10528 відвідувачів онлайн

Ворог розпочав наступ на Малинівку на Запоріжжі, - DeepState

Оновлена карта DeepState

Зранку 5 червня ворог розпочав активні наступальні дії на ділянці, яка тривалий час була однією з найспокійніших на фронті.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють аналітики проєкту  DeepState.

Окупанти групами до 7 осіб проводять наступальні дії з метою зайняти Малинівку, але за першу добу ворог вклинився у сіру зону та просочився у лісосмуги східніше села.  

Зі слів бійців Сил Оборони цікавим фактом є те, що техніка майже не фіксується, тільки багі.

Враховуючи на специфіку ділянки, йдуть і стрілецькі бої, оскільки нема великого насичення дронами. По ворогу працює артилерія та дрони. Очікується, що завтра штурмові дії продовжаться.

Топ коментарі
+2
Ні, та у нас в Харківській області, але також постраждала від війни
показати весь коментар
06.06.2025 08:39 Відповісти
+1
коли вже кацапи закінчатся? лізут тварини від Сум і до Херсону
показати весь коментар
06.06.2025 08:29 Відповісти
+1
Це там, де відбулося "весілля"? (Не гумор. Біль.)
показати весь коментар
06.06.2025 08:31 Відповісти

Завантаження...