Військова частина Нацгвардії Сумщини закупила обладнання для розгону демонстрантів на 54 млн грн. ДОКУМЕНТ
Військова частина 2276 Національної гвардії, яка розташована в Сумській області, вирішила витратити загалом 54,17 мільйона гривень на закупівлю обладнання для розгону демонстрантів.
Як передає Цензор.НЕТ, тендер зареєстрований у системі Prozorro.
Від початку цього року вона провела тендери на постачання великих партій довгих гумових кийків (постачальник ТОВ "УНТК"), кайданок (ТОВ "Укроборонекспорт"), щитків для захисту рук і ніг (ТОВ "УНТК"), а також протиударних щитків (постачальника ще обирають), пишуть "Наші гроші".
Це перші такі закупівлі для цього підрозділу Нацгвардії під час вторгнення. Всі товари купують у кількості 5 тисяч штук, окрім щитків для рук і ніг, яких замовлено 1,5 тис.
Військова частина Нацгвардії повинна отримати всі замовлені товари для розгону демонстрантів вже восени.
Раніше ця в/ч замовляла бронежилети 6 класу та протикульові шоломи, необхідні для ведення бойових дій на війні.
"... Ну це просто жесть якась. В черговий раз на територіях, які знаходяться під загрозою окупації, починається справжній дерибан... Які щити?... Частина області окупована. Триває наступ ворога... КОГО ХОЧУТЬ РОЗГАНЯТИ? Чекаю офіційної позиції Нацгвардії...", - повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.



