9591 відвідувач онлайн

Єрмаку не варто ховатися за жінкою. Він - ідеальний прем’єр, - "Слуга народу" Безугла

Єрмак та Свириденко

Голова Офісу Президента Андрій Єрмак сам має очолити Кабмін, а не ховатися за кандидатурою міністерки економіки Юлії Свириденко.

Про це пише у фейсбуку нардепка "Слуги народу" Мар'яна Безугла, інформує Цензор.НЕТ.

"Коротше, вважаю, Андрію Борисовичу не варто ховатися за жінкою, а треба йти в прем’єри самому. Впевнена, що Президент би підтримав, і голосів у Раді би вистачило. Лідерки, фасилітаторки - це дуже добре, якщо фемінітиви не є формоутворювальною сутністю. А за лаштунками - чоловік", - написала вона.

"Хоча, якби Єрмак став прем'єром, то все б опинилося на своїх місцях: і значимість, і повноваження, і керування виконавчою гілкою влади, і суб'єктність, і відповідальнісь. Ідеальний прем'єр?" - в іншому дописі додала вона.

Раніше повідомлялося, що у червні Верховна Рада може внести правку в закон, що може дозволити звільнити прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

Безугла скрін

безугла скрін

Топ коментарі
+45
Закрийте її в дурку, воно неадекватне.
показати весь коментар
28.06.2025 16:46 Відповісти
+33
Нашо йому бути премьєром,йому і президентом непогано.
показати весь коментар
28.06.2025 16:53 Відповісти
+28
пісець
показати весь коментар
28.06.2025 16:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Оце "лизнула"...😂
показати весь коментар
28.06.2025 17:29 Відповісти
Рощумієте від кого все те лайно, що вкидує періодично Безугла?
Хто її ротом постійно сере на військових.
Хто спецом її ротом вносить розбрад між цивільними та військовими.

Єрмак - ворог. Зеленський - ворог.
показати весь коментар
28.06.2025 17:31 Відповісти
Він - ідеальний прем'єр, - "Слуга народу" Безугла Джерело: https://censor.net/ua/n3560491
З нього такий премєр, як з ішака президент. Ішаку поставили ультиматум: позбутись агента ФСБ дєрмака. От ішак і вирішив "позбутись" таким чином. Чи це проконає? Якщо і так, то не надовго.
показати весь коментар
28.06.2025 17:33 Відповісти
Безугла тебе пора вже, в психиатрії поселити! ти сереш ротом а потім смердить на пів світу
показати весь коментар
28.06.2025 17:34 Відповісти
Ермаку не стоит прятаться за женщиной. Он - идеальный как женщина, - "Слуга народа" Безуглая
показати весь коментар
28.06.2025 17:36 Відповісти
може встигнуть прибрати двох кремлівських агентів 🤡 з дЕрмаком одразу ..і марьянку походу ...до того як підпишуть капітуляцію ?... контрозвідка спить ?...
показати весь коментар
28.06.2025 17:40 Відповісти
Схоже Тополя ще не зібрав гроші на псіхіатра.
показати весь коментар
28.06.2025 17:45 Відповісти
Оце лизнула. Кінчиком язика облизала гланди Єрмаку.
показати весь коментар
28.06.2025 17:49 Відповісти
Кожна кухарка спроможна керумати державою.
(В.І. Ульянов - чЛенін)
Кожний блазень-членограй спроможний керувати державо.
(В. Коломойський-Каломойшин)
Кожний ларьочник спроможний очолити КабМін
(М. Безуглая)
показати весь коментар
28.06.2025 17:53 Відповісти
По факту така "влада" з 2019. Та ще й яйці по 17, торгівля на крові під час війни
показати весь коментар
28.06.2025 23:16 Відповісти
Захопивши в і засоби масової інформації злочинці і ненависники всього українського прославляють себе. Але якби не було вухастих баранів, то і прославляти не прийшлося.
показати весь коментар
28.06.2025 17:54 Відповісти
Скільки д'єрмак засовує цієї божевільної за ніч знає тільки він сам, то що вона смокче йому цілодобово всім було ясно вже давно.
показати весь коментар
28.06.2025 17:55 Відповісти
показати весь коментар
28.06.2025 17:56 Відповісти
Свої когнітивні здібності вона чудово продемонструвала ще на форумі https://youtu.be/0tsY_9KStBo "Україна 30. Платіжки", чотири роки тому...
показати весь коментар
28.06.2025 18:49 Відповісти
Зробив би для Єрмака виключення - поселив би його в одній камері з Безуглою, але через скло. Стаття важка, 111-а, а це довічне. Ну а безмозгла теж "подвигів" наробила достатньо. І зустрінуться дві самотності...
показати весь коментар
28.06.2025 17:57 Відповісти
ермака премьером галактики
показати весь коментар
28.06.2025 17:58 Відповісти
Чекаємо аналогічне за змістом повідомлення від стерненка
показати весь коментар
28.06.2025 18:06 Відповісти
А 🤮чмут і 💩притуль ?
показати весь коментар
28.06.2025 23:17 Відповісти
Бути злодийкуватим, нахабним псевдопатріотом, брехливим і ******** це життєве кредо кожного зі "слуг".
показати весь коментар
28.06.2025 18:11 Відповісти
..злодійкуватим..
показати весь коментар
28.06.2025 18:13 Відповісти
Їбонутим щастя нема.
показати весь коментар
28.06.2025 18:13 Відповісти
Угандошуть Україну.Безмежна вдячність уродам,голосувавшим за ЗЕ!Спостерігайте суки,як ваш вибір знищує країну.
Ця ТП просто так не гавкає,значить зроблять його прем*єром.
показати весь коментар
28.06.2025 18:17 Відповісти
Помітив, що всі скиглення на зелений електорат лише укріплюють його. Може це у тролів така схема, щоб не пустити до влади Залужного?
показати весь коментар
28.06.2025 18:39 Відповісти
Повезло Україні вперше в історії, у владу всілися одні ідеальні, незламні, найпотужніші, найвеличніші, найдосвідченіші… Мабуть пора по всій країні встановлювати найбільші у світі памʼятники цим світочам історії.
показати весь коментар
28.06.2025 19:04 Відповісти
По Конституції прем'єр на вищому щаблі влади. Єрмака послали, як самозванця, то він настільки хоче мати якийсь статус у Світі, що ризикне вийти з корупційної тіні?
показати весь коментар
28.06.2025 19:08 Відповісти
показати весь коментар
29.06.2025 13:32 Відповісти
Безмозглой не стоит прятаться от псих диспансера - она идеальный пациент.
показати весь коментар
28.06.2025 19:15 Відповісти
Завгосп по указці кацапів пристпвлений до нелоха щоб здати Україну ,це країна мрії нелоха
показати весь коментар
28.06.2025 19:16 Відповісти
Вони доведуть свою справу до кінця !
показати весь коментар
28.06.2025 19:54 Відповісти
показати весь коментар
28.06.2025 19:22 Відповісти
Как только елдак станет премьером, так Украина станет ПАРЛАМЕНТСКО-президентской.
показати весь коментар
28.06.2025 19:44 Відповісти
Прем'єрской.
показати весь коментар
28.06.2025 19:45 Відповісти
По сути.
показати весь коментар
28.06.2025 19:58 Відповісти
показати весь коментар
28.06.2025 19:47 Відповісти
Це що? Вже пропаганда пішла?
показати весь коментар
28.06.2025 23:19 Відповісти
🤮
показати весь коментар
28.06.2025 23:20 Відповісти
Єрмак це чорт який сам ніколи не вийде "на світло". Його можна тільки витягти за роги або копита і то тільки для того щоб вкинути у вязничну камеру...
показати весь коментар
28.06.2025 19:57 Відповісти
Про яке премʼєрство, якщо практично 6 років він фактично очолює ВСЕ.
показати весь коментар
28.06.2025 20:34 Відповісти
Навіть ТЦК та філію ФСБ.
показати весь коментар
28.06.2025 22:04 Відповісти
Безугла - троль?
показати весь коментар
28.06.2025 20:35 Відповісти
а Єрмак і далі буде ходити за ручку з Зеленським?
показати весь коментар
28.06.2025 20:41 Відповісти
І народ відразу закиває - ,,Хай не ховається, в прем'єри Єрмака".
показати весь коментар
28.06.2025 21:25 Відповісти
онa всегдa было торпедой в колоде ермaкa.

сейчaс онa приучaет общество к мысли, что Ермaк уже дaвно не зaнимaется бумaгой и ершикaми в туaлете ОП, a ведет междунaродные и внутренние делa.

сaмое время это все оформить в легaльном стaтусе. ну чем ермaк хуже януковичa или того обморокa которого зеленые постaвили премьером по приходу к влaсти?
показати весь коментар
29.06.2025 00:37 Відповісти
Такий «ідеальний» як і ти, Безугла.
показати весь коментар
29.06.2025 01:06 Відповісти
Сторінка 2 з 2