11173 відвідувача онлайн

У ТЦК переконують, що колишній бойовий медик Роман (Йода) Замрій "права на відстрочку не мав"

Роман Замрій

У Чернівецькому обласному ТЦК та СП запевняють, що колишній бойовий медик Роман (Йода) Замрій начебто не мав права на відстрочку та був визнаний придатним до проходження військової служби під час проходження ВЛК.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомили у пресцентрі Чернівецького обласного ТЦК та СП.

Як запевняють там, 4 червня, в другій половині дня громадянин був зупинений на одному з блокпостів в Чернівецькій області для перевірки документів і запрошений для уточнення військово-облікових даних до 1 відділу Дністровського РТЦК та СП.

"Права на відстрочку військовозобов’язаний не мав та військово-лікарською комісією був визнаний придатним до проходження військової служби", - переконують у ТЦК.

В приміщенні взводу охорони 1 відділу Дністровського РТЦК та СП (не підвальному) перебував, очікуючи на відправку.

"З боку представників ТЦК та СП протиправних дій стосовно громадянина не було, вони діяли в межах закону.

5 червня військовозобовʼязаний був зарахований в команду та ввечері вибув з відділу ТЦК та СП. Наступного дня прибув у визначену військову частину для проходження служби за своїм фахом.

Щодо скарг, висловлених громадянином – дані факти перевіряються, командуванням будуть прийняті відповідні рішення щодо посадових осіб", - йдеться у повідомленні.

Також у ТЦК зазначили, що додаткова інформація щодо даного випадку буде надана згодом.

Нагадаємо, раніше колишній бойовий медик Роман (Йода) Замрій заявив, що його три дні утримували в ТЦК, попри право на відстрочку.

Що відомо про Романа Замрія?

Роман Замрій став військовим лікарем ще у 2014 році. У 2022 році він долучився до лав українського війська як бойовий медик. Він, зокрема, виконував завдання на Луганщині, Донеччині та Херсонщині. У 2023 році він звільнився з армії та влаштувався на роботу до амбулаторії на Хмельниччині, де проживає.

Як писали раніше "Суспільне" і "Радіо Свобода", Замрій врятував щонайменше 700 українських солдатів на передовій.

Указом президента від 22 січня 2024 року бойовий медик був нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

тцк про Замрія скрін

Топ коментарі
+58
І саме тому його слід було відправити на підвал на три доби! Ну хоч не побили.
показати весь коментар
08.06.2025 12:47 Відповісти
+42
Тобто, якщо немає відстрочки - можна скоювати злочини: забирати телефон, документи, катувати... У мене одне питання: це вже "буряти" чи ще ні? А, стоп, я зрозумів - воєнкомат захопили буряти, придбали "піксель" у воєнторзі і знімають постановочні відео. Ясна-панятна

PS. Посполиті, не забудьте: головне заборонити Телеграм. І вам інтернет взагалі
показати весь коментар
08.06.2025 13:03 Відповісти
+39
усіх з ТЦК на передок окопи копати... без зброї, тільки лопати... візьмуть в полон - будуть знати, як воно, "з тієї сторони". кодло, яке натянуло піксель і бабло рубає на українцях...
показати весь коментар
08.06.2025 12:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Щось ні по одному ТЦК за 3 роки не прилетіло. Мабуть саме тому, що "ефективно" працюють на оборону держави.
показати весь коментар
08.06.2025 13:51 Відповісти
Ага, а теракти то народні герої вчиняють без жодної підтримки ФСБ.
показати весь коментар
08.06.2025 15:52 Відповісти
коли тебе помаринують на підвалі тижня два - три, відбуцкають декілька разів, і якщо ти живий вийдеш звідти, і якщо ти не лошара то будеш мстити бурятам.
показати весь коментар
08.06.2025 16:43 Відповісти
Ще не один відбуцьканий в тих терактах чомусь не засвітився. Тільки школота з телеграму та бомжувата тітка яку тупо попросили за гроші "щось" віднести...
показати весь коментар
08.06.2025 23:26 Відповісти
Не бреши, в дніпрі точно сзчшник бомбу підкладав, погугли нормально і знайдеш ще.
показати весь коментар
09.06.2025 00:36 Відповісти
І що, жодного разу ФСБ там не засвітилося?
показати весь коментар
09.06.2025 06:56 Відповісти
Тобто ЗАКОН ПРАВА ЛЮДИНИ ЦЕ ХЕРНЯ тому нема чого на цю ХЕРНЮ витрачати кошти! ЦІКАВА ДУМКА ДУЖЕ КРУТО!!
показати весь коментар
08.06.2025 13:55 Відповісти
Тобто толерувати забивання ногами людей в бус, щоб «зекономити кошти» і чхати на їхню мотивацію, це по вашому ок? Я вже навіть нічого не буду писати про піміну понять з терміном «ухилянт» і те, що маленька диктатура точно не переможе велику.
показати весь коментар
08.06.2025 13:57 Відповісти
А так ми маємо, що ТЦК здають в навчальний центр, держава витрачає десятки, а потім сотні тисяч на навчання, а потім цей "ухилянт" доказує, що він не ухилянт і їде додому. От і маємо дещо незаконні дії ТЦК, на які держава витрачає величезні суми грошей.
Той факт, що росія хоче нас знищити - не виправдовує незаконні дії тцк, які підривають моральних дух і можуть дорого коштувати державі. Ну а якщо ТЦК таким чином може працювати ефективніше - то може депутати нарешті теж подумають, що росія хоче нас знищити і приймуть закони, які дозволять проводити мобілізацію ефективніше?
показати весь коментар
08.06.2025 14:00 Відповісти
Люди можуть переїхати до Української Швейцарії в будь-який момент. А ось усіляким зеленобандитам разом із прокурорами та суддями там робити нічого як і олігархам та іншим виродкам 90-х. Там нема як вкрасти мільйони, а на "копійки" виплат для біженців у Монаці не погуляєш.
Це ви десь літаєте на рожевому місяці. Війна закінчилась ще у 23-му. Далі пішли заробітки. Те саме робили негри 500 років назад, продавали один одного у рабство.
Для геть тупих яскравий приклад захисту держави - Курська афера.
показати весь коментар
08.06.2025 14:05 Відповісти
А тепер це саме, але нормальною мовою, а не собачою!
показати весь коментар
08.06.2025 14:27 Відповісти
Кацапський троль детектед, людина з українською ментальністю таке не напише... Ще й кацапською пише!

До речі, чому в тебе стільки помилок у твоєму кацапомовному тексті? Що у тебе за утворення?)))
показати весь коментар
08.06.2025 14:31 Відповісти
Бро, у тебя проблемы и с логикой и с арифметикой.

Ты считаешь эффективной систему, где для ловли одного ботана используется пять здоровых быков?

На стороне России тот, кто на полном серьезе считает, что лучше отправить на фронт одного ботана, чем пять здоровых быков.
показати весь коментар
08.06.2025 14:50 Відповісти
Сумно дивитись на цю х**ню. Ще відносно недавно, ржали з срашки, що у них там нема прав, суцільна корупція, мєнти чудять все, що захочуть, а до пересічної русні відносяться, як до дебілів. І отримали теж саме в Україні. І ці довб**оби не розуміють, що такими діями не те, що вбивають мотивацію, а тупо нівелюють шанси на перемогу.
показати весь коментар
08.06.2025 13:52 Відповісти
Вже і на рашці такого нема. Там мобілізованим добре платять.
показати весь коментар
08.06.2025 14:23 Відповісти
Справедливості ради, слід сказати що в рашці є непоодинокі випадки коли кацапа погрозами або побиттям змушують підписати контракт.
Інша справа, що в Україні те ж саме, але без контракту.
показати весь коментар
08.06.2025 14:46 Відповісти
"змушують підписати контракт."

Але ж платять і в такому випадку. На відміну від нас. Та і не таке вже там масове явище, як у нас бусифікація.
показати весь коментар
08.06.2025 14:57 Відповісти
Есть события, которые естественны для той или иной эпохи.
Угрожают везде.
Дедовщина в том или ином виде тоже есть везде.
И коррупцию изобрела не Украина.
Даже "национализм" на грани фашизма есть в любой стране.

Разница лишь в том, как к этому относится государство в лице официальной власти.
На параше за такое отстраняют в лучшем случае, а в худшем сажают. Там в пабликах у них периодически такие новости мелькают - то одного закрыли, то другого. За коррупцию там вообще за пару недель закрывают нафиг.

Кого закрыли у нас? И за смерти человека, и за коррупцию в ТЦК? Вопрос риторический.

И существование таких вот "вопросов" на серьезные десятки процентов снижают мобилизационный потенциал страны, потому что в огромном масштабе населения, многие наоборот желают такой стране поскорее сконать, нежели пойдут воевать за это Сомали.
показати весь коментар
08.06.2025 14:58 Відповісти
Для ветеранів є безоплатна правова допомога. Цілодобова.
показати весь коментар
08.06.2025 13:55 Відповісти
По закону в нас бесплатна медецина йди спробуй полікуйся!! таже херня й з ветеранами для них багато чого безкоштовно йди спробуй це отримати!!
показати весь коментар
08.06.2025 13:56 Відповісти
Саме так) Аналіз крові - 500грн (плюс мінс). УЗД ще більше, хоча апарат УЗД купила держава або меценати, електрику оплачує держава, лікарю який робить дослідження платять з/п. За що гроші не зрозуміло.
показати весь коментар
08.06.2025 14:08 Відповісти
Звичайно, наявність у людини на утриманні 3-х неповнолітніх дітей у квазівійськових підорасів з ТЦК значення не має.
показати весь коментар
08.06.2025 14:06 Відповісти
Тут працють 99,0 відстків росіян. Навіщо ще тобі підпрацьвувати їм?
Всі відстрочки закінчилися у 2025- му році. Це знають усі. Що було потрібно зробити, коли дія посвідчення водія закінчилася? Що? Обміняти їх. Так і відстрочка.
А що там було насправді - поки відсутні результати рослідування, нічого повітря розганяти.
Факт поки у наступному- на момент мобілізації правамна відстрочки небуло. Все. Далі розбиратися потрібно, а не працювати в унісон з ворогами.
показати весь коментар
09.06.2025 00:05 Відповісти
хто посміє, після війни вбити представника т...к, той кіркоров!!!!
ловити, калічити, та хай доживають в стражданнях та злиднях!!!
до речі, нова каста мільйонерів: представник т...к.
показати весь коментар
08.06.2025 14:15 Відповісти
Опять тцк 3,14здит...
Власть уху ела совсем...
показати весь коментар
08.06.2025 14:16 Відповісти
Якщо повинен служити, то нехай служить. І чому він сам не звернувся до ТЦК. Взагалі, більшості громадян невдовзі потрібно буде захищати свої міста
показати весь коментар
08.06.2025 14:23 Відповісти
Так він ж уже двічі служив!
показати весь коментар
08.06.2025 14:33 Відповісти
"більшості громадян невдовзі потрібно буде захищати свої міста"

А чому це потрібно лише простим цивільним? Чому тцкуни, мусора і сбушники, тобто ті, хто і має захищати, насправді ніколи не захищають? Чому першими тікають при наближенні ворога або ж переходять до нього на службу?
показати весь коментар
08.06.2025 15:01 Відповісти
Щось тецека остаточно втратили зв'язок з реальністю.
Що і у кого якась там відстрочка була чи не була - справа другорядна.
Тецека повинно звітувати якого біса вони викрали людину і тримали її на підвалі.
Чи якщо немає броні або відстрочки - то ти вже безправний раб?
показати весь коментар
08.06.2025 14:45 Відповісти
треба робити скрін , бо будуть підроблювати інфу
показати весь коментар
08.06.2025 14:56 Відповісти
Ну вот цікаво: чому я вірю
бойовому медику, а не цим п…сам??
показати весь коментар
08.06.2025 15:05 Відповісти
Чи європейська держава - Україна ?

Всім любітєлям незаконних дій тцк ,які вважають себе патріотами:

Государство в азиатском способе производства - верховный и единственный собственник. Все остальные могут распоряжаться и пользоваться собственностью, но владение ею исключено. Государство в любой момент может изменить правила, может точечно или системно собственность изъять, изменить порядок пользования или передать другому собственнику. Процедура оформления никакого значения не имеет.

Люди - тоже собственность государства. И тоже лишены прав человека, как и права собственности. Текущее тотальное нарушение всех конституционных норм, касающихся прав и свобод человека, тому вполне характерный пример. .

. Человек в азиатском способе производства - это вещь с точки зрения государства. Просто говорящее животное. А какие права могут быть у животного
показати весь коментар
08.06.2025 15:07 Відповісти
Як вам, заробічанам стало добре на ресурсі. Сотні коментів і всі з вашої фабрики, працюй на ворога, нє хочу, ще й зарплату платять.
показати весь коментар
08.06.2025 23:59 Відповісти
Я вас цмоляю: якшо людей вбивали у ТЦК і це обізвали «росіським іпсо», то це вони злегкістю
замнуть. Бо всі все знають і покривають
показати весь коментар
08.06.2025 15:15 Відповісти
То був не зовсім підвал, тобто взагалі не підвал а приміщення кафе. Стояв кавовий апарат, всім робили еспресо, безкоштовно роздавали макаруни. По сусідству знаходилась колишня баня, мобілізовані проводили час в джакузі. Умови були настільки комфортні, що хлопці навідріз відмовлялись покидати розташування. Тільки через три дні вони неохоче погодились відбути на полігон.
показати весь коментар
08.06.2025 15:18 Відповісти
А право на підвал, мав?
Україна - це Європа!
Європейські підвальні цінності.
показати весь коментар
08.06.2025 15:31 Відповісти
Чоловіки не люди
показати весь коментар
08.06.2025 15:44 Відповісти
це вам онуки комісарів нагадують що ви бидло і бидлом завжди будете .
показати весь коментар
08.06.2025 16:20 Відповісти
Типу позиція така: Ми вас викрадаємо, б'ємо і утримуємо проти вашої волі, щоб вас не викрадала, не била і не утримувала росія! Ясно? - І чого ж це люди не хочуть самі йти і шарахаються тцк? Дивно... Якщо серйозно підходити до цього питання, то цю ганьбу (силову мобілізацію) потрібно поступово прибирати. Вона існує виключно як наслідок бездіяльність влади в цьому питанні, спихнули на тцк і роблять вигляд що вони тут ні до чого! Насправді треба набагато менше батога і набагато більше пряника. На росії працює, а наші навіть не пробували. А ні, спробували з молоддю контракти 18-25, але там настільки мізерний демографічний зріз, що багато людей не набереш. Треба всі витрати в державі переглядати на нагальність, і будь-що піднімати виплати військовим, як діючим, так і тим що будуть приходити гарні підйомні давати. Настільки гарні, щоб люди самі приходили. Тільки так.
показати весь коментар
08.06.2025 16:50 Відповісти
Може я чогось не розумію , але питання , на підставі чого він звільнився з ВСУ у 2023 році? Мабуть на підставі відстрочки? Якщо він у 2022 році сам пішов то якого біса зараз його бусіфікувати?Мабуть вказівка прийшла знищити усіх хто може тримати зброю.
показати весь коментар
08.06.2025 17:13 Відповісти
..не дав грошей козлам..на 100% даю гарантію.що чернівецьке ТЦК скомплектоване з "вояк",які відсижувались на блок-постах з 2014 по 2022 рік та отримали статус "учасника бойових дій"...
показати весь коментар
08.06.2025 17:55 Відповісти
То може вже пора взяти всіх чмошних тецекунів і відправити в Суми ?
показати весь коментар
08.06.2025 19:04 Відповісти
От чесно ви очікували від тцкашкної мразі інший коментар?
показати весь коментар
08.06.2025 19:59 Відповісти
О сколько кацапских ботов и сцикунов-уклонистов раскудахталось)) Не переживайте:лагерь подхотовки и фронт-из любого сцикуна сделаем мужчину и патриота-желаю вам там скорее оказатся и ТЦК в этом поможет! Вы сидели в украине до 22 года-вас все устраивало,вы жрали в этом ресторане делали это добровольно хоть могли уехать до 22 года а когда нужно платить по счету-вы ноете что катлеты были недожарены и Украина не такая и власть не такая. Эти отмазки не катят. Власть такая-которую вы выбрали а Украина-которую вы построили и вы отвечаете за нее как родители отвечают за детей-хотите вы то или ет. От Алиментов не осврбождает нежелание их платить,нежелание воевать -не очсвобожданет от обязательства это делать. и спасбо ТЦК что наставляет вас сцикунов на путь истинный и делает из сцикунов-мужчин и птриотов!
показати весь коментар
09.06.2025 09:56 Відповісти
Їм ще хтось вірить? Де стаття за викрадення та насильницьке утримання в неволі?
показати весь коментар
09.06.2025 14:56 Відповісти
Сторінка 3 з 3