Війська РФ випустили "шахеди" в бік Одещини

Російські загарбники здійснили пуск ударних безпілотників в бік Одеської області.
Про це повідомили у Повітряних силах, інформує Цензор.НЕТ.
"Ворожі ударні БпЛА в Чорному морі, курс західний (вектор руху Сергіївка - Овідіополь)", - йдеться в повідомленні.
Глава Одеської ОВА закликав жителів Білгород-Дністровського району перебувати в укриттях.