10793 відвідувача онлайн

Депутатку Дніпропетровської облради, яка заради іміджу фіктивно "служила" в ЗСУ, взято під варту з правом застави, - ДБР

Дніпропетровська депутатка фіктивно служила в зсу

За матеріалами ДБР Центральний районний суд Дніпра обрав запобіжні заходи трьом фігурантам гучної справи про фіктивну службу в ЗСУ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр ДБР.

Як зазначається, згідно з рішенням суду:

Депутатку обласної ради взято під варту з можливістю внесення застави у 757 тис. грн.

Її спільник — заступник командира частини — має внести понад 181 тис. грн застави.

Начальник навчального центру перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Нагадаємо, депутатка вирішила "прокачати" свій політичний імідж, оформивши фіктивну службу в Збройних Силах України. Допомогли їй у цьому два військовослужбовці, які вносили недостовірні відомості у службову документацію.

Розслідування триває.

Топ коментарі
+6
в партії дермаківських зєлєнскіх, продуманих жлобів та какаразніц, таких - не одна ця вумна тьотя, просто у решти неспійманих "умЄльцев жидь" гнучкі контакти "з ким нАдА"..
показати весь коментар
23.06.2025 14:45 Відповісти
+6
Хто ж тепер закони прийматиме
показати весь коментар
23.06.2025 14:49 Відповісти
+2
Таких повно(((((
показати весь коментар
23.06.2025 15:03 Відповісти

Завантаження...