10230 відвідувачів онлайн

Україна вдосконалює технології з темпом, за яким партнери не встигають, - Павел

Петр Павел: Україна швидко вдосконалює безпілотні технології

Партнери України розглядають поле бою у російсько-українській війні як джерело натхнення та досвіду.

Про це заявив президент Чехії Петр Павел на полях конференції GLOBSEC у Празі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ. 

"Ми всі розглядаємо українське поле бою як джерело натхнення та уроків. І особливо, коли йдеться про нові технології, ми бачимо величезний прогрес на полі бою. Насправді це відбувається так швидко, що майже неможливо встежити за всіма змінами", - зазначив чеський лідер.

За його словами, Чехія на різних рівнях "майже щодня" підтримує зв'язок з українськими партнерами, змінюючи свої погляди та вивчаючи їхній досвід.

"І ми справді отримуємо низку уроків від людей в Україні, як найкраще справлятися з цим дуже швидким розвитком технологій", - додав ексгенерал НАТО.

Як приклад він навів безпілотні літальні апарати, розвиток яких почався лише десяток років тому майже на аматорському рівні. Але зараз це один з основних рушійних факторів на полі бою, який змінюється щотижня, включаючи не лише технології, а й тактику їх використання.

Павел, під патронатом якого проходить міжнародна конференція, також зауважив, що Україна насправді "всюдисуща" на форумі, не лише з погляду безпеки, а й у сфері технологій та підходу до їхнього використання.

Топ коментарі
+3
Чехі не дурні, раз обрали такого ГЕНЕРАЛА у президенти , а не баригу орбана
показати весь коментар
12.06.2025 16:48 Відповісти
+2
Якби в тому сраному єс ВБИВАЛИ ДІТЕЙ, то й ви свої жопи швидше піднімали б!!! А то допомагаєте рівно настільки, щоб УКРАЇНА СТІКАЛА КРОВ"Ю, АЛЕ НЕ ПЕРЕМОГЛА!!!
показати весь коментар
12.06.2025 17:10 Відповісти
+1
Заспотерігалися, бідні.
показати весь коментар
12.06.2025 16:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зате встигає ворог.

Раніше вважалось, що найкращі технології за нами. Зараз ми маємо визнати: щоб вижити - нам треба наздоганяти. Джерело: https://censor.net/ua/b3552933
показати весь коментар
12.06.2025 16:41 Відповісти
Чехі не дурні, раз обрали такого ГЕНЕРАЛА у президенти , а не баригу орбана
показати весь коментар
12.06.2025 16:48 Відповісти
Заспотерігалися, бідні.
показати весь коментар
12.06.2025 16:49 Відповісти
Чого тільки одна технологія бусифікації вартує
показати весь коментар
12.06.2025 16:49 Відповісти
Ну тобто українських дронів у природі не існує, тільки русняві є.
показати весь коментар
12.06.2025 16:57 Відповісти
Ефективність дронів вимірюється лише на полі бою результатами, які вони показують. Якщо крім пафосних презентацій на полі бою результату немає - тут навіть сказати нічого. Але це все лірика. Можна довго і нудно рописувати, сперечатись, і якось не хочеться це все робити. Але один кейс вартий уваги: це використання оптоволокна. Тут варто визнати, що кацапи це перші поставили на потік і ми їх доганяємо. Тому не все так однозначно, і не скрізь у нас все так супер.
показати весь коментар
12.06.2025 17:27 Відповісти
У Європи немає навіть того, що є у нас.
А русня поділиться хіба що зі своїми "друзями".
показати весь коментар
13.06.2025 15:16 Відповісти
І так, трохи пафосної презентації українських дронів, яких немає на полі бою.
Український дрон на оптоволокні пролетів 42 кілометри і знищив ворожий танк в ангарі поблизу Маріуполя. ВIДЕО
показати весь коментар
13.06.2025 15:18 Відповісти
Якби в тому сраному єс ВБИВАЛИ ДІТЕЙ, то й ви свої жопи швидше піднімали б!!! А то допомагаєте рівно настільки, щоб УКРАЇНА СТІКАЛА КРОВ"Ю, АЛЕ НЕ ПЕРЕМОГЛА!!!
показати весь коментар
12.06.2025 17:10 Відповісти
Так. Європа ще не проснулася. Але , навіть спросоння, вона бачить яйця по 18 грн.
показати весь коментар
13.06.2025 07:53 Відповісти
Тут можу погодитись.Європа дивиться на українців. Якщо наші олігархи не готові мобілізувати всі свої ресурси, якщо бюрократи розтаскують гроші, такою важкою ціною зібрані на оборону, то чому вони мусять нам допомагати?
показати весь коментар
13.06.2025 10:13 Відповісти
Єфект бумеранга присутній завше