8572 відвідувача онлайн

Миру не буде, якщо в Ірану є ядерна зброя, - Трамп

Трамп про ядерну програму Ірану

Президент США Дональд Трамп заявив, що миру бути не може, якщо Іран має ядерну зброю.

Про це він сказав в інтерв'ю The Atlantic, передає The Times of Israel, інформує Цензор.НЕТ.

Американський лідер наголосив, що зупинка іранської ядерної програми є необхідним досягненням для миру.

"Для тих людей, які кажуть, що хочуть миру - у вас не може бути миру, якщо в Ірану є ядерна зброя. Так що всі ті чудові люди, які не хочуть нічого робити з Іраном, що має ядерну зброю - це не мир", - сказав глава Білого дому.

За словами Трампа, запобігання появі ядерної зброї в Ірану є життєво важливим інтересом США.

"Іран не може мати ядерну бомбу, все дуже просто. Незалежно від того, Ізраїль це чи не Ізраїль - в Ірану не може бути ядерної бомби",- сказав очільник США.

Також Трамп стверджує, що Іран "все ще хоче укласти угоду" за своєю ядерною програмою, незважаючи на атаки Ізраїлю.

Лідер США також висловив оптимізм щодо того, що війна з ХАМАС у Газі наближається до кінця.

"Газа вже готова здатися - або майже готова. Ми повернули багатьох заручників",- додав Трамп.

Топ коментарі
+34
Миру не буде, поки Штатами керує клінічний ідіот!
показати весь коментар
14.06.2025 23:21 Відповісти
+20
Думаю Іран без проблем відмовився б від створення ЯЗ якби бачив що гарантії США реально працюють.
Але приклад феєричного кидка України говорять сам за себе...
показати весь коментар
14.06.2025 23:51 Відповісти
+18
Ізраїль нічого не вважає.
Ізраїль дбає про свої інтереси понад усе.
показати весь коментар
14.06.2025 23:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
14.06.2025 23:18 Відповісти
А пупсам можна - бо вони за мир - їбанат!
показати весь коментар
14.06.2025 23:19 Відповісти
Думаю Іран без проблем відмовився б від створення ЯЗ якби бачив що гарантії США реально працюють.
Але приклад феєричного кидка України говорять сам за себе...
показати весь коментар
14.06.2025 23:51 Відповісти
Ну, пока что применили ЯО только как раз США. Да и Израиль с Сев.Кореей постоянно грозятся!
показати весь коментар
14.06.2025 23:20 Відповісти
Миру не буде, поки Штатами керує клінічний ідіот!
показати весь коментар
14.06.2025 23:21 Відповісти
Доречі Ізраїль його таким не вважає
показати весь коментар
14.06.2025 23:25 Відповісти
Ізраїль нічого не вважає.
Ізраїль дбає про свої інтереси понад усе.
показати весь коментар
14.06.2025 23:32 Відповісти
там голова уряду єврей і в Україні, там уряд євреї і в Україні, і там і тут свої інтереси понад усе, але є ньюанси.
показати весь коментар
15.06.2025 09:19 Відповісти
До когось доходить тільки на 79 рік.
показати весь коментар
14.06.2025 23:21 Відповісти
cкільки заручників повернув трамп ?
показати весь коментар
14.06.2025 23:23 Відповісти
Написано ж! Багатьох! ))
показати весь коментар
14.06.2025 23:59 Відповісти
Це дуже добрий приклад нашим неадекватам, як зараз відносяться до тих хто хоче собі ядерну зброю!
показати весь коментар
14.06.2025 23:26 Відповісти
Олег, спокойно, ЯО - это очень долго и сложно! Для нищей, обкраденной собственной властью, да и частью народа тоже Украины это просто не реально. От слов совсем и никогда.
показати весь коментар
14.06.2025 23:36 Відповісти
Приклад просто бомбезний.
Пончик, якого ніхто не чіпає , але сидить з бомбою і вже навіть бере участь у війні проти європейців. І Іран без бомби, якого ******** просто так, от нєхєр дєлать...
показати весь коментар
14.06.2025 23:56 Відповісти
Не від "нєхєр дєлать", а саме через бажання мати ядерну зброю і агресивні плани. Просто подумайте шо буде, коли Зєля прогундосить шо Україна відновлює ядерну програму. Подивіться на Іран і добряче подумайте.
показати весь коментар
15.06.2025 00:01 Відповісти
Повторюю подивись на п.корею, а ще краще на Ізраїль. Сильно його розбомбили за бажання мати ЯЗ?
показати весь коментар
15.06.2025 00:06 Відповісти
Іран ідіот, замість того щоб прискоритись вів роками ідіотські переговори, відкривсь, пустив Магате, хоча його двічі кидонули в 2018 і зараз.
показати весь коментар
15.06.2025 00:07 Відповісти
а їх і не збиралися бомбити навіть тоді, коли вони не мали ядерної зброї.
показати весь коментар
15.06.2025 05:32 Відповісти
Північна Корея - то протекторат Китаю! Тому коли придивитись до Чен Іна то побачиш жопу Сі!
показати весь коментар
15.06.2025 08:53 Відповісти
Хто встиг той проскочив. Да і що ти пончику зробиш? В нього снарядів більше чим в НАТО, може собі рашистам дозволити мільйон другий підкинути. Бомжують який десяток років зате зброї наклепали якої хочеш више криши! Ізраіль бомбу по суті в подарунок від США отримав, в них просто нереальне лобі, і то стреманулися відкрито зробити, втіхарца, тіпа її і немає... А всіх остальних нагнули і більше нікому ядер не бачити - в України і ЮАР вже існуючу ядерну зброю забрали!
показати весь коментар
15.06.2025 02:47 Відповісти
коли в ЮАР до влади прийшли нігри, ядерну бомбу їм залишати строьомно.
показати весь коментар
15.06.2025 09:21 Відповісти
Ясна річ, що не буде, а іранське керівництво ні таки продажні лохи як українськи, щоб відмовлятися від ЯЗ.
показати весь коментар
14.06.2025 23:27 Відповісти
Тоді їх просто ********* у бронзову добу. Будуть жити з свічками і грітися у багаття.
показати весь коментар
14.06.2025 23:30 Відповісти
Якщо могли би -то вже давно це зробили.
показати весь коментар
14.06.2025 23:34 Відповісти
Ага,Сев. Корею уже вбомбили, видим.
показати весь коментар
14.06.2025 23:37 Відповісти
Чувак реально живе у своїй вигаданій реальності.
Його б реально пнревірити у психіатра.

От, що відбувається, коли кандидат у президенти не проходить нарколога, як в Україні, чи психіатра, як у США.
показати весь коментар
14.06.2025 23:28 Відповісти
Сарказм? гарно вийшло 😉
показати весь коментар
14.06.2025 23:42 Відповісти
Може досить? Ви справді думаєте, що президент США не проходить регулярні медичні перевірки (і в психіатра також)???

Він може бути негідником, чи ще кимось, може комусь (чи багато кому) не подобатися, але він точно не псих.

А те, що ми так залежимо від зовнішньої допомоги, то це наші провали в державному будівництві, а не проблеми Трампа. То ж досить зганяти на ньому весь гнів. Президент України має інше прізвище.
показати весь коментар
14.06.2025 23:45 Відповісти
У свого можливо. Але публічне розголошення його стану без його згоди заборонене.
показати весь коментар
14.06.2025 23:47 Відповісти
Тобто ви вважаєте, що якщо він псих, то всім не це начхати (певне коло людей все ж повинно мати доступ до такої інформації), нехай і далі буде президентом?
Плюс опоненти точно довідалися б про це, і звичайно використали б.
показати весь коментар
15.06.2025 17:28 Відповісти
Байден проходив, проходив, все було гаразд. А виявилось, що в нього рак 4го ступеню вже роки три, ось така несподіванка.
показати весь коментар
15.06.2025 00:28 Відповісти
ух як боїться бармалейчиків із ядерною бімбою
показати весь коментар
14.06.2025 23:29 Відповісти
Миру не буде поки в Ірану не з'явиться ядерна зброя.
показати весь коментар
14.06.2025 23:34 Відповісти
Да, монополія на бєспрєдєл захиталась
показати весь коментар
14.06.2025 23:35 Відповісти
Зате з йухловськими і чучхейськими ядерними режимами все зашибісь!
показати весь коментар
14.06.2025 23:40 Відповісти
Тепер Іран точно її зробить... Хібащо Ізраїль піде в наземну операцію і покладе половину свого війська спочатку... А потім другу від партизанської війни.
показати весь коментар
14.06.2025 23:41 Відповісти
З лайна та палок у сараї?
показати весь коментар
14.06.2025 23:49 Відповісти
Після того як Україну залишили без захисту від країни яка має яо, то хто з країн маючих можливість створити своє яо буде домовлятися про якісь обіцянки
показати весь коментар
14.06.2025 23:46 Відповісти
Да невже? А мир з Сосією у якої є ядерна зброя, буде? Якісь подвійні стандарти
показати весь коментар
14.06.2025 23:48 Відповісти
Брехні. Ядерний ізраїль та ядерний іран просто будуть періодично обстрілювати одне одного, як це роблять індія з пакистаном, ось і все.
показати весь коментар
14.06.2025 23:56 Відповісти
Старий лис розкрив карти.
показати весь коментар
15.06.2025 00:18 Відповісти
Как показала практика - только ядерное оружие защита от того что сейчас происходит с Ираном.
показати весь коментар
15.06.2025 00:25 Відповісти
Я понял кого это мне напоминает. Разговоры Путина о демилитаризации Украины и о том что НАТО должно отступить и т.д. Короче, Израиль и дальше шпарит по методичке Путина.
показати весь коментар
15.06.2025 01:12 Відповісти
За таке зараз ще й третій раз Трампа вб'ють.
показати весь коментар
15.06.2025 05:56 Відповісти
Миру не буде, якщо у параші ядерна зброя
показати весь коментар
15.06.2025 06:40 Відповісти
"Зупинка іранської ядерної програми є необхідним досягненням для миру" - так війна зараз тільки в Україні! Після зупинки ядерної програми Ірану війна закінчиться?! Та Трамп титан думки!
показати весь коментар
15.06.2025 07:19 Відповісти
можно сказати ,і про Україну ,як альтернативу , миру в Україні не буде ,тому шо нема в неї козирів ,ЯО ...Іми США про це подбали ...