4126 відвідувачів онлайн

Станом на ранок російських військ на території Дніпропетровщини не було. Проте є велика загроза, що це може статися, - речник ОСУВ "Хортиця" Трегубов

Існує загроза заходу росіян на Дніпропетровщину

Станом на ранок 1 липня ворожих військ на Дніпропетровщині не зафіксовано, але є загроза, що це може статися.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського радіо розповів речник ОСУВ "Хортиця" Віктор Трегубов.

"Там йдуть, станом на зараз, дуже активні бої, майже вздовж усього Новопавлівського напрямку, він не такий широкий, та трохи навіть південної частини Покровського напрямку. Це Багатир, Костянтинопіль, Зелене Поле. Там фактично уся лінія, що наближається до адміністративного кордону, піддається дуже сильному тиску з боку російських військ.

Станом на зараз - вечір та на цей ранок - російських військ на території Дніпропетровщини ще не було, але справді є серйозна загроза, що це станеться. Росіяни докладають усіх зусиль", - зазначив Трегубов.

Речник ОСУВ "Хортиця" додав, що там наразі тривають бої:

"Вони важкі і щодо того, як буде далі розвиватися ситуація - сказати складно. Росіяни докладають до цього напрямку дуже велику кількість сил, абсолютно не зважаючи на людські втрати.

Наразі вдається їх стримувати, але за такого тиску ситуація може розвиватися по-різному. Тим не менш, ми докладаємо усіх зусиль, щоб їх туди не допустити".

Нагадаємо, напередодні аналітики проєкту DeepState заявили, що у районі села Дачне Дніпропетровської області відбувається фіксація російських військ, які намагаються зайти туди постійно та закріпитися. Це є "неприємним дзвіночком" у погіршенні обстановки на цьому напрямку.

Топ коментарі
+9
Друга частина Суїцидного балєта: «Только нє Залужний !».
показати весь коментар
01.07.2025 11:02 Відповісти
+8
заіпали зі своєю Дніпропетровщиною. Так ніби окупація частини тої області чимость принципово відрізняється від окупації Донеччини чи Херсонщини.
показати весь коментар
01.07.2025 10:54 Відповісти
+5
Особисто я вже не вірю цим заявам, бо дуже прикро, але військові озвучують те, що потрібно владі, а не реальну картинку.
показати весь коментар
01.07.2025 11:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
*****, те що ситуація динамічна - ніхто не заперечує
Але якщо кацап хоче захопити три коровники ціною 20 000 голів свого м'яса , щоб створите подібне до сірої зони Сумщини- то ок
Бійці підрозділу "UA_REG TEAM" Сил спеціальних операцій показали буферну зону в Сумській області: ліквідовані окупанти валяються серед поля. Джерело: https://censor.net/ua/v3560685
показати весь коментар
01.07.2025 11:00 Відповісти
Пішов в дупу,дебіл.
показати весь коментар
01.07.2025 11:23 Відповісти
Цей підкацапничок пригорів. Несіть нового
показати весь коментар
01.07.2025 11:39 Відповісти
"Діржать астанній сартір да паслєднєво! Ні шагу назат!"
показати весь коментар
01.07.2025 10:56 Відповісти
тьі што? Захватят сєло і та павєдут там ріфірєндум по прісаєдінєнію Днєпрапітровщіни до расєйскай фідірациї
показати весь коментар
01.07.2025 11:04 Відповісти
Кардинально незмінне може бути тільки одне,це відсутність мозоку в твоїй порожній малороській макітрі.
показати весь коментар
01.07.2025 11:19 Відповісти
заіпали зі своєю Дніпропетровщиною. Так ніби окупація частини тої області чимость принципово відрізняється від окупації Донеччини чи Херсонщини.
показати весь коментар
01.07.2025 10:54 Відповісти
Лідор напевно також так каже, коли йому в бункері доповідають про новини з фронту.
"Ну какая_разніца в сколько областєй зашлі салдатьі таваріща путіна?"
показати весь коментар
01.07.2025 11:45 Відповісти
Я думаю навпаки - дебільний лідор мабуть вважає що коли він русня захопила майже всю Луганщину і процентів 80 Донеччини, а Сирок на його забаганку взяв Тьоткіно на Курщині і ще два колгоспи на Білгородщині - то в нас з кацапами майже "нічия".
показати весь коментар
01.07.2025 11:59 Відповісти
Надіюсь гроші на укріплення потужно не вкрали.
показати весь коментар
01.07.2025 11:00 Відповісти
Друга частина Суїцидного балєта: «Только нє Залужний !».
показати весь коментар
01.07.2025 11:02 Відповісти
Який своєю чергою є продовженням опери "Аби не Порох!"
показати весь коментар
01.07.2025 11:13 Відповісти
Особисто я вже не вірю цим заявам, бо дуже прикро, але військові озвучують те, що потрібно владі, а не реальну картинку.
показати весь коментар
01.07.2025 11:03 Відповісти
штанці зміни, забийся в кут і не відсвічуй!
показати весь коментар
01.07.2025 11:16 Відповісти
https://t.me/voynareal/117489 🔥Унікальні кадри! Ударні українські «Бобри» гризують російські системи ППО, мов барбарис
показати весь коментар
01.07.2025 11:04 Відповісти
Украіна переможе.крапка.
показати весь коментар
01.07.2025 11:13 Відповісти
ми самі, своїми руками готуємо собі "граблі"! вже вкотре!
показати весь коментар
01.07.2025 11:14 Відповісти
Міста на Донбасі профукали - це і є фортифікації - тепер степ - і хер зна що там набудували