10700 відвідувачів онлайн

Прем’єр Ірландії Мартін розкритикував Орбана за спротив вступу України до ЄС: Позиція "глибоко невтішна" і "проблематична"

Прем’єр-міністр Ірландії Міхал Мартін

Прем’єр-міністр Ірландії Міхал Мартін різко розкритикував позицію угорського прем’єра Віктора Орбана щодо членства України в Європейському Союзі. Він назвав її "глибоко невтішною" і "проблематичною".

Про це повідомляє The Guardian, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, Ірландія й надалі переконуватиме Угорщину підтримати процес вступу України. "Членство в ЄС відіграло важливу роль у розвитку Ірландії, я не хочу перешкоджати прагненню інших країн приєднатися до ЄС", - заявив Мартін.

За його словами, надзвичайно важливо, аби Україна розпочала свій шлях до вступу до ЄС.

Коментувати
Сортувати:
Прем'єр Ірландії Мартін розкритикував Орбана за спротив вступу України до ЄС: Позиція "глибоко невтішна" і "проблематична"

Це називається "розкритикував"???
Піззєц...
показати весь коментар
26.06.2025 15:21 Відповісти
Різко, але толерантно.
показати весь коментар
26.06.2025 15:21 Відповісти
Навіть дуже толерантно різко.
показати весь коментар
26.06.2025 15:48 Відповісти
орбан не вічний, Україна його переживе, як і всіх інших недолупків
показати весь коментар
26.06.2025 15:22 Відповісти
А где гарантия что следующим ****** Венгрии не станет Сийярто? Для кремля просто номер карточки поменяется на который надо бабки переводить.
показати весь коментар
26.06.2025 15:26 Відповісти
Орбан - прокацапський поц !
І все...
показати весь коментар
26.06.2025 15:24 Відповісти
Консенсуальність - Ахіллесова п'ята таких європейських колгоспів як НАТО, ЕС і їм подібним. Достатньо однієї Баби Яги типу Орбан і рішення не буде прийнято.

Тобто НАТО, ЕС і їм подібним колгоспам фактично керує Путін, через своїх маріонеток орбанів...

Європейських колгоспи (аналоги сталінських колгоспів, в яких є Правління, Голова, контора..., але рішення приймаються у райкому КРСС ) НАТО, ЕС і їм подібні клони - це ніби акціонерні товариства, в яких кожний з акціонерів має свою частину акцій, але доленосне рішення не може бути прийнято через одного, чи декількох дрібних акціонерів, які виконують всередині тих колгоспів роль "Троянського коня"
показати весь коментар
26.06.2025 15:46 Відповісти
Якщо вставляти палиці в колеса - це такий спосіб керування, тоді так.
показати весь коментар
26.06.2025 15:49 Відповісти