8125 відвідувачів онлайн

Зеленський може зустрітися з Трампом на полях саміту G7 у Канаді, - ОП

трамп,зеленський

Зустріч президента України Володимира Зеленського із президентом США Дональдом Трампом може відбутися на полях саміту "Великої сімки" у Канаді.

Про це заявив голова Офісу Президента Андрій Єрмак, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Наш візит був підготовкою в тому числі до, я думаю, що зустрічі між президентом України Володимиром Зеленським та президентом Трампом на полях зустрічі G7 в Канаді, яка відбудеться вже за 10 днів. Це був один із важливих кроків підготовки цієї розмови", - сказав Єрмак, коментуючи підсумки візиту української делегації до США.

Топ коментарі
+8
Подається так новина, ніби після їх зустрічі у нас буде перемога. Воно знову поїде у мілітарі, показуючи світу, що з окопів, бо хто там знає, що воно чотирижди відкосило? І знову Трамп його пошле подалі і через нього заблокує Україні всю допомогу. Хіба Боневтіку не зрозумівло, що Трамп його не переносить і цим він шкодить Україні? Але воно не піде, воно буде триматися булави, як вош кожуха і плювати йому на Україну.
показати весь коментар
06.06.2025 22:07 Відповісти
+7
на днях Єрмака і всю потужну делегацію на чолі з віце премєркою послали подалі в США, результат візиту нуль, навіть в новинах загубилось, на яких полях вони ще зустрінуться і що вони будуть в тому полі робити, буряки полоти???
показати весь коментар
06.06.2025 21:47 Відповісти
+6
А може і не зустрітися: чи то Додик не приїже, чи найвеличнішого не запросять... А ще. мабуть, знову почнуть катрти тасувати, дивитися в кого є козирі на руках. Але додик навіть не підозрює, що козир сидить в ОП.
показати весь коментар
06.06.2025 21:45 Відповісти

Завантаження...