10486 відвідувачів онлайн

У Раді зареєстрували законопроєкт про кримінальну відповідальність для військових ТЦК

ВР схвалила закон про компенсацію за втрату майна на ТОТ

Верховна Рада пропонує встановити кримінальну відповідальність за злочини, вчинені посадовцями та військовослужбовцями територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) щодо громадян.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на законопроєкт №13365.

Текст документа наразі відсутній на сайті, однак подробиці оприлюднив у телеграмі співавтор законопроєкту, народний депутат Олексій Гончаренко.

Згідно з ініціативою, у Кримінальному кодексі планують передбачити покарання за:

  • Не надання або несвоєчасний виклик швидкої допомоги у приміщеннях ТЦК: штраф 100 тисяч прожиткових мінімумів, виправні роботи до 2 років, обмеження волі від 2 до 4 років (якщо це призвело до втрати працездатності понад 25%), або до 3 років позбавлення волі у разі смерті особи.

  • Застосування фізичної сили чи знищення майна під час мобілізаційних заходів: штраф від 100 до 250 тисяч прожиткових мінімумів, виправні роботи до 2 років, обмеження волі до 2 років, компенсація збитків, пониження у званні та заборона на посади від 1 до 3 років.

  • Погрози вбивством або тілесні ушкодження під час мобілізації: обмеження волі від 1 до 3 років, дисциплінарний батальйон до 2 років (із компенсацією лікування), позбавлення волі від 3 до 7 років, пониження у званні, позбавлення звання та заборона обіймати посади до 5 років.

Топ коментарі
+19
А він взагалі потрібен той законопроект? Я якось пропустив момент коли на наших ТЦКунів припинив діяти кримінальний кодекс.
показати весь коментар
13.06.2025 13:33 Відповісти
+14
Не надання або несвоєчасний виклик швидкої допомоги у приміщеннях ТЦК

А от звідси, да па-падробнєй. Приходе людина, яка згідно ВЛК має здоровля краще чим в боксера Вусика, а потім їй потрібно швидку викликати. А шо се сталосі?
показати весь коментар
13.06.2025 13:22 Відповісти
+12
А может пора вводить какие то мотивационные спрсобы привлечения людей в армию? Даже кацапы поняли что платить деньги дешевле чем приглашать людей покататься на микроавтобусе.
показати весь коментар
13.06.2025 13:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ви думаєте, що крім вас в Україні більше не має списаних інвалідів війни???
Навіщо ви всіх вже записали в кацапська ждуни???😡
показати весь коментар
13.06.2025 14:43 Відповісти
Інваліди війни не ухилянти, а мають саме що не є пряме відношення до ЗСУ.
А до ухилянтів не маю нічого крім презирства.
показати весь коментар
13.06.2025 14:46 Відповісти
Тобто, тобі вже можна сидіти в тилу і чекати бурятів, а іншим - ні?
показати весь коментар
13.06.2025 18:12 Відповісти
Ти їх уже дочекався. Чи будеш заперечувати що ти з ТОТ?
показати весь коментар
13.06.2025 18:16 Відповісти
Давно відомо, що для тебе і тобі подібних Київ - це ТОТ. Все ніяк не дочекаєтесь братушек, скоти.
показати весь коментар
13.06.2025 18:20 Відповісти
Щось вас дуже багато, ;киян; під ІР Великобританії.
показати весь коментар
13.06.2025 18:24 Відповісти
Ти не знаєш, що в Києві живе кілька мільйонів жителів? Не знаєш, що в деяких браузерах є вбудований впн? Звісно, звідкіля тобі, дикому буряту, все це може бути відомо?
показати весь коментар
13.06.2025 18:32 Відповісти
Ага. А ВПН тобі щоб качати через торенти. Давай, я слухаю.
показати весь коментар
13.06.2025 18:47 Відповісти
Я тобі повинен звітувати? А не багато ти на себе береш, бурят? Хто ти таке, чмо обісране? Сиди вже і мовчки чекай своїх братушек, ждуняра.
показати весь коментар
13.06.2025 18:52 Відповісти
Не діє, сєпарок. Ти смішний і жалюгідний.
показати весь коментар
13.06.2025 18:56 Відповісти
Жалюгіднішого від тебе не знайдеш.
показати весь коментар
13.06.2025 18:57 Відповісти
Поглянь у дзеркало.
показати весь коментар
13.06.2025 18:58 Відповісти
Прочитай свої людоненависницькі коментарі. Ти люто ненавидиш "ухилянтів", тобто людей, які налаштували своє життя і не хочуть помирати. Ти ж своє життя просрав, нічого так і не досяг, а тепер сидиш нікому і нахрін не потрібен, в тому числі і тій броньованій наволочі, замість якої ти сидів в окопах. То який хрін тобі винен?
показати весь коментар
13.06.2025 19:07 Відповісти
І саме для того щоб це мені донести, ти зареєстрував 10 з гаком ніків і в кожній темі пишеш одночасно з кількох з них?
Чи може просто ти троль на зарплатні, відпрацьовуєш кацапську пайку хліба?
показати весь коментар
13.06.2025 19:10 Відповісти
Навіщо мені 10 ніків і тим більше щось тобі доводити? Мені теж, як і решті людей на всій планеті, похрін на тебе. Ти сам все просрав.
показати весь коментар
13.06.2025 19:14 Відповісти
Яка саша? Ти справді хворе. Хворе і закомлексоване. Що ж? Сам винен.
показати весь коментар
13.06.2025 19:24 Відповісти
Боже мій. Скільки в Україні прибитих на всю голову.
показати весь коментар
13.06.2025 15:24 Відповісти
Ну розкажи мені що ти Супер-Патріот, просто народжений не для війни.
показати весь коментар
13.06.2025 15:37 Відповісти
Це просто популістичний законопроєкт щоб "ухилянти" увірували в справедливість. Нещодавно тцкун на камеру, при свідках побив цивільного,який мав законне право на відстрочку . Тцкуна повинні були одразу затримати і відкрити кримінальну справу за нанесення тілесних ушкоджень, а по факту влада тцкуна навіть публічно не осудила, для вигляду відкрили справу по "дитячій" статті *********** і перевели на іншу тилову посаду. Новий закон нічого не змінить.
показати весь коментар
13.06.2025 14:07 Відповісти
Головене тут те, чого немає: Гончаренко не вимагає покарати тцкатів за існуючі злочини.
показати весь коментар
13.06.2025 14:13 Відповісти
А хіба тцк були вільною від законів України територією? До чого тут цей закон?
Давайте тоді створимо окремий кодекс дорожнього руху для Тойот, Бмв, Пежо....тощо
показати весь коментар
13.06.2025 14:15 Відповісти
Або створимо україньський Лас-Вегас, територію де не буде ТЦКунів і ухилянти будуть почувати себе як риба в воді
показати весь коментар
13.06.2025 14:18 Відповісти
Цей Час Вегас вже давно є ,це верховна зрада,мусарня і вся суддівська прокурорська звіздобратія на чолі з головним ухилянтом Зелупою.
показати весь коментар
13.06.2025 14:43 Відповісти
И что? там столько законопроектов зарегистрировано, но никто их не рассматривает! Более того! Можно принять в первом чтении, громко отрапортовать и забыть!
показати весь коментар
13.06.2025 14:41 Відповісти
Без усунення головної причини проблеми - це все лише імітація. Корінь проблеми - це злочинна діяльність тандему - Єрмака і Найпотужнішого та підтримка його охлосом
Народ має перестати підтримувати цю злочинну банду ,що узурпувала владу
показати весь коментар
13.06.2025 14:53 Відповісти
Так, ***** вже давно сказав що підписувати капітуляцію має легітимний президент.
показати весь коментар
13.06.2025 14:56 Відповісти
Це є нікчемний законопроект, тому, що за всі ці злочини вже є статті КК. А верховна зрада цим показала ще раз свою імпотентгість
показати весь коментар
13.06.2025 15:21 Відповісти
Українське законодавство на тцкунів не розповсюджується. Ця організація створена і фінансується не Україною.
показати весь коментар
13.06.2025 18:55 Відповісти
От здорово! Спочатку хлопці віддали здоров'я на фронті, потім замість пошани і поваги призначені роздавати повістки ухилянтам, а тепер статті передбачаються за те, що слюнки за пєтухами не витирають...
Але Зє і команда чистеньки, це головне!🤬🤬😡
показати весь коментар
13.06.2025 16:07 Відповісти
Хто втратив? Які хлопці? Перестань марити. Тцкуни на фронті ніколи не були.
показати весь коментар
13.06.2025 18:18 Відповісти
Сторінка 2 з 2