10431 відвідувач онлайн

Україна дозволила Польщі ексгумувати загиблих військових на Збоїськах у Львові, - Мінкульт

ексгумація

Україна надала Польщі дозвіл на проведення ексгумаційних робіт польських військовослужбовців, загиблих у 1939 році та похованих на території колишнього села Збоїська, яке нині входить до складу Львова.

Про це повідомило Міністерство культури та стратегічних комунікацій, передає Цензор.НЕТ.

Також зазначається, що у відповідь Польща надала дозвіл українській стороні на проведення пошукових та ексгумаційних робіт в селі Юречкова. В Україні очікують, що роботи розпочнуться найближчим часом.

Топ коментарі
+4
добре щр надали, сприятиме примиренню. хоч мозги зрештою наші включилт. москалям - со___ти
показати весь коментар
11.06.2025 13:39 Відповісти
+4
Військових ? Оце так поворот... А може там всі поховання військові? А ..
Північна Снігірія живе сотнями міфів - про 23є *******, про панфілевцев, про брестскую "крєпость" і т.д.
То може рольники такі самі міфотворці зі своє "славою і доблістю"? А

А у рольників стільки гвалту про "невинних мирних пшеків , загеноцидених біндєровцамі"...
показати весь коментар
11.06.2025 13:41 Відповісти
+4
https://tvoemisto.tv/exclusive********************************************************************************************************.html Цвинтар, знищений совітами. І хоча солдати загинули у боях з німцями (той район Львова взагалі цікавий з погляду боїв і військових поховань), совітам аж ніяк не хотілося їх увічнювати (пакт Молотова-Рібентропа давив на мозги по Фройду). Ця ексгумація, правильно подана в масмедіа дуже антипід....ка, але хто б про то подумав - нікому!
показати весь коментар
11.06.2025 13:51 Відповісти

Завантаження...