8462 відвідувача онлайн

Україна та Росія провели новий обмін полоненими: більшість захисників були в неволі з 2022 року. ФОТОрепортаж

26 червня з російського полону повернули нову групу українських військовополонених.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"Продовжуємо обміни, іще один етап. Сьогодні повертаються воїни Збройних Сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби. Більшість із них були в полоні з 2022 року.

Робимо все, щоб знайти кожного, перевірити інформацію щодо кожного прізвища. Маємо повернути всіх наших додому. Дякую кожному, хто допомагає нам у цьому", - зазначив він.

Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими
Україна та Росія провели новий обмін полоненими

Топ коментарі
+24
хоч одна чудова новина... вітаю всіх зі свободою і поверненням додому...
показати весь коментар
26.06.2025 17:12 Відповісти
+15
Вони нам інвалідів, а ми їм вгодованих биків. Таке враження, що все це робиться через те, що РФ вкрай не вистачає м'яса на фронті. Тому всіх циї хєроїв після обмінів одразу ж відправляють під Покровськ чи Торецьк. А наших на лікування та реабілітацію...
показати весь коментар
26.06.2025 17:14 Відповісти
+7
А ти з якоі секти ?
Порошенко неприривно допомагає нашій арміі, а чим ти допоміг нашим
Воінам ?
Відробляєш копійки у Подоляка і матюкаєш опозицію , яка тобі в штани
на@рала 😡
показати весь коментар
26.06.2025 22:32 Відповісти

Завантаження...