9167 відвідувачів онлайн

Деякі законодавці США не усвідомлюють масштабів переозброєння Росії, - Мерц

Росія переозброюєть. У США не всі розуміють цього. Заява Мерца

Деякі американські законодавці не розуміють масштабів кампанії переозброєння Росії, вважає канцлер Німеччини Фрідріх Мерц.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

"Я зустрівся з деякими сенаторами на Капітолійському пагорбі і попросив їх звернути увагу на переозброєння, яке проводить Росія", - сказав він після візиту до США.

"Вони явно не мають уявлення про те, що там зараз відбувається", - додав Мерц, не назвавши імен.

Видання зазначає, що від початку повномасштабного вторгнення в Україну в лютому 2022 року Росія перевела оборонні заводи на цілодобовий режим роботи і домовилась про постачання зброї з Північною Кореєю та Іраном.

Також Reuters пише, що Мерц є останнім європейським лідером, який відвідав Трампа з надією переконати його в необхідності підтримати Україну.

Топ коментарі
+12
вони більше бояться жахливих мексиканців у жахливих сомбреро, бо вони займають забагато місця у соціальному просторі.
показати весь коментар
06.06.2025 16:28 Відповісти
+9
Господин Мерц, зря ездили ОНО напрочь тупое и самовлюбленное.
показати весь коментар
06.06.2025 16:27 Відповісти
+8
Мерц, так эти дебилы не покажут даже на карте ни парашу, ни Украину, ни Германию.
Учить их геополитике- напрасно время тратить.
показати весь коментар
06.06.2025 16:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Господин Мерц, зря ездили ОНО напрочь тупое и самовлюбленное.
показати весь коментар
06.06.2025 16:27 Відповісти
вони більше бояться жахливих мексиканців у жахливих сомбреро, бо вони займають забагато місця у соціальному просторі.
показати весь коментар
06.06.2025 16:28 Відповісти
Так у них є виборець яких турбують мексиканці) їм треба непокоїтися Європою? США де? на іншому континеті, а Берлін за 300 км від ракетних точок в калінінграді. Тому країнам Європи потрібно рухатися і забути за Вашингтон,тільки марно час витрачають, якщо ***** рушить на Захід нато припинить існувати,ніколи не повірю що іспанці чи італійці припинять щоденну фієсту і вирушать в окопи десь під Білосток.
показати весь коментар
06.06.2025 16:36 Відповісти
та я ж і кажу, що навіть у провідних європейських політиків нема розуміння, що саме вони повинні прикласти зусилля для зупинки агресора у своїй Європі, і не покладатись на заокеанську країну, яка стрімко втрачає політичний авторитет і вагу на світовій арені.
показати весь коментар
06.06.2025 16:45 Відповісти
я б не став стьобатись з нинішніх мексиканців - це у старих вестернах вони брудні мучачо з патронними лєнтами навхрест грудей.
в нинішній Мексиці наркокартелі мають цілі приватні армії, контролюють владу провінцій і знищують людей сотнями

.
показати весь коментар
06.06.2025 16:38 Відповісти
для США зараз нова реальність вони голови ломають як захиститися, люба терористична організація зможе придбати тисячи дронів і знищити американські стратегічні бомбардувальники , ця війна показала як за дешево угробити цілу систему безпеки великої країни.
показати весь коментар
06.06.2025 16:43 Відповісти
Американцям треба спрогнозувати, що раша буде робити по завершенню війни, якщо збереже свою військову промисловість. Продавати шахеди мексиканським наркокартелям?
показати весь коментар
06.06.2025 18:13 Відповісти
проблема в тім що тер.організації зможуть придбати дрони будь де чи зібрати з компонентів і це не проконтролюєш.Україна винайшла дієвий метод який завдає максимальної шкоди за мінімум вкладень.І ще одна річ, такі атаки можуть відбутися на США, а жодна організаціє відповідальності не візьме і що вотни тоді будуть робити?
показати весь коментар
06.06.2025 21:16 Відповісти
мені прикро, що ви у моєму коменті побачили стьоб з мексиканців, а не побачили стьоб з американців.
показати весь коментар
06.06.2025 16:47 Відповісти
у штатах розвідку угандошили
рудий донні облизує *****
от і результат...
показати весь коментар
06.06.2025 16:29 Відповісти
Нагуя воно їм - путлєр у Трампа хороший хлопець
показати весь коментар
06.06.2025 16:30 Відповісти
все набагато гірше, пане Мерц!

рашисти не тільки навчились у нас використовувати дрони, алй й отримали восени 2024 р. від китайців лазерну систему Silent Hunter для виявлення, засліплення та знищення дронів
Як https://www.militarydrones.org.cn/silent-******-anti-drone-laser-weapon-developed-p00193p1.html підтверджують випробування, лазер Silent Hunter здатен пропалити 5-мм сталевий лист на відстані в 1 км або п'ять 2-мм аркушів - на відстані 800 метрів.
https://**********.com.ua/2022/10/25/lazerni-kompleksy-silent-hunter-proty-iranskyh-droniv-shahed/

ера дронів скоро закінчиться
якою буде війна далі ???

.
показати весь коментар
06.06.2025 16:33 Відповісти
А ще в них на озброєнні тисячі найкращих танків ********** - Армата, і найкраща ПВО в світі. Навіть бойові роботи вже пішли в серійне виробництво - про це повідомив колишній міністр оборони Шойгу.
Що ж далі?!!!
показати весь коментар
06.06.2025 16:40 Відповісти
Китайські лазерні комплекси Silent Hunter («Тихий мисливець») стоять на озброєнні Саудівської Аравії з початку весни 2022 року. Цей комплекс протиповітряної оборони придбаний країною саме для захисту від іранських баражуючих *********** («дронів-камікадзе»), а також від розвідувальних БПЛА,
показати весь коментар
06.06.2025 18:05 Відповісти
Я ж хіба проти?
показати весь коментар
06.06.2025 18:31 Відповісти
Мерц, так эти дебилы не покажут даже на карте ни парашу, ни Украину, ни Германию.
Учить их геополитике- напрасно время тратить.
показати весь коментар
06.06.2025 16:35 Відповісти
а Навроцький не поїде доводити трамну™ важливість підтримки України?
показати весь коментар
06.06.2025 16:36 Відповісти
Він вивчає карту Речі Посполитої
показати весь коментар
06.06.2025 17:11 Відповісти
ну, трампу ж цікаво не тільки про пєчєнєгов узнати.
показати весь коментар
06.06.2025 17:13 Відповісти
А це не дивно, адже американську розвідку очолює незрозуміло що.
показати весь коментар
06.06.2025 16:36 Відповісти
США в отличие от вас, лицемерных подлецов, не давали кацапам 209 млрд. евро за нефть и газ на перевооружение. Всего за три года.
показати весь коментар
06.06.2025 16:39 Відповісти
І то правда
показати весь коментар
06.06.2025 17:12 Відповісти
Вони все прекрасно усвідомлюють, просто зараз для них конфлікт десь в телевізорі, в другу світову був в газетах, і взагалі то не їх війна, з нападом на балтику "не наша війна" буде в сша з кожного утюга і сайта лунати 25 годин в тиждень, зараз там інфопростором домінують наративи трампа!
показати весь коментар
06.06.2025 16:40 Відповісти
зате ви в ЄС маєте повну інформацію про свою повну дупу в ОПК з ганебним скигленням про термінову необхідність його відродження.
показати весь коментар
06.06.2025 16:48 Відповісти
На пряме запитання Мерца - чи планує адміністрація Трампа ставити питання подальшої допомоги Україні перед Конгресом США - Трмп відповів категоричним "Ні"!
показати весь коментар
06.06.2025 17:01 Відповісти
Де ви про це прочитали? Лінк надайте будь ласка