8796 відвідувачів онлайн

Російський Татарстан атакували безпілотники: під ударом опинилися заводи. ВIДЕО

Зранку 10 червня мешканці Нижньокамська та Єлабуги у Татарстані заявили про роботу сил ППО. Регіон атакували безпілотники.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські телеграм-канали.

"ЗСУ атакували безпілотниками Татарстан. БпЛА бачили в Нижньокамську та Єлабузі", - йдеться у повідомленні російських ЗМІ.

У Нижньокамську вибухи прогриміли поблизу населеного пункту Красний Луч. Перед цим в міжнародному аеропорту "Бегішево" місцева влада ввела план "Килим", рейси на виліт та приземлення затримали.

За словами очевидців, ударні дрони летіли у напрямку північної частини міста, де розташовані заводи.

Російський телеграм-канал Baza повідомив, що місцева влада прокоментувала атаку дронів по Татарстану. Зокрема мер Нижньокамська Радмір Бєляєв інформував про нібито знищення ударних БпЛА у небі над містом.

"Усі служби спрацювали оперативно. Спрацювала система безпеки. Постраждалих та руйнувань немає", — зазначив він.

За його словами, технологічний процес на місцевих підприємства не було порушено.

Топ коментарі
+16
Треба нищить активи кацапських миллиардерів , щоб переворот у хремлі був- у кацапів є різні методи ( даже табакерки )
показати весь коментар
10.06.2025 07:49 Відповісти
+10
Кацапню треба нищити...і військових і цивільних!!!!
показати весь коментар
10.06.2025 07:57 Відповісти
+9
Нетерпляче чекаємо на інформацію про уламки
показати весь коментар
10.06.2025 07:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Може добрались до Шахедів?
показати весь коментар
10.06.2025 07:30 Відповісти
Треба знищувати рашистан але не забувати що понад 600 тисяч рашиських виродків знаходятся на окупованих територіях, зокрема лднр там казарми і логістика ворога .
показати весь коментар
10.06.2025 07:34 Відповісти
Треба нищить активи кацапських миллиардерів , щоб переворот у хремлі був- у кацапів є різні методи ( даже табакерки )
показати весь коментар
10.06.2025 07:49 Відповісти
Це точно, тому що отримують прибутки від неї, навіть якщо ху..ло здохне, створять для орків нове ху..ло щоб дальше заробляти на війні. Якщо їх збитки від війни переважать прибутки то вони її припинять. Але для цього треба по портах бити, нажаль там щільне ППО.
показати весь коментар
10.06.2025 08:19 Відповісти
І аєропорти треба закрити на фіг- особливо південь. Бо кацапня летить до Стамбулу, до ОАЄ , до ЕС . Навіть АЄРОПОРТ И у Баку і еревані зараз працюють на кацапів.
так ось олигархи літають з родинами і радіють життю - а треба щоб почули наслідки своєї кривавої війни
показати весь коментар
10.06.2025 09:20 Відповісти
це так в Істанбульському ерпоті товпи цапів
показати весь коментар
10.06.2025 10:27 Відповісти
навіть табакерки
показати весь коментар
10.06.2025 10:25 Відповісти
Нетерпляче чекаємо на інформацію про уламки
показати весь коментар
10.06.2025 07:41 Відповісти
Кацапню треба нищити...і військових і цивільних!!!!
показати весь коментар
10.06.2025 07:57 Відповісти
Я так бачу, ти активно цим зайнятий? Працюєш за методиками фсб
показати весь коментар
10.06.2025 09:35 Відповісти
ну і шо? ще б повітряні кульки пускали на них
показати весь коментар
10.06.2025 08:04 Відповісти
Курка по зернятку клює.. Сьогодні дрони, завтра дрони.. А післязавтра підкатить ешелон з Бабами-йогами.. А ППО виснажене..
показати весь коментар
10.06.2025 08:13 Відповісти
Судячи по "ну і шо?" про кульки це твій сарказм. Це означає що ти - ДУРА. Тисячі металізованих кульок засвітили би всі радари. Та й просто кульки це ціль. А може на ній контейнер з майвіками, куди вітер принесе там і бомбити. 1000 кульок з контейнерами і тільки 10 з дронами. А збивати треба тисячу. Головна біль ППО.
показати весь коментар
10.06.2025 08:40 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2025 08:37 Відповісти
Жодного заводу на мокшандії не має лишитись! Жодного! Вся параша має бути схожа на Бахмут!
показати весь коментар
10.06.2025 09:24 Відповісти
потрібно, щоб дрони вже падали на голові цивільних кацапів, ну так сталося, це абломкі... Результат буде вагоміший, ніж дрони збивають на підльоті д військових об'єктів
показати весь коментар
10.06.2025 09:28 Відповісти
дуже слабо. порівнюючи з зграями шахедів по 90 кг БЧ
показати весь коментар
10.06.2025 09:30 Відповісти
До жопи. Винести весь завод - потрібна массована атака ракетами. Не треба сидіти як три мавпи та затуляти собі очі та вуха. Ми переможемо тількі психологічно, а для цього треба те, що у зеленої падли немає - балістика по Москві.
показати весь коментар
10.06.2025 09:38 Відповісти
не смеши своимм никчемным. порадами, ухилянт
показати весь коментар
10.06.2025 17:11 Відповісти
татары - отделяйтесь от мокш!
показати весь коментар
10.06.2025 10:07 Відповісти
Мало того,що слабенький боєзаряд і маленька швидкість,то ще і прилітають в пункт "Б"засвітла..Щоб легше і дешевше було збивати..