10483 відвідувача онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 1 017 720 осіб (+1000 за добу), 10 970 танків, 29 665 артсистем, 22 908 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Знищення російської техніки

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 1 017 720 осіб російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 28.06.25 орієнтовно становлять:

  • особового складу – близько 1017720 (+1000) осіб
  • танків – 10970 (+1) од
  • бойових броньованих машин – 22908 (+12) од
  • артилерійських систем – 29665 (+35) од
  • РСЗВ – 1425 (+0) од
  • засоби ППО – 1189 (+1) од
  • літаків  – 420 (+4) од
  • гелікоптерів – 337 (+0) од
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 42477 (+237)
  • крилаті ракети – 3394 (+6)
  • кораблі / катери – 28 (+0) од
  • підводні човни – 1 (+0) од
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 53415 (+131) од
  • спеціальна техніка – 3921 (+0)

Втрати ворога

Топ коментарі
+29
Минув 4147 день москальсько-української війни.
180! одиниць знищеної техніки та 1000! чумардосів за день.
Танк один ), троїхи ББМ та арти, логістика норм, літачки дууууже файно ))
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 1 017 000 це більше, ніж все населення такого міста, як Волгоград, населення якого за 4 роки зменшилось на 16 000 рил!
показати весь коментар
28.06.2025 08:05 Відповісти
+26
Чотирі знищених говнольота то свято. Дякуємо ЗСУ!
показати весь коментар
28.06.2025 07:21 Відповісти
+18
Утилізація моськовського лайна триває !! Слава ЗСУ !!))
показати весь коментар
28.06.2025 07:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чотирі знищених говнольота то свято. Дякуємо ЗСУ!
показати весь коментар
28.06.2025 07:21 Відповісти
Ворог визнав втрату літаків:

показати весь коментар
28.06.2025 09:23 Відповісти
Утилізація моськовського лайна триває !! Слава ЗСУ !!))
показати весь коментар
28.06.2025 07:29 Відповісти
Різні радари, що були вражені в Криму, зарахували лише як 1шт. ППО? -
Ну які ж ми скромні!!!
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
28.06.2025 07:50 Відповісти
Просто відео не за один день, решта враховані раніше )
показати весь коментар
28.06.2025 08:24 Відповісти
они все входили в один дивизион с-400, поэтому и засчитали за 1 ЗРК
показати весь коментар
28.06.2025 08:25 Відповісти
🙏🙏🙏❤️
показати весь коментар
28.06.2025 09:16 Відповісти
Минув 4147 день москальсько-української війни.
180! одиниць знищеної техніки та 1000! чумардосів за день.
показати весь коментар
28.06.2025 08:05 Відповісти
показати весь коментар
28.06.2025 08:08 Відповісти
Почему самолеты не подсчитаны?
показати весь коментар
28.06.2025 10:14 Відповісти
Радує знищені рашиські літаки, це в сумі десь понад 150 мілйонів доларів
показати весь коментар
28.06.2025 08:27 Відповісти
показати весь коментар
28.06.2025 08:29 Відповісти
@ Спроба російських загарбників прорватись ближче до Костянтинівки з півдня обернулась їхнім розгромом.

Сили оборони України /прим. - за даними джерела працювали "азовці"/ знищили дві великі механізовані колони супротивника в районі села Олександро-Калинове.

Про це розповів відомий рашистський пропагандист і Z-блогер:
"Наши войска - 150-я мотострелковая дивизия, - с упорством, (...), пытаются прорваться к Александро-Калиново, были две очень мощные попытки зайти механизированными колоннами. Но, к сожалению, эти колонны были сожжены".

Він констатував, що командування російських окупаційних військ продовжує застосовувати тактику "м'ясних штурмів", кидаючи своїх штурмовиків на забій:
"Очевиден результат - их /прим. - штурмовиків/ просто обнуляют еще на подходе. Кроме больших бессмысленных потерь мы ничего не получаем.".

показати весь коментар
28.06.2025 09:06 Відповісти
"Страшно. Очень страшно!..." - емоції рашистстського штурмовика після виходу з позицій в н.п. Шевченко на Покровському напрямку - https://t.me/Ukraine_365News/103858 відео.

показати весь коментар
28.06.2025 09:15 Відповісти
Кацап має бути голодним, брудним, смердючим, приниженим. Як діди ваєвалі, в етом іхняя нєпобєдімость, а солдати НАТО зажрані і воювати нє умєют!1
показати весь коментар
28.06.2025 10:15 Відповісти
Ага, полк амазонок, бригада смузіхльобів, а також дивізія бойових негрів-підарасів. В кацапів завжди так - коли їх знищують, вони починають скрізь бачити "бландінок-снайперів з прибалтики" тощо... Бо визнати, що їх їб*шить звичайні піхотні частини ЗСУ - то визнати, що вся засрашинська моща є трухою і їм ніколи не перемогти.
показати весь коментар
28.06.2025 12:44 Відповісти
літій біля Шевченко нехай їдять, якщо Трамп дозволить
показати весь коментар
28.06.2025 12:48 Відповісти
Залишається віддати пітьмі другу шахту з коксівним вугіллям в Удачному /першу в Піщаному підірвали/ та територію русла каналу Сіверський Донець - Донбас для водопостачання Донецька... І усьо - ворог зупиниться і оголосить перемир'ям, як Тромб того хоче? Чи не так?
показати весь коментар
28.06.2025 12:59 Відповісти
І літачки!!!
Слава ЗСУ!!! 🇺🇦💛💙🇺🇦
показати весь коментар
28.06.2025 09:38 Відповісти
Чотири лаптєльота і ППО яке мало їх захищати



Логістика з початку місяця перевалила за три тисячі, а БпЛА за чотири.
Що до безпілотників то це вже новий місячний рекорд.
показати весь коментар
28.06.2025 09:56 Відповісти
А тим часом кацапи захопили Шевченко, Бурлацьке, Вільне Поле, Олексіївку, Багатир. Там - одне з найбільших в Україні родовищ літію. А тут мелять про якісь волгогради, кабардино-балкарії, архангельськи...
"Можна дурити невелику групу людей - довго. Велику - не довго. Але весь народ і нескінченно - неможливо..."
показати весь коментар
28.06.2025 18:13 Відповісти
Їз якого лайна "царіцєнскіє" лемінги танчика зліпили?
показати весь коментар
29.06.2025 13:45 Відповісти