4140 відвідувачів онлайн

Трамп про надання Patriot для України: "Побачимо"

Президент США Дональд Трамп

Американський президент Дональд Трамп заявив, що США розглянуть можливість постачання Україні систем ППО Patriot.

Про це він заявив під час пресконференції на саміті НАТО, інформує Цензор.НЕТ.

"Вони (українці, - ред.) хочуть отримати ракети для Patriot. Побачимо. Вони нам теж потрібні, ми їх постачаємо Ізраїлю, вони дуже ефективні. Звісно, вони хочуть їх отримати. Це дуже хороше питання. Я хочу, щоб ми змогли надати їх", - пояснив Трамп. 

Водночас Трамп не відповів на питання, чи продовжать США надавати допомогу Україні.

"Щодо грошей, ми побачимо, як це буде. Ви знаєте, Володимир Путін повинен припинити цю війну, люди гинуть у дуже великій кількості", - додав американський президент.

Топ коментарі
+11
Скотина,тобто це бидло затримує передачі Ізраєльських Патріотів.Тут цивільні гинуть,а він подумає.
показати весь коментар
25.06.2025 17:50 Відповісти
+7
Сволочь седая с татуировкой кремля на пузе!
показати весь коментар
25.06.2025 17:50 Відповісти
+2
Ну, хоч одна користь з цього самміту НАТО, що хоч на деякий час Трампу врубали в мізки істину, що саме ""
показати весь коментар
25.06.2025 18:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скотина,тобто це бидло затримує передачі Ізраєльських Патріотів.Тут цивільні гинуть,а він подумає.
показати весь коментар
25.06.2025 17:50 Відповісти
Сволочь седая с татуировкой кремля на пузе!
показати весь коментар
25.06.2025 17:50 Відповісти
Сказав сліпий - побачимо а глухий - почуємо
показати весь коментар
25.06.2025 17:52 Відповісти
Якщо жінка каже "Ні" - значить "Побачимо". Якщо каже "Побачимо" - значить "Так".
показати весь коментар
25.06.2025 17:54 Відповісти
показати весь коментар
25.06.2025 21:10 Відповісти
а якщо каже "так"?
показати весь коментар
26.06.2025 00:48 Відповісти
Тоді це вже одруження.
показати весь коментар
26.06.2025 07:33 Відповісти
"Сліпий сказав - побачимо"...
показати весь коментар
25.06.2025 17:55 Відповісти
Пробачимо...
показати весь коментар
25.06.2025 18:00 Відповісти
Баригам будь якого рівня головне - сдєлка.
буде сдєлка, будуть і ППО Patriot, як і з джавелінами тоді....
показати весь коментар
25.06.2025 18:03 Відповісти
"побачимо"- слово" лимаза"( американський слимак.котрий виділяє докуя слизу"
показати весь коментар
25.06.2025 18:09 Відповісти
Ну, хоч одна користь з цього самміту НАТО, що хоч на деякий час Трампу врубали в мізки істину, що саме ""
показати весь коментар
25.06.2025 18:13 Відповісти
Ну, в принципі, нам це і Байден говорив
показати весь коментар
25.06.2025 18:17 Відповісти
побач краще в очко ***** , руде їбанько !
показати весь коментар
25.06.2025 18:19 Відповісти
Що ти побачиш, придурок? трупи українські? так ти ж сліпий!!!
показати весь коментар
25.06.2025 18:37 Відповісти
показати весь коментар
25.06.2025 18:47 Відповісти
Це просто якесь тупе збіговисько ідіотів.Нічого конкретного.Це світові лідери???
показати весь коментар
25.06.2025 18:47 Відповісти
Розшифровую: "Ні, петріотів ви не отримаєте. Я вже пооібцяв це любому другу владіміру путіну".
показати весь коментар
25.06.2025 18:49 Відповісти
Заглянув в глаза пуйлу?
показати весь коментар
25.06.2025 19:08 Відповісти
Де мем, побачим, побацим
показати весь коментар
25.06.2025 19:40 Відповісти
В Белом Доме впору завести новую должность - переводчика с трампового на английский.
показати весь коментар
25.06.2025 21:23 Відповісти
Да зрозумійте всі нарешті: - йому тільки татуювання гібридної двоголової курки на лобі не вистачає,а все решта є.Не треба думати про його якісь геніальність, багатоходівки,задуми розумні чи ще що.Він куплений з усім лівером ****** і крапка.
показати весь коментар
25.06.2025 21:27 Відповісти