Поширювали комуністичну символіку: на Закарпатті повідомили про підозру священнику УПЦ МП та його спільнику

На Закарпатті правоохоронці повідомили про підозру священнику одного з храмівУПЦ МП та його спільнику у поширенні символіки комуністичного режиму.
Про це в соцмережі фейсбук повідомила Закарпатська обласна прокуратура, інформує Цензор.НЕТ.
Слідством було встановлено, що 9 травня, чоловіки у формі солдатів Червоної армії із символами комуністичного тоталітарного режиму (георгіївські стрічки та різні медалі того періоду), провели відверту провокацію у Міжгір’ї біля пам’ятника воїнам-афганцям.
Проведена експертиза підтвердила факт пропаганди комуністичного режиму та поширення забороненої символіки. Окрім того, під час проведених обшуків вдома у підозрюваних, правоохоронці знайшли значну кількість російських пропагандистських матеріалів, а також холодну зброю у священника.
Чоловікам повідомили про підозру за частиною 1 статті 426-1, (публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, а священнослужителю також за частиною 2 статті 263 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу.
Нагадаємо, що 9 травня у селищі Міжгір’я Закарпатської області правоохоронці затримали двох чоловіків, які розгулювали у формі солдатів радянської армії з георгіївськими стрічками. Один із них виявився священнослужителем УПЦ МП.
руZZкому міру повірити - себе обманути!