5961 відвідувач онлайн

Роберт Бровді розпочав виконання обов’язків командувача Сил безпілотних систем

мадяр

Роберт Бровді (Мадяр) розпочав виконання командувача Сил безпілотних систем.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі, передає Цензор.НЕТ.

"11.06.25 прийняв справи та посаду, приступив до виконання обовʼязків командувача Сил безпілотних систем ЗСУ. Продовжу служити вірою й правдою народу України. Відлік стартових 100 діб розпочато, а заразом прийнято виклик та встановлено амбітну планку. Звітуватимемо з Командою належним чином", - анонсував він.

Та додав, що наразі перебуває на Донбасі.

Також Мадяр анонсував зміни в структурі роботи СБС.

Нагадаємо Президент України призначив Роберта Бровді (Мадяра) новим командувачем Сил безпілотних систем ЗСУ замість Вадима Сухаревського.

Топ коментарі
+47
З Богом, Мадяре !

не залітай надто високо до сонця, бо спалиш крила
і не наближайся надто близько до ЗЄлі, бо обляпаєшся.

.
показати весь коментар
12.06.2025 00:04 Відповісти
+21
На болотах свинособаки завили..
показати весь коментар
12.06.2025 00:24 Відповісти
+12
Добрего поводзеня, як кажуть поляки!
Хай Бог тобі допомагає! І хай виють москалі!
показати весь коментар
12.06.2025 00:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
З Богом, Мадяре !

не залітай надто високо до сонця, бо спалиш крила
і не наближайся надто близько до ЗЄлі, бо обляпаєшся.

.
показати весь коментар
12.06.2025 00:04 Відповісти
Невже зеблани почали розуміти що серйозну роботу повинні виконувати професіонали, а не куми, свати, коханки та інші тамади?
показати весь коментар
12.06.2025 02:35 Відповісти
На болотах свинособаки завили..
показати весь коментар
12.06.2025 00:24 Відповісти
Сожрут его єти твари!
показати весь коментар
12.06.2025 00:25 Відповісти
можливо саме для того і поставили..
показати весь коментар
12.06.2025 00:35 Відповісти
Ну, у него такая репутация до большой войны, что еще вопрос кто кого.
показати весь коментар
12.06.2025 02:50 Відповісти
Систему в одиночку ек переломишь! Там ОПГ
показати весь коментар
12.06.2025 09:19 Відповісти
А кто вам сказал что это не человек системы?
показати весь коментар
12.06.2025 11:54 Відповісти
Добрего поводзеня, як кажуть поляки!
Хай Бог тобі допомагає! І хай виють москалі!
показати весь коментар
12.06.2025 00:33 Відповісти
Одинз небагатьох призначенців Зельця, покому у свинособак щелепи гримлять!!!!!!
показати весь коментар
12.06.2025 00:36 Відповісти
а як почуваються щелепи свінособак від таких призначенців Зелі, як Малюк, Буданов, Залужний??
показати весь коментар
12.06.2025 00:56 Відповісти
А як вам, пане - Баканов, Кулініч, Хомчак, Єрмак, Верещук, партія "слуга народу" в повному складі? Залужного викресліть зі свого списку ( протекція Великобританії)...
показати весь коментар
12.06.2025 07:26 Відповісти
скористатися славою Залужного вам ніяк не вийде - його призначив на посаду Зеленський, а запропонував його призначити... "агент кремля" Єрмак! живіть тепер із цим))))))))))
показати весь коментар
12.06.2025 08:21 Відповісти
🤣🤣🤣
показати весь коментар
12.06.2025 08:44 Відповісти
Живи з тим, що запропонував його призначити Арестович
показати весь коментар
12.06.2025 08:51 Відповісти
дрімучий невіглас! тобі навіть ліньки прочитати факти в інтернеті! Залужного запропонував призначити на посаду ЄРМАК! про Сірського. розгромом росіян під Києвом та Харковом, оточенням під Лиманом керував генерал Сірський! p.s. судячи з того, що ти абсолютно некомпетентний в українських подіях, я роблю висновок, що ти черговий бот десь із луГондонії серущий з українського акаунта для ФСБ підораші!

показати весь коментар
12.06.2025 09:55 Відповісти
Да неужели? А как там с походом на Горловку? А как там поживает "фортеця Бахмут", еще "фортеця"или уже не очень?
показати весь коментар
12.06.2025 11:59 Відповісти
А як скористатися славою Сирського, призначеного Шашличним?
показати весь коментар
12.06.2025 08:52 Відповісти
Вообще-то на его кандидатуре настаивали бриты
показати весь коментар
12.06.2025 11:57 Відповісти
Таран
показати весь коментар
12.06.2025 08:47 Відповісти
Почні з вигнання дурнів з храму війни. Хай йдуть до дідька
показати весь коментар
12.06.2025 01:09 Відповісти
Якщо Зеленській може стати президентом, чому Бровді не може стати командуючим родом військ.
показати весь коментар
12.06.2025 04:50 Відповісти
Головне, щоб були дрони, бо без них у промислових масштабах хоч десять Мадярів призначай це мало чим допоможе
показати весь коментар
12.06.2025 06:09 Відповісти
Шкода Мадяра. Навіщо то йому треба і ЗСУ нічого від цього не виграють. Ішак свідомо висмикує толкових, щоб потім нівелювати. Хто звяжеться з цим обкуреним мудаком, той пожне хіба-що особисту деградацію. Мадяр довго там не затримається. Кожен повинен робити те, що він вміє та може. Це тільки це чмо вважає, що "кожен з нас президент". Дійсність довела, що якщо людина безтолкова, то це на все життя і на це нема ради.
показати весь коментар
12.06.2025 07:34 Відповісти
что за помет ты высрал? Бестолковое иди хоть почитай что делал Мадьяр на фронте до назначения и что он сделает сейчас. Зайди на ТГ канал он все доступно показывает для таких путинских ушлепков как ты))))
показати весь коментар
12.06.2025 09:06 Відповісти
І одному я впевнена, Мадьяр вичавить з МО обіцяні 10 000 000 дронів.
Можна не сумніватися.
показати весь коментар
12.06.2025 09:52 Відповісти
Успіхів! З Богом! Буде важко у зеленому болоті... Фактично це ж як в тилу у ворога.
показати весь коментар
12.06.2025 11:11 Відповісти