11728 відвідувачів онлайн

Китай натякнув на відхід США від глобального лідерства

Пекін натякнув на відхід США від глобального лідерства

Глава МЗС Китаю Ван Ї заявив, що деякі країни поставили власні інтереси вище за загальні інтереси світової спільноти.

Про це він сказав на зустрічі з колишнім прем’єр-міністром Великої Британії Тоні Блером у Пекіні, передає Цензор.НЕТ із посиланням на МЗС КНР.

"Сьогодні світ вступив у період значних змін, небачених за століття, але деякі великі країни зрадили свої міжнародні обов’язки та поставили власні інтереси вище за загальні інтереси світової спільноти", - зазначив він, ймовірно, натякаючи на США.

За словами Ван Ї, постійні члени Ради Безпеки ООН та провідні світові держави, Китай та Велика Британія повинні виконувати свої міжнародні зобов'язання, демонструвати свою відповідальність та докладати зусиль для миру та розвитку у світі.

Блер зазначив, що світ сьогодні стикається з багатьма викликами та потребує посилення координації та спільного реагування.

"Ізоляція Китаю приречена на провал. Світ має краще зрозуміти Китай і співпрацювати з Китаєм", - сказав він.

У МЗС додали, що Ван Ї та Блер обмінялися думками з ірано-ізраїльського конфлікту та "української кризи".

Топ коментарі
+12
показати весь коментар
24.06.2025 09:23 Відповісти
+10
Як тобі, Іло... Дональде? Вжекитай тебе носом тицяє.
показати весь коментар
24.06.2025 09:19 Відповісти
+9
Тут і натякати нічого. Винен тут Трамп, чи може США дійсно згнили з середини - але на глобального лідера США вже не тягнуть від слова зовсім. Заплили жиром, розм'якли і стали звичайними слизняками. А святе місце пустим не буває - місце глобального лідера займуть тоталітарні режими - і буде планетарний срач....
показати весь коментар
24.06.2025 09:26 Відповісти

Завантаження...