6314 відвідувачів онлайн

В учебці всім вбивали в голову, що нам п#зда та всі потраплять в піхоту. Люди йшли в СЗЧ, - журналіст та військовий Сеньків

Журналіст Сеньків розповів про проходження БЗВП

Під час проходження базової військової підготовки мобілізованим не казали номер військової частини, подекуди люди навіть йшли в СЗЧ.

Про це в інтерв'ю Tribuna.ua повідомив спортивний журналіст та військовослужбовець ЗСУ Андрій Сеньків, передає Цензор.НЕТ.

"На полігоні я був з більшістю бусифікованих, або тих, хто йшли оновити дані. Це була звичайна учебка з купою старших мужиків. Половина з намету була з панкреатитами, поломаними хребтами, сердечники, психічно хворі. А ще нам весь час говорили, що ваш висновок ВЛК - це повне гівно і всі йдуть в піхоту. Про це говорили на день по 100 разів", - розповів він.

Водночас колишній головний редактор Tribuna.com Сергій Болотніков раніше розповідав, що в нього була дуже якісна БЗВП.

Потім, розповів Сеньків, з'ясувалось, щоб з його ВЛК потрапити на бойові позиції, треба було самому написати рапорт.

"Інакше я не можу потрапити на "нуль". Але в учебці всім вбивали в голову, що нам всім – п###а, і всі йдуть у піхоту. І люди йшли в СЗЧ. Нормально ніхто ні з ким не говорив. Не казали, що у вас є такі й такі варіанти. Ми приїхали й сиділи три-чотири дні навіть без форми. Просто сиділи. Я читав вголос статут дідам, бо я журналіст. Нам не говорили номер нашої військової частини й в якому ми навчальному центрі. Я не знав, де я. Ця невідомість тиснула на всіх, люди почали панікувати. Зовнішній світ, дружини, близькі взагалі не розуміють, що відбувається. Це був суперкіпіш, хоча я з чистою душею був готовий йти в армію", - додав військовий.

Топ коментарі
+25
Главный за@б власти в этом вопросе в том, что они вбили нашему населению в голову - "мобилизация это неизбежная смерть". Дебилы необучаемые.
показати весь коментар
25.06.2025 09:56 Відповісти
+24
Є нормальні - учебки . А є повне лайно . Все залежить від їх керівництва .
Іноді , коли чую подібні історії , складається враження що в деяких нтц , інструкторами служать відверті колаборанти . Або і взагалі кацапська агентура , задача якої - максимально деморалізувати курсантів .
показати весь коментар
25.06.2025 10:20 Відповісти
+20
а рейтинг у ЗЕ растет судя по высерам прессы.........
показати весь коментар
25.06.2025 09:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ці совкові інструменти до сраки, вони не працюють та лише роблять видимість роботи. Тому що після звернення на гарячу лінію того хто звернувся будуть максимально гнобити та робити "ізгоєм, зрадником" у стаді.
показати весь коментар
25.06.2025 10:32 Відповісти
Що таке ізгой? Мій підрозділ повністю мене підтримав. Особисто комбриг письмово відповідав на мої проблеми і радив як працювати з моїми командирами. Міністерство також письмово відповіло і в разі незгоди мною з їхніми рішеннями радили звертатися до суду. Адвокати в моєму питанні давали високі відсотки перемоги у судовому процесі. Наразі все командування знає що всі матеріали зібрані для суду і я можу в любий зручний для себе час подати на них в суд. А зараз я нормально виконую свої обов'язки без будь якого тиску від будь кого. Получити наприклад догану і лишитися частини премії це особисто для мене не тиск. А більшого згідно статутів командування зробити не може. Ха ха ха.
показати весь коментар
25.06.2025 10:48 Відповісти
А яке у Вас звання?
показати весь коментар
25.06.2025 11:28 Відповісти
Молодший сержант. Відповідно посада сержанта. Молодшого сержанта дали майже випадково. Ха ха ха.
показати весь коментар
25.06.2025 11:40 Відповісти
Щасти Вам.
показати весь коментар
25.06.2025 11:46 Відповісти
Так ти ж не бусіфікований сердечно хворий з панкреатитом, який знаходиться в учебці, як у дописі цього посту?До чого тут твої проблеми?)
показати весь коментар
25.06.2025 12:17 Відповісти
Ось така вона кадрова політика в армії від Зеленського-Сирського.

Зверніть увагу - це заявив відомий спортивний журналіст - шанований серед футбольних ультрас, які масово добровольцями пішли воювати.

Обрав ''мудрий'' народ клоуна...
''Бачили очі що купували - тепер їжте, не подавіться''...
Сумно...
показати весь коментар
25.06.2025 10:31 Відповісти
Як в радянському кіно, і в головній ролі президента - наполєончік із риго-зеленою командою, вони всі працюють на знищення українців та створюють хаос в Україні. Нажаль до людей не доходить і у більшості народ вірить , що наполєончік величніший! А якщо сер'йозно , то не здатна ця риго-зелена команда на зміни, совок залишився совком! І за людей вони не рахують, для них люди , то є бидло! От тому одні переховуються , а інші не мають бажання іти боронити Батьківщину, бо верхушка тільки то і робить, що краде і ніяк не може нажертись! І на закінчення, якби депутатів всіх рівнів , їх дітей брали на війну, то і навівся би порядок , а так маємо те що маємо, нажаль кацабня швидко вчиться і робить висновки, за те ми -ніхера!
показати весь коментар
25.06.2025 10:34 Відповісти
Агентура сырка и сивковича на всех ключевых позициях успешно деморализует и армию и тыл.
показати весь коментар
25.06.2025 10:35 Відповісти
Кремлівські гниди ,повна інвазія українського суспільства !!))
показати весь коментар
25.06.2025 10:39 Відповісти
"У меня 22 года вислуги, я москву брал, теперь твоя очередь". Вони праві якщо нема звязків, блату, СЗЧ звань інших рішень з часом більшість будуть у піхоті.
показати весь коментар
25.06.2025 10:52 Відповісти
Ну оскільки комент видалили ( хтось з адмінів міряє на себе) думаю варто продублювати ще раз :

Я думаю ,що Сеньківу піхота не загрожує . Він скоріше за все потрапить в батальйон тилових політруків у вишиванках.
Владі потрібні сраколизи -журналісти в пікселі
показати весь коментар
25.06.2025 10:59 Відповісти
Сатремчик, він же написав що з його висновком влк піхота не світить. І пише неприємні речі для влади. Чи тобі аби висратись як завжди? Є бойова пенсія а ти диванно-ухилєсівська в нас.
показати весь коментар
25.06.2025 11:25 Відповісти
Ну поки шо юрчик - це ти в нас живеш на пенсію сплачену з моїх податків )))

Стосовно решти твоїх слів:
А ще нам весь час говорили, що ваш висновок ВЛК - це повне гівно і всі йдуть в піхоту. Джерело: https://censor.net/ua/n3559808

Стосовно того , чи приєднається Сеньків до когорти політруків -агітаторів - подивимося . Не дуже оптимістично - я на це дивлюся - бути залежним від системи і виступати проти системи - надзвичайно складно
показати весь коментар
25.06.2025 12:11 Відповісти
Україна таки ордловцям бока наїла...
тепер вони бикують на Волині
показати весь коментар
25.06.2025 11:14 Відповісти
Політика Зельоної ОПи з початку великого вторгнення.
показати весь коментар
25.06.2025 12:11 Відповісти
В учебках наче не інструктори а фсб -дятли,друг зараз в учебці і каже ,інструктори кажуть прямою мовою,шо типу хлопці ви головне тут своє відбудьте а там нам пох можете і в сзч .
показати весь коментар
25.06.2025 12:22 Відповісти
Ви б трохи реальни військових послухали, хто після поранення в тилу, надивившись на совок на передовій, який ніхто не хоче вирішувати. То б пів нашого війська в агентуру списали.
показати весь коментар
25.06.2025 12:59 Відповісти
Я вам про тил а ви мені про передову,командування з неба не впало як і васю ломаченка не лелека вчора принесла, в одних дешеве морозиво у пам'яті а інші у серці червоні кавалеристи.
показати весь коментар
25.06.2025 14:29 Відповісти
Шо ти мелешь, недолуге чи шо?
показати весь коментар
26.06.2025 12:16 Відповісти
мелешЬ а чому не мелеш кацапе , ти аргументуй боротьбист з тцк!
показати весь коментар
26.06.2025 14:48 Відповісти
Там є такий дебільний норматив, рити окопи вночі , без ліхтариків тупо на глаз і на дотик...в в цей час кацапня зі своїх тепловізорів дивитися як на дурачків..нема слів..ми зараз точно не по стандартам першої світової тренуємося?!
показати весь коментар
25.06.2025 13:27 Відповісти
просто так, 100 разів на день,
це не говорять..
це ті, хто палить автівки, хто вибухи робить,
наводить ракети та бомби,
хто краде у армії та народу,..

підривають бойовий дух, як можуть,
на всіх посадах..
показати весь коментар
25.06.2025 13:29 Відповісти
Помиляєшся. в нас це в армії вважається ок
показати весь коментар
25.06.2025 16:22 Відповісти
в чому помиляюсь?
показати весь коментар
25.06.2025 22:41 Відповісти
І що далі ?
Про що ця тема ?
показати весь коментар
25.06.2025 14:28 Відповісти
Ну так і є. До чого тут "номаьлна" чи "не нормальна". Отаке відношення до людей, але чомусь всі списують це на "ну ти ж панімаєєєшшш"... Ні, не розумію, і розуміти відмовляюся
показати весь коментар
25.06.2025 16:21 Відповісти
В учебке были не инопланетяне, а недоразвитые граждане пришедшие с фронта и делающие по принципу - было плохо мне, сделаю плохо всем вам.
К сожалению, большинство солдат и охфицеров нашей армии книги читали только в школе, кроме того, порядочность для них это совсем дикое слово. Уровень развития - два слова без мата связать не могут.
(Инженер, 56 лет, на войне с 2023)
показати весь коментар
25.06.2025 21:12 Відповісти
Це правда, прийшло поповнення, відправили на БЗВП, їм кажуть (типу інструктора), які навіть не нюхали, їм казали" ви всі розходний матеріал, ви всі потенційні 200" Одним словом - Ушльопки
показати весь коментар
25.06.2025 21:45 Відповісти
Я теж був на такому БЗВП рік тому. Вся біда в тому що в так звані інструктори набирають звичайних солдат які вже декілька разів виконували бойові завдання.
А методичний рівень їх підготовки дорівнює нулю. Їх ніхто не навчає, вони не розуміють змісту навчального процесу, вони взагалі не можуть говорити правильними реченнями. І такі люди перебувають на посадах викладачів.
Відсутність кваліфікованих психологів та виховників призводить до стресової ситуації та СЗЧ.
Вважаю що кожен командир відділення, роти, батальйону має відповідати за СЗЧ свого підлеглого.
показати весь коментар
25.06.2025 21:50 Відповісти
пацани, якщо Білецький командер корпуса - то в в мене і питань більше нема...
показати весь коментар
26.06.2025 00:44 Відповісти
це вже перемога чи ще ні ?!
показати весь коментар
26.06.2025 13:53 Відповісти
Сторінка 2 з 2