9563 відвідувача онлайн

Винищувач МіГ-29 знищив пункт управління БПЛА і склад БК окупантів на Запорізькому напрямку. ВIДЕО

На Запорізькому напрямку винищувач МіГ-29 авіації Повітряних Сил України завдав високоточного удару керованими авіабомбами по ворожих об'єктах російських окупантів.

Про це повідомили в командуванні Повітряних сил ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"Запорізький напрямок. Винищувач МіГ-29 авіації Повітряних Сил завдає високоточного удару керованими авіабомбами по пункту управління операторів БпЛА противника.

Друга бомба знищує ворожий склад боєприпасів та пально-мастильних матеріалів. Дякуємо партнерам за високоточні й ефективні "аргументи"!" - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+39
Наступатели на Суми
показати весь коментар
13.06.2025 16:11 Відповісти
+24
Вот это хорошо, вот это здорово, всю падлоту кацапскую нужно уничтожать.
показати весь коментар
13.06.2025 16:11 Відповісти
+17
Давайте напишемо запит в генштаб, щоб прислали на вашу електронну детальний звіт . Ну або будемо вимагати відеопідтвердження, що міражі і ф16 літають.
показати весь коментар
13.06.2025 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вот это хорошо, вот это здорово, всю падлоту кацапскую нужно уничтожать.
показати весь коментар
13.06.2025 16:11 Відповісти
Наступатели на Суми
показати весь коментар
13.06.2025 16:11 Відповісти
Мені здається чи там все дійсно по фен-шую
показати весь коментар
13.06.2025 18:07 Відповісти
Поляки грозяться передати нам біля 30 - ти МіГ - 29
показати весь коментар
13.06.2025 16:13 Відповісти
У них оставалось 18 штук...
показати весь коментар
13.06.2025 16:17 Відповісти
А Ф16 и Миражи вообще летают или только за шахедами гоняются по ночам.
показати весь коментар
13.06.2025 16:16 Відповісти
Давайте напишемо запит в генштаб, щоб прислали на вашу електронну детальний звіт . Ну або будемо вимагати відеопідтвердження, що міражі і ф16 літають.
показати весь коментар
13.06.2025 16:50 Відповісти
Зробить, буду вдячний.
показати весь коментар
13.06.2025 17:03 Відповісти
ну, ф16 дуже чекали саме як носіїв, щоб подовжити радіус багатьох наявних озброєнь
показати весь коментар
13.06.2025 17:43 Відповісти
Та ні, не літають. В нас їх взагалі немає.
показати весь коментар
13.06.2025 16:50 Відповісти
для интеллектуалов вашего уровня - это был риторический вопрос.
показати весь коментар
13.06.2025 17:06 Відповісти
А для таких високообдарованих і відповідь була сарказм
показати весь коментар
14.06.2025 06:22 Відповісти
Смачно бумкнуло.
показати весь коментар
13.06.2025 16:28 Відповісти
Особливо другий вибух, феєрично !
показати весь коментар
13.06.2025 18:10 Відповісти
Невеличке задимлення не завадить оркам, і на пакєте напишуть тушка з димком.
показати весь коментар
13.06.2025 16:38 Відповісти
А шо, ссикотно Су-35 підлітати до ЛБЗ тепер?
показати весь коментар
13.06.2025 16:52 Відповісти
Мдя. ЗСУ застосовує авіацію на ЛБЗ фактично. Це означає - критичний розвал системи ППО та мережі радарів дальнього виявлення цілей в засрашки. А також розвал повітряного патрулювання/перехоплення літаків супротивника. Якщо конкретно: літаки А-50У тупо не літають - немає літаків з потрібним ресурсом, радари С-300 нахєр повибиті, а залишки вмикаються дуже епізодично, тримати в повітрі постійно винищувачі-перехоплювачі Су-35 постійно не можуть з-за відсутності достатньої кількості літаків для патрулювання, а також з-за того, що не працює система раннього попередження (елементи "4го покоління").
показати весь коментар
13.06.2025 17:18 Відповісти
Дякуємо нашим любим воїнам за гарну роботу. Низький уклін. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
13.06.2025 18:22 Відповісти
Другий високоточний ну дуже файний!
Честь Птахам України!
показати весь коментар
13.06.2025 18:40 Відповісти
До речі - про збитий сьогодні кацапський - СУ 25 . Його завалив свій же - Су 25 . Вони працювали в парі , і той що летів позад - випадково влучив ракетами в того що летів попереду .
Чудовий - френдліфаєр .!!
https://x.com/Zn_Portnova/status/1933552849239355612
показати весь коментар
13.06.2025 19:05 Відповісти
Браво!
показати весь коментар
13.06.2025 20:15 Відповісти
Ось так би ще вмахати по мацкві! Наприклад по місьцям
де сидять пропагандони пуцина! А так просто чудова робота
наших соколів! С У П Е Р !!!
показати весь коментар
13.06.2025 22:34 Відповісти
Бац бац і в точку )
показати весь коментар
14.06.2025 07:49 Відповісти