Україна дозволила Польщі ексгумувати загиблих військових на Збоїськах у Львові, - Мінкульт

Україна надала Польщі дозвіл на проведення ексгумаційних робіт польських військовослужбовців, загиблих у 1939 році та похованих на території колишнього села Збоїська, яке нині входить до складу Львова.
Про це повідомило Міністерство культури та стратегічних комунікацій, передає Цензор.НЕТ.
Також зазначається, що у відповідь Польща надала дозвіл українській стороні на проведення пошукових та ексгумаційних робіт в селі Юречкова. В Україні очікують, що роботи розпочнуться найближчим часом.
Північна Снігірія живе сотнями міфів - про 23є *******, про панфілевцев, про брестскую "крєпость" і т.д.
То може рольники такі самі міфотворці зі своє "славою і доблістю"? А
А у рольників стільки гвалту про "невинних мирних пшеків , загеноцидених біндєровцамі"...