8771 відвідувач онлайн

Трамп пообіцяв, що РФ не нападе на НАТО, поки він буде президентом, - WP

Трамп пообіцяв що Путін не нападе на НАТО та назвав умову

Президент США Дональд Трамп змінив риторику та рішуче висловився на підтримку НАТО під час саміту в Гаазі.

Про це пише The Washington Post із посиланням на європейських чиновників, інформує Цензор.НЕТ.

"Під час основного засідання Трамп розпочав із позитивних слів щодо витрат на оборону та пообіцяв, що Росія ніколи не нападе на НАТО, поки він буде президентом", - зазначається в матеріалі.

Інші лідери, у свою чергу, високо оцінили зусилля Трампа щодо збільшення європейських оборонних витрат.

Журналісти звернули увагу на зміну риторики лідера США, який раніше погрожував залишити союзників без захисту.

"Ці люди справді люблять свої країни. Ми тут, щоб допомогти їм", - сказав він.

Топ коментарі
+30
"Це був сарказм"!
показати весь коментар
26.06.2025 12:12 Відповісти
+17
Трамп - "гібрид" Путіна з Зеленським... Апетити - як у Путіна, а самовпевненість, дурь і брехливість - як у Зеленського...



показати весь коментар
26.06.2025 12:23 Відповісти
+15
Типу трампла треба до гроба вибирати призедентом.
показати весь коментар
26.06.2025 12:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Це був сарказм"!
показати весь коментар
26.06.2025 12:12 Відповісти
Просто млт - анєкдот.
Один геронтократ ліліпутін вигадує пугалку НАТО не нападьот пока я презідєнт.
Другий геронтократ Тако вигадує пугалку рф не нападе на НАТО пока я прєзідєнт.
Тепер що лишається?
ВСЕМ МАЛІЬСЯ за здоровье геронтократов!
показати весь коментар
26.06.2025 12:33 Відповісти
Закон Мерфи
показати весь коментар
26.06.2025 12:35 Відповісти
Там три закони.
1.ху-йло нападе тому шо воно ху-йло.
2. Якщо ху-йло може напасти то він обов'язково нападе.
3. Якщо Ху-йло нападе то в самий непідходящий момент...
показати весь коментар
26.06.2025 13:10 Відповісти
Знову Трамп демонструє СРАКАЗМ. Це коли Трамп думає сракою. У Трампа ввійшло в звичку використовувати сраку не по призначенню. Головою треба думати, Донні!
показати весь коментар
26.06.2025 12:59 Відповісти
Думати головою він пробував - виходить ще гірше...
показати весь коментар
26.06.2025 13:14 Відповісти
Голова - це частина тіла, в якій є рот, туди заносять ложку з їжею. При чому тут думати?
показати весь коментар
26.06.2025 16:39 Відповісти
хм..
показати весь коментар
26.06.2025 12:12 Відповісти
Типу трампла треба до гроба вибирати призедентом.
показати весь коментар
26.06.2025 12:13 Відповісти
За Україну не хоче вписатись?
показати весь коментар
26.06.2025 12:14 Відповісти
Україна не в НАТО.Ми не є союзником типу Ізраїль
показати весь коментар
26.06.2025 17:15 Відповісти
це таки рудий *******...
показати весь коментар
26.06.2025 12:15 Відповісти
Супер 24 години!
показати весь коментар
26.06.2025 12:15 Відповісти
Ось для таких дебілів як ти і існує лише одна робота за кордоном ,це чистити унітази,а для адекватних людей за кордоном є багато цікавих,гарно оплачуємих професій,що для тебе безмозглого напевне новина,живи тепер з цим,недІрявий блд🤣
показати весь коментар
26.06.2025 12:50 Відповісти
А Як тобі срати у брудні, норм? Доречі, лише москалі жартують про говно та унітази. Не палися
показати весь коментар
26.06.2025 13:17 Відповісти
Вірити "генератору випадкових слів" - себе не поважати. Так, треба брати до уваги, але не вірити.
показати весь коментар
26.06.2025 12:16 Відповісти
якого дна ми вже не побачимо, онукі може?
показати весь коментар
26.06.2025 12:16 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2025 12:17 Відповісти
ІДІОТ.....
показати весь коментар
26.06.2025 12:17 Відповісти
Весь світ вже знає чого коштують обіцянки цього пройдисвіта, що зганьбив США та усіх президентів.
показати весь коментар
26.06.2025 12:18 Відповісти
Було в батька троє синів: двоє розумних, а третій - Трумп!
показати весь коментар
26.06.2025 12:18 Відповісти
Думав у нас клован, але тут з'явився трумп....
показати весь коментар
26.06.2025 12:19 Відповісти
Трамп - "гібрид" Путіна з Зеленським... Апетити - як у Путіна, а самовпевненість, дурь і брехливість - як у Зеленського...



показати весь коментар
26.06.2025 12:23 Відповісти
Трамп це головний клоун !
показати весь коментар
26.06.2025 12:31 Відповісти
Не, це вава-2. Йому далеко ще до вави-1. Най ще повчиться https://youtu.be/R4hyMgrPwdg плагiату в членограйствi.
показати весь коментар
26.06.2025 13:45 Відповісти
Але в Ірані трохи іншої думки....
показати весь коментар
26.06.2025 17:17 Відповісти
"Спасибо, володья! Ты хороший парень!"
(с) Трамп Д.Ф.
показати весь коментар
26.06.2025 12:21 Відповісти
Все ! Треба з Московії санкції знімати !
показати весь коментар
26.06.2025 12:30 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2025 13:06 Відповісти
Мабуть, Путін ПООБІЦЯВ... Що не нападатиме...
показати весь коментар
26.06.2025 12:21 Відповісти
Якщо не будуть давати допомоги Україні.
показати весь коментар
26.06.2025 12:29 Відповісти
все, пацани. розходимося.
показати весь коментар
26.06.2025 12:22 Відповісти
Потрібно першому заатакувати кацапстан щоб вони не напала на НАТО!
показати весь коментар
26.06.2025 12:25 Відповісти
а якщо нападе то штошь... нє шмагла я, он мєня обмануууул
показати весь коментар
26.06.2025 12:27 Відповісти
Є-блан, який просрав (Потужно!) всі обіцянки
показати весь коментар
26.06.2025 12:27 Відповісти
Тільки щоб не давали допомоги Україні.
показати весь коментар
26.06.2025 12:27 Відповісти
знову сарказм?
показати весь коментар
26.06.2025 12:28 Відповісти
а якщо нападе то можна буде тобі голову відрізати? ти ж обіцяв
показати весь коментар
26.06.2025 12:29 Відповісти
Трамп пообіцяв, що РФ не нападе на НАТО, поки він буде президентом, - WP

ТРАМП, відомий у всьому світі як справдешній ГОСПОДАР свого слова!

- Ты же слово дал, ирод!

- Я дал, я обратно взял! Я же хозяин своего слова! (с)
показати весь коментар
26.06.2025 12:29 Відповісти
Нагадую - єдина причина , чому він носився з тією вимого " 5 % ВВП на оборонку" - воно хотіло щоб се купляли зброю у американського ВПК! На справжню безпеку йому поцимбалах - Тайвань, Грузія, Україна, Ізраїль і т.д. це ж видно вже очевидно.
Хоч ЕС не всралося, а потроху запускає своїх виробників, най щастить!
показати весь коментар
26.06.2025 12:31 Відповісти
при чому тут Грузія і Україна? ці країни не в НАТО. а Тайвань? на Тайвань хтось напав? ні. Ізраїль. Ну так Америка і захищає Ізраїль, бо у них є договір підписаний. Ізраїль має статус головного союзника США поза блоком НАТО. Тому Ізраїль, Тавань не можна ставити в один рядок з Грузією та Україною.
показати весь коментар
26.06.2025 12:47 Відповісти
Стесняюсь спросить, мол, Зап Европу (НАТО) можно ставить в один ряд с Израилем?
показати весь коментар
26.06.2025 13:41 Відповісти
по суті так. і не тільки з Ізраїлем, але й з Японією, Південною Кореєю також. по суті з тими країнами, у яких є статус головного союзника США поза блоком НАТО. таких країн уже багато по світу є з цим статусом. Навіть Єгипет має такий статус.
показати весь коментар
26.06.2025 14:03 Відповісти
Не менее стеснительно спрашивать, мол и с Афганом та же фрикция?
показати весь коментар
26.06.2025 14:51 Відповісти
И с Украиной (будапештский меморандум), и с Вьетнамом, откуда дядя Сэм накивал пятками?
показати весь коментар
26.06.2025 14:52 Відповісти
та чего там стесняться.. Афгану тоже они дали этот статус. но после того когда поняли, что местные не хотят жить в условиях демократии и не хотят воевать за этот образ жизни с талибами, то американцы тогда ретировались с этого Афгана, потом и статус союзника аннулировали. и правильно. зачем американцам воевать в Афганистане когда сам местный народ хочет жить по-другому в своем большинстве. жизни американских солдат не стоят того, чтобы губить их в горах Афгана.
показати весь коментар
26.06.2025 16:34 Відповісти
а вот Будапешстский меморандум не обязывал Америку воевать за Украину. он обязывал Америку только не нападать на Украину. как такую дичь подписали наши политики, то фиг знает. для интереса почитайте. https://www.youtube.com/watch?v=SnuEYMOn2Uo "США пропонували гроші і вступ до НАТО в обмін на ядерку. А від РФ ми не отримали нічого" - Костенко - YouTube
показати весь коментар
26.06.2025 16:36 Відповісти
И какое же это партнерство, если Израилю дядя Сэм не пропонуе свои тугрики за ядерку, тобто, одобрямс ихнюю ядерку. К слову, израильская ядерка, в радиусе, кроет всю Европу(около 700 боеголовок),а ее, официально, у Израиля кагбэ нет.
показати весь коментар
26.06.2025 17:03 Відповісти
в каком смысле какое партнерство? о ком речь идет? кто с кем партнерничиет?
показати весь коментар
26.06.2025 17:13 Відповісти
По-вашему представлению, мол, партнерство , закрепленное договором о взаимопомощи США с Израилем...Не?
показати весь коментар
26.06.2025 17:18 Відповісти
ну да. у Израиля с американцами партнерство. у Израиля статус главного союзника США вне блока НАТО. у Украины такого партнерства нет.
показати весь коментар
26.06.2025 17:28 Відповісти
После такого вашего любопытства, складывается впечатление, что вы не в теме, даже в своей мысли вашей же теги.
показати весь коментар
26.06.2025 17:20 Відповісти
о какой теме идет речь? не нужно тут сравнивать меморандум и статус главного союзника вне блока НАТО. эти вещи несравнимые.
показати весь коментар
26.06.2025 17:29 Відповісти
авторітет ****
показати весь коментар
26.06.2025 12:32 Відповісти
Хотілося б бачити дурня, який йому повірив
показати весь коментар
26.06.2025 12:33 Відповісти
На місці Естонії, Латвії і Литви я б зараз мобілізовував всі наявні ресурси на оборону.

І терміново б демонтував 1520 мм, замінюючи на загальноприйнятий стандарт.
показати весь коментар
26.06.2025 12:34 Відповісти
Не завадило б також передбачити мінування колій під час перешивки на новий стандарт.
показати весь коментар
26.06.2025 12:48 Відповісти
152 мм, а не1520 мм. Очепятка.
показати весь коментар
26.06.2025 13:02 Відповісти
Мова йшла про ширину колії, а я подумав про калібр. Цифри подібні.
показати весь коментар
26.06.2025 18:00 Відповісти
До речі, деякі "царські" колії Естонії (і всі колії Фінляндії) досі мають ширину 1524 мм (дюймову).
показати весь коментар
26.06.2025 18:22 Відповісти
трамп уже обіцяв закінчити війну за 24 години...
показати весь коментар
26.06.2025 12:35 Відповісти
Клоун старий🤦😂🤣🤣
показати весь коментар
26.06.2025 12:35 Відповісти
Тобто два диктатори домовились підтримувати їхню владу. Не хилий дует психопатів!!!
показати весь коментар
26.06.2025 12:40 Відповісти
А у когось тут сумніви що ***** не нападе на НАТО з тампом чи без ?
показати весь коментар
26.06.2025 12:41 Відповісти
24 години...і буде мир! Путін не нападе. Звичайний сарказм? Та ні - звичайний пізд.ож!
показати весь коментар
26.06.2025 12:42 Відповісти
Trump sebia custvujet kak car vsego mira ,i drugix carej nedolzni bit perspektyve.Ne tak sebe govorit imeja samuju lucuju armiju mira bez konkureciji u sebia za spinoj
показати весь коментар
26.06.2025 12:43 Відповісти
"car vsego mira"?
Бери вище! Рівень - Бох!
показати весь коментар
26.06.2025 12:50 Відповісти
Mozet i tak ,no u nego jest vse rycagi dlia etogo armija luce vsex podgotovlena teperesnim vojnam,takze i ekonomiceskije kak skazem Kitaju zdelal
показати весь коментар
26.06.2025 12:57 Відповісти
Не совсем так. Он хочет быть самым царьком среди мировых царьков. Другие царьки ему нужны как воздух, иначе не будет точки отсчета и с кем меряться. По миру есть «пацаны» - *****, желтомордый си цзи пинь, северокорейский пончик и т.д., и остальные «хлюпики» - вот эти вот демократические руководители.
показати весь коментар
26.06.2025 16:46 Відповісти
Йому про це сказав путін.Якщо він цьому вірить - він ідіот.Якщо не вірить - рафінований брехун.
показати весь коментар
26.06.2025 12:53 Відповісти
Звичайно не нападе, бо в Україні застрягла.
показати весь коментар
26.06.2025 12:54 Відповісти
І країни НАТО напружилися, бо все, що обіцяє Додику, виходить з точністю до навпаки.
показати весь коментар
26.06.2025 12:55 Відповісти
та в нас теж в2020р. 🤡 казав ,шо як шо мене скинете, то " путін нападьоть " а поки я ваш ваш президент ,їдіть шашликі смаж'те...
показати весь коментар
26.06.2025 12:55 Відповісти
Все ж таки треба віддати належне, він певним чином домагається збільшення оборонних видатків в про-західних країнах.
показати весь коментар
26.06.2025 13:00 Відповісти
І два тижня не пройшли, а він вже взявся Вангувати. Тільки не може зрозуміти що ЄС давно вже стримує сміх від його заяв
показати весь коментар
26.06.2025 13:21 Відповісти
Какая-то гнилая риторика вавы, ну просто, полный дисонанс... НiКОЛИ - ПОКИ.
показати весь коментар
26.06.2025 13:34 Відповісти
"Після нас, хоч потоп" (с) Нерон. 68 рік н.е.
показати весь коментар
26.06.2025 13:44 Відповісти
А якщо нападе то шо? Помаранчевий підар застрелиться?
показати весь коментар
26.06.2025 14:02 Відповісти
Пожиттєво?!! Разом з Лісом,Сі та ху....лом??
показати весь коментар
26.06.2025 14:16 Відповісти
"Змінив риторику і рішуче..." У вас тут у слові "деменція" багато помилок....