4900 відвідувачів онлайн

Троє рятувальників загинули під час ліквідації обстрілів у Києві, - МВС. ФОТОрепортаж

Внаслідок нічної атаки російських військ на Київ є втрати серед рятувальників.

Про це повідомив глава МВС Ігор Клименко, інформує Цензор.НЕТ.

"У Києві під час ліквідації наслідків ворожих ударів загинуло троє рятувальників ДСНС. Вони працювали під обстрілами, щоб допомогти людям. Ще 9 надзвичайників отримали поранення. Є важкі, лікарі боряться за їхні життя", - йдеться в повідомленні.

П'ятьох рятувальників травмовано під час гасіння пожежі на Тернопільщині. Наразі всім надається медична допомога.

"Низький уклін нашим загиблим героям без зброї. Мужнім, вірним Присязі, відданим справі порятунку. Швидкого одужання пораненим.

Загалом по Україні цієї ночі внаслідок російської атаки загинуло 3 людей, ще близько 40 - поранені", - додав міністр.

За даними ДСНС, загинули Павло Єзгор, Данило Скадін та Андрій Ременний.

Рятувальники загинули у Києві 6 червня 2025 року
Рятувальники загинули у Києві 6 червня 2025 року
Рятувальники загинули у Києві 6 червня 2025 року

Обстріл Києва 6 червня 2025 року. Загинули рятувальники
Обстріл Києва 6 червня 2025 року. Загинули рятувальники
Обстріл Києва 6 червня 2025 року. Загинули рятувальники
Обстріл Києва 6 червня 2025 року. Загинули рятувальники

Топ коментарі
+68
Грьобані оркопідари, горіть у пеклі! Вічна пам'ять мужнім рятувальникам, одужання пораненим.
показати весь коментар
06.06.2025 08:44 Відповісти
+39
Царство Небесне... І Вічна Пам"ять... Дякуємо за Героїзм...
показати весь коментар
06.06.2025 08:45 Відповісти
+28
так, як твоя хата буде горіти, то попросиш всіх почекають до ранку. Даун.
показати весь коментар
06.06.2025 08:46 Відповісти

Завантаження...