11682 відвідувача онлайн

Рютте вважає, що припинення вогню в Україні дозволить РФ накопичувати зброю, що підвищить ризики для держав НАТО

Рютте про загрози для НАТО з боку рф

Генсек НАТО Марк Рютте вважає, що довготоривале припинення вогню в Україні дасть можливість Росії збільшити запаси зброї, що збільшує ризики для держав-членів Альянсу.

Про це він сказав під час виступу в Королівському інституті міжнародних відносин у Лондоні (Chatham House) 9 червня, передає "Суспільне", інформує Цензор.НЕТ.

Рютте погодився, що РФ після можливого оголошення перемир’я у війні проти України почне накопичувати зброю, збільшуючи ризики для НАТО.

"Це – констатація факту, я думаю", - сказав генсек НАТО, відповідаючи на питання, чи справедливо стверджувати, що після того, як буде досягнуте стале припинення вогню в Україні, "годинник починає відлік часу і ризики для блоку починають зростати".

Він також додав, що навіть поки війна проти України триває, росіяни все ще можуть дещо збільшити запаси озброєнь на складах, але "це дискусійне питання".

Нагадаємо, що також Рютте заявив, що РФ нарощує свій військовий потенціал і буде готова застосувати збройну силу проти країн НАТО протягом п'яти років.

Топ коментарі
+18
Ого! - куди загнув - то хай Україна рубається до кінця?
показати весь коментар
09.06.2025 20:25 Відповісти
+15
Так шо значить? Не треба припиняти війну кацапні проти України? Тоді допоможіть розхерячити кацапню так, щоб вона років на 100 запам'ятала шо треба сидіти на своїх болотах і не квакати.
показати весь коментар
09.06.2025 20:28 Відповісти
+14
Ну вже прямо в очі кажуть - ви воюйте, а ми будемо чекати, поки пуйло здохне, а далі якось буде
показати весь коментар
09.06.2025 20:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Ні х#& собі!"©
показати весь коментар
09.06.2025 20:24 Відповісти
еге ж !
Рютте краще жувати, ніж говорити

.
показати весь коментар
09.06.2025 21:18 Відповісти
Рютте просто озвучив те, що є насправді.
показати весь коментар
09.06.2025 21:52 Відповісти
Ого! - куди загнув - то хай Україна рубається до кінця?
показати весь коментар
09.06.2025 20:25 Відповісти
Об этом, косвенно, говорят все союзники Украины ещё с 2022 года. Рютте лишь сказал об этом прямо. И сказал это в контексте необходимости повышения боеготовности НАТО.
Ничего нового не сказано.
показати весь коментар
09.06.2025 21:49 Відповісти
Не по людськи це! - загрібати жар чужими руками
показати весь коментар
09.06.2025 21:55 Відповісти
Я с вами согласен, но не вижу смысла этому удивляться.
показати весь коментар
09.06.2025 22:03 Відповісти
Ну ахренеть.
показати весь коментар
09.06.2025 20:27 Відповісти
Так шо значить? Не треба припиняти війну кацапні проти України? Тоді допоможіть розхерячити кацапню так, щоб вона років на 100 запам'ятала шо треба сидіти на своїх болотах і не квакати.
показати весь коментар
09.06.2025 20:28 Відповісти
Вони не допоможуть, бо не мають чим і бояться ядерної дубинки
показати весь коментар
09.06.2025 20:30 Відповісти
Ната уже лягла і просить
показати весь коментар
09.06.2025 20:28 Відповісти
ось вони, наслідки пів вікового панування лєвацтва!
відверті дегенерати займають ключові керуючі посади в управлінні світом.
китай, майже дочекався, коли труп ворога пропливе рікою.
показати весь коментар
09.06.2025 20:28 Відповісти
Последний раз реванш ультраправых закончился ВМВ. Просто помните об этом
показати весь коментар
09.06.2025 21:50 Відповісти
не знав що комуністи і націонал-соціалісти були ультраправими.
показати весь коментар
09.06.2025 21:52 Відповісти
Так почитай в Википедии про термин нацизм.
показати весь коментар
09.06.2025 22:00 Відповісти
Ну вже прямо в очі кажуть - ви воюйте, а ми будемо чекати, поки пуйло здохне, а далі якось буде
показати весь коментар
09.06.2025 20:29 Відповісти
Потрібно виходити з того, що діватись нам нікуди і вибір невеликий - або тримати стрій, або на милість мордви. Так що - давайте дякувати за ту допомогу, що надають європейці, і за чесність, бо сцють в очі нам наші мародери і в тому наша проблема.
показати весь коментар
09.06.2025 20:59 Відповісти
У кого вибір невеликий? Чому у прокурорів - чинуш - мажорів вибір є, а в тебе нема?
показати весь коментар
09.06.2025 21:54 Відповісти
В них теж невеликий - або в холуї до кацапів і своє та потомства майбутнє занурити в фекалії, або в стрій. Тільки недоумки того не розуміють, думають що втечуть. Портнов вже навтікався, а невдовзі і сім'ю його обдеруть як липку, неважно компаньйони чи замовники але обдеруть 99,9% - такі справи завжди мають однаковий кінець.
показати весь коментар
09.06.2025 23:32 Відповісти
Ну вони ж казали неодноразово как мантру "стільки, скільки нужно" Але їм
показати весь коментар
09.06.2025 20:32 Відповісти
А нам? Ми мусимо. Чи хочеш милості від фашистів? Так в Бучі вже отримали милість і це всього за місяць окупації - Окупація Бучі російськими військами тривала з 27 лютого до 31 березня 2022 року. За цей час у місті було вбито близько 509 цивільних осіб, зокрема 12 дітей. А ще "гуманітарний" набір від рашистів включає катування, згвалтування, руйнування. Світ ще жахнеться після деокупації всіх наших територій більше ніж від Освенцима.
показати весь коментар
09.06.2025 21:21 Відповісти
Во-во, безпека країн НАТО - то найважливіше. Тому хай бомлять Україну й далі.
показати весь коментар
09.06.2025 20:37 Відповісти
Все він вірно сказав. Це не секрет не для кого. Європі, і країнам НАТО вигідно, щоб війна у нас йшла довго. Чим більше москалів тут здохнуть, тим краще для них.
Це лицемірство? Для нас так. Для них ні. Вони в першу чергу піклуються про безпеку своїх країн, своїх громадян. Так зробили б всі, адекватні керманичі своїх країн.
І такий хід подій їх влаштовує, що ми пливемо за їх сценарієм.
Щоб це змінилося в краще для нас, треба не записувати відосики, і скаржаться, що нам нічого не дають. А робити свою зброю, відновити ракетні програми. Виготовляти дроти потоком. І бити, бити, і бити по НПЗ, і так далі.
А в осені бити по їх ТЕЦ і підстанціями куди можемо дотягнутися. Їм лагодити свою систему, значно важче буде.
Сама небезпечна зброя х@йла це не ядерка. Це його стадо істот. Поки вони вивуть в комфорті, стільки і буде йти ця війна.
Але нашому смарагдовому, сценарій в якому ми пливемо як гівно, більш воаштовую.
показати весь коментар
09.06.2025 20:50 Відповісти
Вони хитрожопі,хочуть нашими життями закривати своє мирне життя,і саме головне не хочуть щоб Україна перемогла,бо тоді Україна буде самою сильною армією європи,і з нею потрібно буде рахуватись,а так потроху перемелюється русня і наші солдати,а ті занепокоїні будуть піпеточними методами постачати зброю!Підара..и!
показати весь коментар
09.06.2025 21:05 Відповісти
До чего дешевый вброс.
https://www.youtube.com/live/Gtq_OeASgfE
https://youtu.be/Gtq_OeASgfE?t=1139 19:00 про Украину
https://youtu.be/Gtq_OeASgfE?t=3213 53:35 откуда этот вброс высосали..
https://youtu.be/Gtq_OeASgfE?t=3383 56:23 более развернутый ответ по НАТО и Украине

И это все на фоне ежедневных информационных атак(((
показати весь коментар
09.06.2025 21:15 Відповісти
А нам що робити ?
Мізерна допомогу від заходу - натомість Україна повинна захищати Європу до останнього ?
показати весь коментар
09.06.2025 21:18 Відповісти
Несамовито ******* мародерів і саботажників це відповідь на перше запитання, а на друге - викинь з макітри захист Європи, думай як захистити Україну. Вибачте, що трохи грубо відповів, але розбиратись потрібно з тим, хто нікому нічєго нє должен в нашій державі, а не деінде.
показати весь коментар
09.06.2025 21:35 Відповісти
поэтому украинцы должны сдохнуть , страна должна быть разрушена в ноль?
показати весь коментар
09.06.2025 21:39 Відповісти
Оце так партнери....по вбивству України🤬🤬🤬
показати весь коментар
09.06.2025 21:45 Відповісти
Ну нарешті цей миршовий діяч назвав речі своїми іменами: "Ми не даємо Україні достатньо зброї, щоб вона воювала вічно, бо інакше Росія нападе на країни імпотентного НАТО"...
показати весь коментар
09.06.2025 23:14 Відповісти
Час ліберальної масонерії у Європі закінчився. Задача НАТО вижити у фінансово-політичній трансформації і не бути похованим під пустопорожніми лозунгами.
показати весь коментар
09.06.2025 23:16 Відповісти
Потужно!!!! А може спочатку дати всґю необхідну зброю!!!!
показати весь коментар
10.06.2025 07:38 Відповісти
30-денне припинення вогню дозволить українській армії поповнити озброєння, що вигідно українській армії.
показати весь коментар
10.06.2025 09:29 Відповісти