3740 відвідувачів онлайн

Україна та РФ провели черговий обмін полоненими: більшість захисників були у полоні з 2022 року. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Україна та Росія провели черговий обмін військовополоненими.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram, інформує Цензор.НЕТ.

"Наші люди повертаються додому з російського полону. Це воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Більшість із них перебувала в полоні з 2022 року.

Захисники України, які воювали на Донеччині, Запоріжжі, Луганщині, Харківщині, Сумщині, Чернігівщині, Київщині", - йдеться в повідомленні.

Глава держави подякував всім, хто допомагає робити ці обміни можливими.

Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року
Україна та РФ провели обмін полоненими 19 червня 2025 року

Топ коментарі
+19
Щастя яке! Вітаємо, хлопчики наші, на рідній землі!
показати весь коментар
19.06.2025 14:53 Відповісти
+17
2022р війни не буде ,казав потвора 🤡...людей здавав прискоренно !!! зеленський, на тобі гріх величезний !!! А нашим Воїнам Героям❤️ , сили та одужання !!!
показати весь коментар
19.06.2025 15:08 Відповісти
+14
З поверненням до дому!!! Здоров'я вам наші герої!!!!
показати весь коментар
19.06.2025 15:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щастя яке! Вітаємо, хлопчики наші, на рідній землі!
показати весь коментар
19.06.2025 14:53 Відповісти
Які худесенькі...вітаю хлопців та їх родини..це щастя!
показати весь коментар
19.06.2025 15:00 Відповісти
З поверненням до дому!!! Здоров'я вам наші герої!!!!
показати весь коментар
19.06.2025 15:01 Відповісти
+
показати весь коментар
19.06.2025 15:35 Відповісти
Бо зелена блювота примазується до будь якої позитивної події, що б попіаритися. І судячи по висерам зебілів, це йому дуже гарно вдається.
показати весь коментар
19.06.2025 16:18 Відповісти
Дивіться, ризикуєте власною піною захлинуться. Собака гавкає, караван іде.
показати весь коментар
19.06.2025 16:52 Відповісти
Зелені виродки завжди примазуються до справ ,до яких не мають відношення.
показати весь коментар
20.06.2025 08:20 Відповісти
Рашисти просунулися на Сумщині та Донеччині, - DeepState. МАПИ
Джерело: https://censor.net/ua/n3558742
ВладімірСанич, де фортифікації?

З поверненням, рідненькі.
показати весь коментар
19.06.2025 15:06 Відповісти
У Вас одрук..ссанич треба писати..воно гульбенить там, де й того разу, коли Київ зносили кацапи..
показати весь коментар
19.06.2025 15:18 Відповісти
2022р війни не буде ,казав потвора 🤡...людей здавав прискоренно !!! зеленський, на тобі гріх величезний !!! А нашим Воїнам Героям❤️ , сили та одужання !!!
показати весь коментар
19.06.2025 15:08 Відповісти
Вітаємо наших захисників з поверненням на рідну землю !!
Здоровʼя Вам і швидкого одужання 👍🏼👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показати весь коментар
19.06.2025 16:24 Відповісти
Самі діди. Біда.
показати весь коментар
19.06.2025 16:27 Відповісти
сам ти дід. ти ж бо за три з лишком роки полону був би навіть не дід, а прадід.
показати весь коментар
19.06.2025 17:05 Відповісти
Гнида зелена .Муки наших Воїнів через цього виродка.
показати весь коментар
19.06.2025 18:05 Відповісти
Шо б цітвиродкиьпройшли і їх діти це їли, дай бог
показати весь коментар
19.06.2025 18:12 Відповісти
Азова знову нема
показати весь коментар
19.06.2025 18:55 Відповісти
Нажаль жодного військового з 36 Бригади Морпіхів та з Азову. А там вже пожитє'ві вироки є у рашистських судах. Тоб то родини можуть в загалі героїв Маріуполя, з жахом зданих гнидою у полон ху...лу не побачити ніколи. ****...ць. А міліарди шакали зеленского розкрадають сотнями. Тварини.
показати весь коментар
19.06.2025 20:44 Відповісти
дуже виснажені як з освенцима
показати весь коментар
19.06.2025 21:17 Відповісти
Падло зелене здало Азов.Щоб ти здох виродок.
показати весь коментар
20.06.2025 08:22 Відповісти