12161 відвідувач онлайн

Ідентифіковано російських військових, причетних до обстрілу Сум 3 червня, - ГУР

Головне управління розвідки Міноборони України встановило російських військових, причетних до ракетного обстрілу Сум 3 червня 2025 року. Внаслідок атаки тоді загинули шестеро людей, ще 29 отримали поранення.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на LB.ua.

За даними ГУР, обстріл здійснила реактивна батарея БМ-21 "Град" зі складу 30-го мотострілецького полку ЗС РФ (в/ч 72162), що дислокується в Курській області. Вогневі позиції були розміщені в районі села Апанасовка.

ГУР встановило російських військових, які обстріляли Суми 3 червня
ГУР встановило російських військових, які обстріляли Суми 3 червня

До удару по цивільній інфраструктурі Сум безпосередньо причетні:

  • Дамір Жафярович Гарнаєв, підполковник, начальник артилерії 30 мотострілецького полку. Адреса реєстрації: м. Пенза, просп. Строітєлєй, 38, кв. 46.

  • Дмитро Олександрович Волобуєв, капітан, командир реактивної артбатареї цього ж полку. Адреса: м. Самара, вул. Земеца, 28, кв. 9.

  • Командири розрахунків "Градів": сержант Іванов А.О. та рядовий Панченко С.А.

Ці російські окупанти фігурують в базі військових РФ, що вчиняли воєнні злочини в Україні.

На сайті є дані про Гарнаєва та Волобуєва.

Нагадаємо, у вівторок, 3 червня, РФ вдарила по Сумах. 

Топ коментарі
+7
показати весь коментар
01.07.2025 12:35 Відповісти
+4
Вдалого полювання, Воїни ГУР!
цікаво, а СБУ у змаганні участь братиме?
показати весь коментар
01.07.2025 12:34 Відповісти
+3
кацапня й*б*на нацистька для своїх недо-військ навіть стиль форми 80-90 річної давності в 3Райху с3,14здила !!! нічого свого !!!
показати весь коментар
01.07.2025 12:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ловлять вже?
показати весь коментар
01.07.2025 12:32 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2025 12:35 Відповісти
Їх не ловити треба, а ліквідувати
показати весь коментар
01.07.2025 13:38 Відповісти
Вдалого полювання, Воїни ГУР!
цікаво, а СБУ у змаганні участь братиме?
показати весь коментар
01.07.2025 12:34 Відповісти
Я б на премії за це навіть донатив би!
показати весь коментар
01.07.2025 15:18 Відповісти
кацапня й*б*на нацистька для своїх недо-військ навіть стиль форми 80-90 річної давності в 3Райху с3,14здила !!! нічого свого !!!
показати весь коментар
01.07.2025 12:39 Відповісти
А навіщо, якщо ху...до сам каже що вони будуть чекати поки хтось що зробить, а вони цап, царап( в переводі на москальску сп....ть), а тут і чекати не треба, воно вже було
показати весь коментар
01.07.2025 13:42 Відповісти
До обстрілу Сум причетні 140 мільйонів кацапів, а не кілька ваєнних.
показати весь коментар
01.07.2025 12:42 Відповісти
Це точно... Таке відчуття що вони зарплату відпрацьовуют, щоб хоть щось робити
показати весь коментар
01.07.2025 13:44 Відповісти
Який з москаля Дмитро Олександрович?
показати весь коментар
01.07.2025 12:47 Відповісти
К Кобзону на концерт.
показати весь коментар
01.07.2025 12:58 Відповісти
Ти глянь, і хохли є: Дмитро Олександрович Волобуєв...
показати весь коментар
01.07.2025 13:20 Відповісти
Тоді прилетіло 5 ракет в різних районах північної частини міста. Судячи з не дуже значних руйнувань застосовувалися ракети 9М22У з осколково- фугасною БЧ з вагою вибухівки 6.5 кг. Але дальність цих ракет -20 км. А до Апанасовки 41 км від проспекту Шевченка. Нові ракети осколково-фугасні з дальністю 40 км мають БЧ з значно більшою вагою і роблять значні руйнування . В публікації написано що вогонь вела батарея, але в ній 18 установок. Командири розрахунків- сержант і рядовий(!?). І чого 5 ракет запускалися (як написано) з двох установок? Одна з цих ракет, не вибухнувши, застрягла в верхньому поверсі, її знешкодили але ніде не було нічого про її тип, а значить її дальність польоту.
показати весь коментар
01.07.2025 13:38 Відповісти
А як що до Артюха , який ци ракети наводив - його місцезнаходження вже встановили ...?!
показати весь коментар
01.07.2025 15:07 Відповісти