11060 відвідувачів онлайн

Домінування США на світовій арені - в минулому, - прем’єр-міністр Канади Карні

прем’єр-міністр Канади Марк Карні

Період домінування США на світовій арені добіг кінця.

Про це заявив премʼєр-міністр Канади Марк Карні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми стояли пліч-о-пліч із американцями протягом Холодної війни й наступних десятиліть, коли США відігравали домінуючу роль на світовій арені. Нині це домінування - в минулому", - сказав Карні.

За його словами, світ нині стоїть на роздоріжжі, й Канаді варто рухатися власним шляхом.

"США почали монетизувати свою гегемонію: вимагаючи плату за доступ до своїх ринків й зменшуючи відносний внесок до нашої колективної безпеки", - зазначив премʼєр-міністр Канади. Він додав, що одночасно змінюються "світові торговельні маршрути, союзи, енергетичні системи й навіть знання як такі".

"Нові світові держави ведуть стратегічну конкуренцію з Америкою. Починає загрожувати новий імперіалізм. Середні держави змагаються за інтереси й увагу, розуміючи, що їх відсутність за столом перемовин, означає їх наявність у меню", - наголосив Карні.

Топ коментарі
+49
яка розумна людина.
хоч один вголос сказав те що всі бачать.
показати весь коментар
09.06.2025 19:27 Відповісти
+16
так-Трамп наразі руйнує країну і цього може не бачити лише сліпий...
показати весь коментар
09.06.2025 19:41 Відповісти
+15
Судячи з того , як Тромб активно руйнує США - їм тепер довго буде не до цього ...
показати весь коментар
09.06.2025 19:35 Відповісти

Завантаження...