9804 відвідувача онлайн

Миру не буде, якщо в Ірану є ядерна зброя, - Трамп

Трамп про ядерну програму Ірану

Президент США Дональд Трамп заявив, що миру бути не може, якщо Іран має ядерну зброю.

Про це він сказав в інтерв'ю The Atlantic, передає The Times of Israel, інформує Цензор.НЕТ.

Американський лідер наголосив, що зупинка іранської ядерної програми є необхідним досягненням для миру.

"Для тих людей, які кажуть, що хочуть миру - у вас не може бути миру, якщо в Ірану є ядерна зброя. Так що всі ті чудові люди, які не хочуть нічого робити з Іраном, що має ядерну зброю - це не мир", - сказав глава Білого дому.

За словами Трампа, запобігання появі ядерної зброї в Ірану є життєво важливим інтересом США.

"Іран не може мати ядерну бомбу, все дуже просто. Незалежно від того, Ізраїль це чи не Ізраїль - в Ірану не може бути ядерної бомби",- сказав очільник США.

Також Трамп стверджує, що Іран "все ще хоче укласти угоду" за своєю ядерною програмою, незважаючи на атаки Ізраїлю.

Лідер США також висловив оптимізм щодо того, що війна з ХАМАС у Газі наближається до кінця.

"Газа вже готова здатися - або майже готова. Ми повернули багатьох заручників",- додав Трамп.

Топ коментарі
+34
Миру не буде, поки Штатами керує клінічний ідіот!
показати весь коментар
14.06.2025 23:21 Відповісти
+20
Думаю Іран без проблем відмовився б від створення ЯЗ якби бачив що гарантії США реально працюють.
Але приклад феєричного кидка України говорять сам за себе...
показати весь коментар
14.06.2025 23:51 Відповісти
+18
Ізраїль нічого не вважає.
Ізраїль дбає про свої інтереси понад усе.
показати весь коментар
14.06.2025 23:32 Відповісти

Завантаження...