4587 відвідувачів онлайн

В одному з будинків Києва, що був пошкоджений через ворожу атаку, впав проліт на сходах

наслідки удару по Києву

У Солом'янському районі Києва в одному з будинків, що був пошкоджений через ворожу атаку 17 червня, сталося руйнування внутрішніх конструкцій.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу КМДА.

Зокрема, в 5-поверхівці впав проліт на сходах між верхніми поверхами.

Як зазначають у КМДА, потерпілих немає. Рятувальники евакуювали 5 осіб.

Аварійні бригади працюють на місці.

Як повідомили у ГУ ДСНС у м. Києві, від мешканців одного із постраждалих будинків у Солом'янському районі надійшло повідомлення, що під час розбору та відновлювальних робіт стався обвал сходової клітини на рівні 4 поверху, внаслідок чого вони залишились заблоковані на 5 поверсі. Рятувальники евакуювали людей за допомогою автодрабини.

Атака на Київ у ніч проти 17 червня

У ніч проти 17 червня 2025 року російські окупанти завдали масованого удару по Києву безпілотниками та ракетами різних типів. Станом на 16.00 18 червня у Києві внаслідок цієї атаки 28 загиблих, ще 142 особи – поранені.

Топ коментарі
+8
Заслуговує, бо треба зайвий раз нагадувати про те, що русня - біосміття.
показати весь коментар
18.06.2025 21:50 Відповісти
+6
Микол? Кремлівські ботяри так смішно паляться, використовуючі терміни кремлійської пропаганди, які ніколи не використовують українці.
показати весь коментар
18.06.2025 21:45 Відповісти
+2
Кацап, ти чьіх будєш, костромскіх лібо волгодскіх?
показати весь коментар
18.06.2025 22:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Подія, що заслуговує стати новиною!
показати весь коментар
18.06.2025 21:29 Відповісти
Заслуговує, бо треба зайвий раз нагадувати про те, що русня - біосміття.
показати весь коментар
18.06.2025 21:50 Відповісти
Ну хоч люди будуть оминати пошкоджені конструкції!
І родичи можуть шукати і мародери лазити ( СН, прокурори, тцк, мінти)
показати весь коментар
18.06.2025 23:29 Відповісти
Микол? Кремлівські ботяри так смішно паляться, використовуючі терміни кремлійської пропаганди, які ніколи не використовують українці.
показати весь коментар
18.06.2025 21:45 Відповісти
Кацап, успокойся и иди пасись
показати весь коментар
18.06.2025 22:12 Відповісти
Кацап, ти явно нє в сєбє, похмєлісь...
показати весь коментар
18.06.2025 22:16 Відповісти
Кацап, хто тебе знищив ?
показати весь коментар
18.06.2025 22:20 Відповісти
Ти очєнь старанний кацап канєшно...шо хочєшь-то, єслі вкратце?
показати весь коментар
18.06.2025 22:26 Відповісти
А что ти в прінципє хочеш?
показати весь коментар
18.06.2025 22:31 Відповісти
Що конкретно ти хочеш?
показати весь коментар
18.06.2025 22:34 Відповісти
Це усе понятно, я тебе питаю конкретно - що ти хочеш?
показати весь коментар
18.06.2025 22:42 Відповісти
Кацап, ти чьіх будєш, костромскіх лібо волгодскіх?
показати весь коментар
18.06.2025 22:18 Відповісти
Кострома ілі Вологда?
показати весь коментар
18.06.2025 22:21 Відповісти
Так Вологда алі же Кострома?
показати весь коментар
18.06.2025 22:27 Відповісти
Кацап, глянь у паспорт і подивись де ти народився - Вологда чи Кострома?
показати весь коментар
18.06.2025 22:35 Відповісти
Ні, не голосував. А що ти власне хочеш, убоге?
показати весь коментар
18.06.2025 22:43 Відповісти
Почитав я ваші коменти і зкажу - ви там обоє придурки. Там один за Пороха не вспокоїться, там друге. От так тоді Україну і просрали більшовикам. 4рік війна, а той - треба було Пороха, а не Зєльоного, ви ідіоти? Треба разом бути. Багато, так само "ідіотів" і януковича вибирали. І шо? Всіх перестрілять? Чи може, щось разом робить і не сваритись.
показати весь коментар
18.06.2025 22:26 Відповісти
Там один не "за Пороха" - це типовий свіжозарєєстрований кацапський бот, завдання якого сіяти розбрат.
показати весь коментар
18.06.2025 22:37 Відповісти
Кацапа, йди до дому, тут водкі нєт.
показати весь коментар
18.06.2025 22:42 Відповісти
Так, так, кацапа. йди вже водку піть, зємля валяться. Тут тобі не наллють.
показати весь коментар
18.06.2025 22:49 Відповісти