7810 відвідувачів онлайн

Україну не згадуватимуть у підсумковій декларації саміту НАТО, - ЗМІ

Саміт НАТО в Гаазі. Україну не згадають в комюніке

Підсумкова заява цьогорічного саміту НАТО, ймовірно, суттєво відрізнятиметься від минулорічних.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це повідомили дипломати, залучені до його підготовки й не уповноважені давати офіційні коментарі ЗМІ.

Комюніке буде значно коротшим і поміститься на одну сторінку, пише видання.

Україну в декларації не планують згадувати, а Росію знову назвуть довгостроковою загрозою.

Також союзники зобов’яжуться підняти рівень витрат на оборону до 5% ВВП. Дедлайн – 2032 рік. Однак це зобов’язання можуть переглянути 2029-го. Станом на тоді нинішня каденція президента США Дональда Трампа, що виступає за відповідний рівень оборонних витрат, завершиться.

Дипломати водночас зауважили, що комюніке ще в процесі редагування і може змінитися.

Топ коментарі
+10
1 червня СБУ провела спецоперацію "Павутина".
Про Україну говорив увесь світ!

17 червня Зеленський прилетів на саміт G7 до Канади який вже покинув Трамп.
З'їв канапку, попив чаю.
Перечекав поки закінчиться обстріл українських міст і полетів назад "рятувати Україну".

18 червня Україну не згадуватимуть у підсумковій декларації саміту НАТО в Гаазі.

Це все, що варто знати про "дипломатію Зеленського".
показати весь коментар
18.06.2025 15:24 Відповісти
+8
НАТО отживает своё, нас ждёт создание абсолютно новых военных блоков.
показати весь коментар
18.06.2025 15:02 Відповісти
+4
хай хто що не каже - але це все результат діяльності ЗЄрмачні їбаної.кому потрібна чорна діра корупції.
показати весь коментар
18.06.2025 15:36 Відповісти

Завантаження...