Москва очікує від Києва капітуляції, - глава німецької розвідки Каль

Найближчим часом немає перспективи переговорів між Росією та Заходом, оскільки РФ не прагне досягти миру в Україні.
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це заявив глава Федеральної служби розвідки Німеччини Бруно Каль.
Він зазначив, що наразі немає жодних ознак, що російський диктатор Володимир Путін якось змінив свій хід мислення і бажання продовжувати до кінця війну проти України.
"Останній документ, який був переданий (делегацією РФ) у Стамбулі, є найкращим доказом того, що насправді від нас вимагають капітуляції і нічого більше", - вказав Каль.
Якщо хочеш комусь кинути пред'яву кидай дійсно винному - ТАКО-виродку , що зараз у білому домі ФША
Адже саме він не ухвалив жодного пакету допомоги Україні
А від США Україна отримувала 50% усієї зброї
Європа не може одразу покрити цю недостачу , але вони над цим працюють
Велика Британія збудує шість нових збройових заводів неділя, 1 червня 2025 р.
Сраний рашиський бот. Тобто ти , тварюка гнила, розповсюджуєш наративи кремля , що ми змусили їх напасти
ПНХ бидло