8157 відвідувачів онлайн

Глава МЗС Ірану Аракчі їде на зустріч із Путіним: Ми завжди координуємо наші позиції

Міністр закордонних справ Ірану Аббас Аракчі

Упродовж тривалого переговорного процесу між США та Іраном щодо ядерної програми, Тегеран завжди інформував РФ про їх хід та результати.

Про це міністр закордонних справ Ірану Аббас Аракчі заявив на пресконференції в Стамбулі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми (Іран і Росія. - Ред.) завжди консультуємося один з одним та координуємо наші позиції. Росія була частиною та учасницею СВПД, вона завжди була стороною ядерних переговорів. І навіть протягом останніх 2-3 місяців, коли ми вели переговори зі США, ми завжди інформували наших російських друзів про останні новини щодо будь-якого прогресу чи відсутності прогресу в наших переговорах", - сказав Аракчі.

Міністр підтвердив свій візит у Москву та зустріч із Путіним у понеділок.

Відповідаючи на питання про можливе повернення до переговорів та рівень довіри до західних країн, Аракчі заявив, що спочатку Іран відповість на атаку США.

"Ми ніколи не довіряли західним країнам, коли вели з ними переговори, і тепер є ще більше причин, чому ми взагалі не повинні їм довіряти. Звичайно, шлях до дипломатії завжди має залишатися відкритим, але, як я вже казав, зараз ми не в такій ситуації, щоб вирішувати, як знову займатися дипломатією і з ким, тому спочатку давайте почекаємо нашої відповіді", - сказав він.

Міністр закордонних справ Ірану відмовився відповідати на питання, які саме дії Ірану будуть відповіддю. Водночас він додав, що канали спілкування зі США існують навіть зараз, меседжі можливо передавати в обидві сторони через посередників, зокрема Оман.

Топ коментарі
+11
Найкраще їхати не до пуцина, а одразу у офіс "Спортлото". 😊 Нє, я розумію, що військову допомогу брав пуцин, обіцяв підтримку ьеж пуцин, але щвернення зі скаргами у "Спортлото" дасть більше ефекту. 😊
показати весь коментар
22.06.2025 15:49 Відповісти
+10
Лох це доля ...
І не розуміє ж цього
показати весь коментар
22.06.2025 15:44 Відповісти
+10
Ну, приїде... І що? Не одному такому уже казали: "Денег нет... Но вы держитесь...". А може взагалі нічого не почуть - як це було з президентом Бразилії. Прилетів, посидів у аеропорту московському, і назад полетів...
Хоча мені здається - він летить не по "допомогу". Стосовно неї вони вже розуміють, що їх "кинули", як вірмен з "асадовцями". Скоріш всього, він на розвідку їде - подивиться, як формується іранська філія РНР ("Рубльовської Народної Республіки"). З Асадом зустрінеться, той досвідом поділиться...
показати весь коментар
22.06.2025 15:54 Відповісти

Завантаження...