4958 відвідувачів онлайн

Зеленський має запрошення на саміти НАТО, ЄС та G7: МЗС працює над двосторонніми зустрічами

Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський має запрошення на саміт НАТО, ЄС та і Групи семи, над організацією двосторонніх зустрічей на полях цих заходів працює МЗС.

Про це на брифінгу повідомив речник МЗС Георгій Тихий, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Президент має запрошення на саміт НАТО, ЄС і Групи семи. Буде вирішуватися його участь ближче до подій, все залежить від безпекових умов. Зазвичай на таких самітах відбуваються двосторонні зустрічі. Ми над цим і працюємо", - сказав він.

За словами Тихого, на саміті НАТО потрібна не тільки участь України, а й сильні рішення.

"Для нас як для держави важлива наповненість цієї зустрічі. Нам важливо, щоб за підсумками саміту був сигнал сили і єдності, а тому числі щодо України. Зараз іде робота, щоб вийти на ці рішення. Від цього залежить участь України", - сказав речник МЗС.

Топ коментарі
+3
Ти ба: наш просто нарасхват йде!
показати весь коментар
10.06.2025 13:01 Відповісти
+3
Запускайте Єрмака!!!
Безпрограшний варіант...

Він вміє сидіти і мовчати. Стояти і мовчати. Обтікати і мовчати. Летіти сходами і мовчати.
Дипломат від Бога. І ні разу не якийсь там токсичний ублюдок.
показати весь коментар
10.06.2025 13:05 Відповісти
+3
Ого, а можна десь побачити результати попередніх 5000 зустрічей і самітів?
показати весь коментар
10.06.2025 13:06 Відповісти

Завантаження...