10397 відвідувачів онлайн

Зеленський: Україна готова збільшити виробництво дронів на 40%, але потрібне фінансування

зеленський

Україна має можливості для збільшення виробництва дронів на 40% вже цього року, однак для цього необхідне додаткове фінансування.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми маємо підтримати всі форми оборонної співпраці, особливо ті, що допомагають нам ставати все більш технологічно досконалими і використовувати дрони всіх видів: у повітрі, на землі та на морі. Україна готова збільшити виробництво дронів на 40% у найближчому майбутньому, уже цього року. Наші заводи мають необхідні потужності, нам бракує лише фінансування. І це потрібно вирішити", - зазначив Зеленський.

Президент закликав країни-учасниці форуму "бути швидшими в дронах, ніж наші вороги", а також подякував Чехії за ініціативу з постачання боєприпасів, наголосивши, що об’єднані зусилля здатні змінити хід війни.

Топ коментарі
+35
ну скиньтеся з єрмаком, і топ чиновниками.
показати весь коментар
12.06.2025 12:05 Відповісти
+28
І з телешмарофону забрати.
показати весь коментар
12.06.2025 12:06 Відповісти
+26
І закуповувати захисні щити для розгону мітингів для Нацгвардіії.
показати весь коментар
12.06.2025 12:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну скиньтеся з єрмаком, і топ чиновниками.
показати весь коментар
12.06.2025 12:05 Відповісти
З народу нема чого урізати. Можна, наприклад, митникам не платити. Вони все одно будуть "працювати".
показати весь коментар
12.06.2025 12:09 Відповісти
Може й справедливо. Але тільки після виборів та створення нормальних антикорупційних органів. А також щоб на виборах голосували тільки ті хто скидались на оборону в розмірі більше мінзара.
показати весь коментар
12.06.2025 13:36 Відповісти
Та не зовсім це справедливо. У кого мінімальна платня після відрахування 20% можна переходити на 3-разове харчування: понеділок, середа, п'ятниця. А у інші дні харчуватись телешмарафоном.
показати весь коментар
12.06.2025 14:58 Відповісти
Та згоден я з вами. Суть зрозуміла. Я маю на увазі, що в країні суддів-хапуг, прокурорів-інвалідів, митників-мільйонерів та інш. гроші можна знайти. Тільки вчора відмінили тендер на 30 мільйонів для закупівлі захисних щитів для розгону мітингів для Нацгвардії. І тільки після розголосу. Нема слів, щоб це пояснити... Мільярди на телемарафон... Подивіться на декларації посадовців - це ж злидні... Вони і не відчують ті умовні 20% бо їхні статки поза деклараціями. Це ж непахане поле. А воно бігає по світу бо своїх оберігає. Можливо я не правий...
показати весь коментар
12.06.2025 16:03 Відповісти
найбільше грошей йде на чиновників, прокурорів, судей і т.д. Можна різати (зарплати і пенсії, а не те що ви подумали)
показати весь коментар
12.06.2025 12:09 Відповісти
ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ
Справжній судовий штурм зараз готується для https://zn.ua/ukr/ECONOMICS/komanda-op-zirvala-ostannij-etap-konkurs-na-holovu-beb-i-odrazu-kinula-mvf-jes-ta-g7-zheleznjak-.html зриву конкурсу на директора Бюро економічної безпеки (БЕБ).


У судах уже зареєстровано шість позовів проти комісії, яка обирає нового очільника Бюро. У такий спосіб спробують зупинити фінал конкурсного відбору.

Попередньо Банковій уже вдалося відтягнути процес щонайменше на два тижні - співбесіди після скоординованого демаршу трьох українських членів комісії https://zn.ua/ukr/ECONOMICS/obrannja-direktora-beb-komisija-priznachila-dati-spivbesid-ale-ne-vidmovilas-vid-zavdannja-op-zirvati-konkurs.html перенесли на 21-23 червня.
показати весь коментар
12.06.2025 13:33 Відповісти
Цю всю комісію і її лобістів треба саджати у в'язницю за державну зраду!
показати весь коментар
12.06.2025 14:50 Відповісти
І з телешмарофону забрати.
показати весь коментар
12.06.2025 12:06 Відповісти
"ми магліби увєлічіть праізвоцтво дронав на 40%, но таґда ми нє сможем ремантіравать дароги и пєрєкладивать тратуарную плітку..."
показати весь коментар
12.06.2025 12:07 Відповісти
І закуповувати захисні щити для розгону мітингів для Нацгвардіії.
показати весь коментар
12.06.2025 12:10 Відповісти
На озелененя витрачають більше,ніж на зброю!
Як там висаджені рози у Покровську? Гарно квітнуть?
показати весь коментар
12.06.2025 12:58 Відповісти
що там той Покровськ? на Маріуполь гроші виділяють і на чиновників.
показати весь коментар
12.06.2025 13:03 Відповісти
А якжеж! Здриснувша ще в січні "Адміністрація в екзілі" повина фінансуватися! Вонаж забезпечює 100% підтримку зє.
показати весь коментар
12.06.2025 13:12 Відповісти
На чиновників Бахмута так само виділяють.
показати весь коментар
12.06.2025 14:51 Відповісти
100%
показати весь коментар
12.06.2025 14:51 Відповісти
продай піаніну на аукціоні на якому ти грав
показати весь коментар
12.06.2025 12:07 Відповісти
А щоб краще зайшло, скажи, що там на клавішах залишилась капля твоєї роси!
показати весь коментар
12.06.2025 12:15 Відповісти
А ви спробуйте попасти по чорній клаівіші шириною всього 9мм!
показати весь коментар
12.06.2025 12:22 Відповісти
як два пальці ...
показати весь коментар
12.06.2025 12:29 Відповісти
Яка піаніна,коли він (першим у світі!) вводить превентивні санкцїї ПРОТИ ЗСУ,верховним головнокомандувачем яких він є по посаді!
показати весь коментар
12.06.2025 13:16 Відповісти
Вивертайте кишені - през перший - для стимулу
показати весь коментар
12.06.2025 12:08 Відповісти
У пріпіздєнта нічо нема: три хутболочки, пара трусіков і тактичні кальсони...
показати весь коментар
12.06.2025 12:31 Відповісти
А кроси? - готовий ломанутися у всі чотири сторони😁
показати весь коментар
12.06.2025 12:36 Відповісти
А де ж мільйон дронів, на которі було виділене фінансування? Серед мільярду дерев заблудилися?
Вова, де? Ті "сльози", що всетаки попали до ЗСУ воно такої якості, що на місці військові своїми силами "підлампічують", щоб хоч якось літало.
показати весь коментар
12.06.2025 12:08 Відповісти
Мовою оригіналу:
"Застенчивый Альхен потупился еще больше.
- Кредитов отпускают в недостаточном количестве.
Он был противен самому себе..."
показати весь коментар
12.06.2025 13:07 Відповісти
Це класика!
показати весь коментар
12.06.2025 14:46 Відповісти
Нєтлєнка!
показати весь коментар
12.06.2025 15:18 Відповісти
кончене брехливе зе!чмо!!!!
поки воно при владі, україні не світить ніфіга!
кожного дня ми відступаємо. кожного дня гинуть українці.
показати весь коментар
12.06.2025 12:09 Відповісти
😢😢😢
показати весь коментар
12.06.2025 14:22 Відповісти
Гроші пішли на такі потрібні речі, як щити, кайданки та дубинки. Дєнєх нєт!
показати весь коментар
12.06.2025 12:10 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2025 12:11 Відповісти
То підкинь зі своїх офшорів і офшорів свого шобла!
показати весь коментар
12.06.2025 12:12 Відповісти
Так поверни гроші, які вивела твоя шобла з України з 2019 року!
Що не служка від коломойського в Урядовому кварталі то у його жінки ФОП з прибутками з 2019 року на млн доларів!! Стефанчук+Разумков+аброхамія, з портновськими та помічниками ригоАНАЛІВ і головою НацБанку, можуть це підтвердити, рахунками у приватних банках країн ЄС і не тільки!
Резніков з бакановим, з 2022 року, гроші десь шукають, разом з потікавшими генпрокурорами!!??
показати весь коментар
12.06.2025 12:12 Відповісти
може красти треба менше зе-біли француваті ??? зарплати чиновникам, депутатам, суддям, прокурорам іншій бюроткратичній шушері врізати на половину ???
показати весь коментар
12.06.2025 12:12 Відповісти
На фінансування корумпованих чиновників з бюджету виділяють понад 2.5трлн. грн. з 6трлн. державного бюджету. На фінансування закупівлі *********** і озброєння всього 450млрд. грн.
показати весь коментар
14.06.2025 11:00 Відповісти
онуків вже давно можно потрясти! ))
показати весь коментар
12.06.2025 12:14 Відповісти
Мудрий нарід хоче податків на повітря
показати весь коментар
12.06.2025 12:14 Відповісти
Зуби золоті у серіалі здавали? Платитимуть і за повітря...
показати весь коментар
12.06.2025 12:27 Відповісти
Всюди: ми,але.
Хоч один би зробили аналог шахеда з 90кг бойової частини.
На фронті-наступ рос.військ,переговори завалив,нищівні повітряні атаки укр.міст-ось що значить "ви",команда 5-6 потужних.
показати весь коментар
12.06.2025 12:15 Відповісти
Залишилось 4 - 5!
показати весь коментар
12.06.2025 13:25 Відповісти
подайте шекелей?
показати весь коментар
12.06.2025 12:19 Відповісти
Треба було похвалитися виконанням держзамовлення у минулому році своїми менеджерами, щоб учасники прозріли
показати весь коментар
12.06.2025 12:19 Відповісти
Вже добра сотня мільярдів доларів за три роки надійшла в Україну, але повноцінної балістики так і нема не те що дрони в великій кількості, може хвате красти?
показати весь коментар
12.06.2025 12:21 Відповісти
Ми багато чого б здобули, якби під час війни не делегували владу казнокрадам і пройдисвітам
показати весь коментар
12.06.2025 12:22 Відповісти
Держитесь там, хорошего настроения. Просто денег нет.
показати весь коментар
12.06.2025 12:24 Відповісти
Що? Так держспецзв'язк отримав мільярди. Де вони, де дрони? Зелений, ти брехун і крадій...
показати весь коментар
12.06.2025 12:27 Відповісти
Дурню скажу але чи не розглядав наш лідор скорочення витрат на його і його ОП ?
показати весь коментар
12.06.2025 12:27 Відповісти
де ж грошей набрати, якщо прокурори в 40 років вже пенсіонери...
показати весь коментар
12.06.2025 12:28 Відповісти
Це результат голосовання наших 73% тупоголових виборців. Саме вони таке завжди підтримують.
показати весь коментар
12.06.2025 13:43 Відповісти
І де кожен депутат мільйонер доларовий і має купу власності.за кордоном, а пан желєзняк, радіна, устінова ше і кріптою разжилися як ніхто в нас. За які труди?
А я впм відповім. За руйнування державного управління перетворення України в колонію і дійну корову ТНК, мафії, ворья в законі і ********** рад, під загальним керівництвом та під дахом пінчука, який майже створив паралельне керівництво країною, яке крім грабунку і вічної війни, ще виношує мрію про граничну кількість.рабів в Україні, яка буде абсолютно бещпоавною і мінімальною, аби не знести їх нах...й.
показати весь коментар
12.06.2025 14:31 Відповісти
- законопроект про обмеження спецпенсій прокурорам і силовикам слуги блокували
- прокурорам-інвалідам нічого не урізано і не скасовано, всі одержують далі, писали що то до 5 млрд на рік витрачається
- замість ліквідації непотрібних і блокуючих держструктур створюють нові - МінЄд тому приклад
- наплодили військових адміністрацій які дублюють місцеву владу ставлячи їм палиці в колеса і одержуючи захмарні виплати
- і вишенька на торті то звичайно військові адміністрації окупованих міст і сіл які можливо ніколи не повернуться, там є керівництво і штат, є бюджети і це сотні мільярдів на вітер, тобто комусь в кармани
показати весь коментар
12.06.2025 12:33 Відповісти
А закон про обмеження пенсій і зарплат депутатам коли проголосували?
А чи вніс гнилий лобіст ТНК і розвалу економіки України желєзняк, гетьманцев, третякова закон про обкладання предметів розкаші і наддоходів в 70% від ними накраденого?
А може внесли ці поци закон про припинення отримання депутатами на особисті витрати якто транспортні росходи, аренда квпртир і безкоштовне медичне обслуговування з одночасним матеріальним кешем на сотні тися гривень?
Кому з нас дають гроші аби ми добралися на роботу або сплатили аренду квартири у власної тещі, або в гостиниці люкс, при тому, що в Києві і не тільки дох...я власних.квартир на сотні кв метрів?
Коли цей покидьк гетьманцев і третякова внесли закон про заборону одночасного отримання зарплати депутата і пенсії в десятки і сотні тисяч гривень?
Чи це вас не ї...е?
показати весь коментар
12.06.2025 14:38 Відповісти
"Україна готова збільшити виробництво дронів, але в нас на зарплати поліціантів грошей не вистачає!" (с) ХренПіду
показати весь коментар
12.06.2025 12:34 Відповісти
До чого тут поліція. В нас при клованах з'явилися цілі отари чиновників з зарплатами по 10 000 000,00 - 60 000 000,00 грн/міс.
показати весь коментар
12.06.2025 13:45 Відповісти
Тому що в нас доху... грошей на депутатів і їх помічників -консультантів, яких вже більше ніж суддів, або.прокурорів разом взятих.
показати весь коментар
12.06.2025 14:40 Відповісти
фінансування яке зелені покидьки вкрадуть
показати весь коментар
12.06.2025 12:36 Відповісти
Досить витрачати гроші на різну херню( список херні дуже великий і не зменшується незважаючи на війну) і проблема з їх нестачею зменшиться.
показати весь коментар
12.06.2025 12:37 Відповісти
Вы, что прикалываетесь, не видите что писюанист все делает для того, чтобы убить как можно больше людей и чтобы Украина капитулировала.
показати весь коментар
12.06.2025 12:38 Відповісти
І знову обіцянки та брехня, або велика брехня і великі обіцянки. Це все, на що здатна влада.
показати весь коментар
12.06.2025 12:44 Відповісти
В де ті 600 лямів, шо були виділені на купівлю кацапських реакторів???
показати весь коментар
12.06.2025 12:44 Відповісти
поверни вкрадене в українського народу і збільш виробництво не тільки дронів.але й крилатих ракет дальної дії систеам ППО і ***********..."зелений шахрай .а раз шахрай,то він ворог України і її народу ,та посібник куйла"
показати весь коментар
12.06.2025 12:45 Відповісти
Шашлично-асфальтовий Великобудівник наводить тінь на плетінь. Всім добре відомо, як він гадив перед і після повномаштабного.

Шпигуна геть. Вибори
показати весь коментар
12.06.2025 12:50 Відповісти
показати весь коментар
12.06.2025 13:00 Відповісти
У Ермака возьми.
показати весь коментар
12.06.2025 13:09 Відповісти
Позич у дерьмака, а можна ще у крупи ...
показати весь коментар
12.06.2025 13:14 Відповісти
Іншими словами - всі хто на фронті просто здохнуть, саме тому верещук і хоче школярів відправляти на фронт - чим довше гнида та йього шакали пробудуть при владі, тим більше вони накрадуть. А потім послами на секретні острови. Кожному своє.
показати весь коментар
12.06.2025 13:14 Відповісти
Тільки 14 лярдів пішло на виплату "вовиної" тисячі,а скільки ще пішло на різні популіські забаганки недомірка,одному Богу відомо!
показати весь коментар
12.06.2025 13:15 Відповісти
Це не його країна. Він тут на гастролях. (О.Забужко)

ЗЕшобла це ЛІКВІДАТОРИ УКРАЇНИ (Степан ХМАРА)
показати весь коментар
12.06.2025 18:42 Відповісти
Наволоч, пусти на дрони 2 ярда ьаксів що були відложені на купівлю реакторів в Болгарії.
показати весь коментар
12.06.2025 13:16 Відповісти
А Зєльц готовий і надалі працювати навідником для рашистів.
показати весь коментар
12.06.2025 13:17 Відповісти
А скільки це 40 відсотків від *****?
показати весь коментар
12.06.2025 13:29 Відповісти
Головне, щоб наші очільники і Гарант зрозуміли, що фотографуватися у цехах та виставляти фото у мережу це рапорт для російських шахедів та ракет. Ніякого фінансування не вистачить.
показати весь коментар
12.06.2025 13:32 Відповісти
На мусорів кошти є, на окуповані території міліарди є , які усі він п зде ,
показати весь коментар
12.06.2025 13:36 Відповісти
Можу купить з салону автомобіль але в мене нанього немає грошей. Дайте куплю.
показати весь коментар
12.06.2025 13:43 Відповісти
Зато деньги есть.
На телемарафон, предвыборную тысячу, предвыборный кэшбек, на книги, на асфальт, на тротуарную плитку, на цветочки в обстреливаемых городах, на зарплаты депутатам, на зарплаты прокурорам ......
показати весь коментар
12.06.2025 13:48 Відповісти
Зарплати чиновникам,суддям,прокурорам,керівникам держпідприємств,всяких відомств,фондів ,комісій,собі любимим і 5-6 менеджерам ,а по суті невстановленої кількості тих дебілів,єдиний марафон скоротіть хоча б на період військового стану.А ще віддай свого босса Беню Коломойського американцям.Якщо не помиляюсь то в США за ним тягнеться 700млн.шлєйф.Гроші можливо не повернуть але довіру Трампа отримаєте.ДУМАЙ-ТЕ !
показати весь коментар
12.06.2025 13:51 Відповісти
беня то копійки. а от арахамію афериста здати сша - то велике діло. воно недолуге там наслідило, а тепер тут краде
показати весь коментар
12.06.2025 13:59 Відповісти
щоб здати його в США його треба звідси якось туди без дипприкриття вислати. може краще його тут з конфіскацією на довічно.
показати весь коментар
12.06.2025 15:27 Відповісти
так нема у нас ні ідальго ні кабальєро...
показати весь коментар
12.06.2025 16:34 Відповісти
беню видати США неможливо, бо він громадянин України
показати весь коментар
12.06.2025 15:28 Відповісти
Вже гидко оте " дайте" слухати...!
Крипту та з оффшори поверни кошти- буде на дрони..!
А не доводите людей податками до зубожіння а потім їх розкрадаєте..!
показати весь коментар
12.06.2025 14:03 Відповісти
я можу підказати де взяти фінансування, але потужний зегундос не погодиться. Занадто багато грошей виділяється на непотрібні ремонти і фінансування всякої фігні, що потрібна зебанатам, щоб показувати ніби в країні все добре, а тимчасово кошти громад направити на дрони, ракети і таке інше, перевести економіку на воєнні рейки. але у нього інша задача.
показати весь коментар
12.06.2025 15:25 Відповісти