8779 відвідувачів онлайн

Прем’єр Естонії про мільйонні втрати РФ: Життя людини не має цінності для Путіна

В Естонії відреагували на мільйонні втрати РФ

Прем'єр-міністр Естонії Крістен Міхал заявив, що тиск на Росію варто продовжувати, тому що Путін відкидає будь-які переговори.

Про це він повідомив у соцмережі X, коментуючи допис Міноборони України про те, що втрати армії РФ у війні перевищили мільйон осіб, передає Цензор.НЕТ.

"Життя людини не має цінності для Путіна. З 24 лютого 2022 року втрати Росії перевищили один мільйон осіб. Путін відкидає будь-які реальні зусилля щодо досягнення миру і лише вдає, що готовий до переговорів", - зазначив він.

Міхал наголосив, що тиск на Росію має продовжуватися.

"Це єдиний шлях до справедливого та тривалого миру", - підсумував він.

В Естонії відреагували на мільйонні втрати РФ

Топ коментарі
+2
Не людини. Життя кацапа, який добровільно підписав контракт.
показати весь коментар
12.06.2025 13:02 Відповісти
+1
Так, і за часі совдепії, знищено було у концТаборах ГУЛАГУ більше 60 млн людей, але сьогодні, на московії це замовчують!
Тому, прикопані 1.000.000 московіт, з 2022 року, це їм потім, історики типа дугина, розмалюють!!! А поки, мовчок на болотах!!
показати весь коментар
12.06.2025 13:01 Відповісти
+1
Смисловий, більш доречний переклад першого речення мав би звучати так:
"Людське життя нічого не варте для Путіна".
А переклад "не має цінності" - це вже співзвучно з "безцінне", яке ми чуємо щодня вже від іншого Вови.
показати весь коментар
12.06.2025 13:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так, і за часі совдепії, знищено було у концТаборах ГУЛАГУ більше 60 млн людей, але сьогодні, на московії це замовчують!
Тому, прикопані 1.000.000 московіт, з 2022 року, це їм потім, історики типа дугина, розмалюють!!! А поки, мовчок на болотах!!
показати весь коментар
12.06.2025 13:01 Відповісти
60 лямів??? Ви хоч в цифрах шарите??
показати весь коментар
12.06.2025 13:13 Відповісти
1.6 млн. В той час 60 млн - то навіть більше за все населення срср.
показати весь коментар
12.06.2025 13:19 Відповісти
Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Бо хто матір забуває, Того бог карає, Того діти цураються, В хату не пускають. ... Т Г Шевченко‼️❤️🇺🇦👍🫡
Вопрос оценки количества жертв коммунистического террора - один из самых болезненных и актуальных в новейшей русской истории. С конца 1950-х годов разными авторами, исходившими из разных методик подсчета, назывались разные цифры погибших. В массовом сознании закрепилась цифра, приведенная Александром Солженицыным в «Архипелаге ГУЛаг» - 60 миллионов человек (1918-1956). После открытия части архивных данных в начале 1990-х годов стало возможно объективное изучение масштабов репрессий. Работа историков Никиты Охотина и Арсения Рогинского «О масштабе политических репрессий в СССР при Сталине: 1921-1953» - одно из самых авторитетных исследований этой темы.
https://openuni.io/course/2/lesson/2/material/187/
показати весь коментар
12.06.2025 13:42 Відповісти
Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Бо хто матір забуває, Того бог карає, Того діти цураються, В хату не пускають. ...
ТГ Шевченко
https://openuni.io/course/2/lesson/2/material/187/
показати весь коментар
12.06.2025 13:43 Відповісти
Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Бо хто матір забуває, Того бог карає, Того діти цураються, В хату не пускають. ... Т Г Шевченко‼️❤️🇺🇦👍🫡
Вопрос оценки количества жертв коммунистического террора - один из самых болезненных и актуальных в новейшей русской истории. С конца 1950-х годов разными авторами, исходившими из разных методик подсчета, назывались разные цифры погибших. В массовом сознании закрепилась цифра, приведенная Александром Солженицыным в «Архипелаге ГУЛаг» - 60 миллионов человек (1918-1956). После открытия части архивных данных в начале 1990-х годов стало возможно объективное изучение масштабов репрессий. Работа историков Никиты Охотина и Арсения Рогинского «О масштабе политических репрессий в СССР при Сталине: 1921-1953» - одно из самых авторитетных исследований этой темы.
https://openuni.io/course/2/lesson/2/material/187/
показати весь коментар
12.06.2025 13:53 Відповісти
Не людини. Життя кацапа, який добровільно підписав контракт.
показати весь коментар
12.06.2025 13:02 Відповісти
Ну, тоді, взагалі життя. Бо для путіна не вартує життя ані кацапів, ані людей.
показати весь коментар
12.06.2025 13:05 Відповісти
Смисловий, більш доречний переклад першого речення мав би звучати так:
"Людське життя нічого не варте для Путіна".
А переклад "не має цінності" - це вже співзвучно з "безцінне", яке ми чуємо щодня вже від іншого Вови.
показати весь коментар
12.06.2025 13:03 Відповісти
Кремлівський терорист і рашист розуміє тільки силу і дієвий тиск ,
який би відчула вся параша , але самим дієвим способом
для всіх нас є - це фізичне знищення цього плєшивого виродка ,
який ненавидить украінську націю 🙁
показати весь коментар
12.06.2025 13:05 Відповісти
Постійно про це ору - тільки сила й тиск. Й пофігу на на пересічних московитів - нехай владу свою зносятт, коли погано.
показати весь коментар
12.06.2025 13:17 Відповісти
Трампон физданул и теперь все будут повторять, как попугаи.
показати весь коментар
12.06.2025 13:36 Відповісти
Трампон, як стара і калічна особа, після шести банкроств та отриманих для його порятунку «дивних грошей» від КДБ+ФСБ, буде і далі гадити США за планом, сьогоднішнього прутіна, який водить йому по губах, перед усім Світом! А трампон, з дивною групою істот, так і будуть прикриватися словами, ……Американський народ, від імені Американців…. Народ США….
показати весь коментар
12.06.2025 14:05 Відповісти
Те , що лякає європейців найбільше - найважливіше , що життя не має значення , перед усім , для пересічних кацапів !
показати весь коментар
12.06.2025 14:08 Відповісти