13401 відвідувач онлайн

Клименко: Реформа правоохоронних органів - ключовий елемент євроінтеграції України

мвс

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко заявив, що створення зрозумілої архітектури правоохоронної системи з чіткими повноваженнями кожного органу залишається в пріоритеті України навіть в умовах війни.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Попри те, що боротьба з російською агресією є нашим головним пріоритетом, питання розбудови держави та її правоохоронної системи, засноване на європейських цінностях і стандартах, незмінно залишається в фокусі нашої уваги", - наголосив Клименко.

За його словами, Україна вже виконала всі необхідні умови для початку переговорів про вступ до ЄС за кластером "основи вступу" і демонструє спроможність реалізовувати структурні зміни навіть під час війни.

"Реформа органів правопорядку є базисом цього процесу", - підкреслив міністр.

Топ коментарі
+9
Зельоні навернули всі реформи, і не перестають розказувати, які вони необхідні, і як вони ось-ось, вже сьомий рік звершаться.
показати весь коментар
01.07.2025 15:31 Відповісти
+8
Скільки можна реформувати правоохоронні органи !!!!??? Коли ж вони почнуть нарешті працювати у законному режимі - без корупції, маштабних різнобічних злочинів, роботи на мафію???
показати весь коментар
01.07.2025 15:37 Відповісти
+7
реформування процес вічний та прибутковий - для реформаторів
показати весь коментар
01.07.2025 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зельоні навернули всі реформи, і не перестають розказувати, які вони необхідні, і як вони ось-ось, вже сьомий рік звершаться.
показати весь коментар
01.07.2025 15:31 Відповісти
там нічого реформувати,більш як 70% полімерополіспідарів треба саджати за ,,лагідну,, мобілізацію,ще 10-15 за зраду коли бігли з захоплених міст та сіл,а тих що залишилися просто викинути за причиною повної моральної та психологічної не відповідністю посаді,і головне СТВОРИТИ ПОЛІЦІЮ ЯК ДЕРЖАВНИЙ ОРГАН ЗАКОНОМ А НЕ ПРИВАТНУ ОХОРОННУ КОНТОРУ!!!
показати весь коментар
01.07.2025 21:20 Відповісти
показати весь коментар
01.07.2025 15:35 Відповісти
Реформа органів правопорядку є базисом

До цих пір в Україні "реформи" правоохоронних органів були тупим окозамилюванням, аби прикрити голу дупу кримінала і корупції. Тож ЯК оцінити результати реформи? Дуже просто - коли у тюрягу загремить хоч один з найближчих кумів-друзяків-однокурсників-квартальників, яких кришує Зеленський - значить реформа йде у вірному напрямку. А якщо сбережеться недоторканність високопосаджених зелених ворюг - це не реформа, а чергова фігня.
А вишенькою на торті справжньої реформи буде Зеленський в тюрязі в сусідній камері з Єрмачком...
показати весь коментар
01.07.2025 15:36 Відповісти
як не очіковано
показати весь коментар
01.07.2025 15:37 Відповісти
Скільки можна реформувати правоохоронні органи !!!!??? Коли ж вони почнуть нарешті працювати у законному режимі - без корупції, маштабних різнобічних злочинів, роботи на мафію???
показати весь коментар
01.07.2025 15:37 Відповісти
реформування процес вічний та прибутковий - для реформаторів
показати весь коментар
01.07.2025 15:41 Відповісти
Ніколи.
МВС = мафія.
Взаємовигідний симбіоз.
показати весь коментар
01.07.2025 16:39 Відповісти
Кожному поліцаю , судді та прокурору по кулі в потилицю,а їхні сім'ї на уранові рудники,оце і буде реформа.
показати весь коментар
01.07.2025 17:58 Відповісти
Мусора и европейские ценности и стандарты. Хотя судя по видосикам ,что выкладывают водители, одним из превалирующих критериев принятия на работу является дебильность и имбецильность( ой, извините за неполиткорректность-это же люди с особенностями интеллектуального развития ). А это уже какая ни есть толерантность и кусочек европейских ценностей.
показати весь коментар
01.07.2025 15:40 Відповісти
Це вже яка по рахунку реформа?
А кожна реформа потребує грошей.
Не хватає?
показати весь коментар
01.07.2025 15:43 Відповісти
Клименко? Реформа?
показати весь коментар
01.07.2025 15:45 Відповісти
Єдина реформа яка спасе країну це розстріл корупціонерів. Все решту це онанізм, яким ми спостерігає десятиріччями.
показати весь коментар
01.07.2025 15:47 Відповісти
не думаю, в суспільстві облутаному корупцією, при цій реформі, за певну суму, першим розстріляють якраз тебе)
показати весь коментар
01.07.2025 15:51 Відповісти
Все може бути головне почати...
показати весь коментар
01.07.2025 15:54 Відповісти
була зроблена нормальна поліція, а при моїх слугах стала ловцями людей. Зараз якщо тебе на вулиці будуть ******* злочинці і ти визвеш поліцію. Вони приїдуть, проб ють тебе по базі і якщо будуть якісь питання визвуть тцк і бусифікують. Або якщо станеш свідком злочину-механізм такий самий.
показати весь коментар
01.07.2025 15:49 Відповісти
Не ухиляйся !!!! Не порушуй конституційну вимогу щодо захисту Батьківщини і не будеш бусифікований.
показати весь коментар
01.07.2025 15:54 Відповісти
Тепер перерахуй конституційні обов язки держави і як вони виконуються
показати весь коментар
01.07.2025 15:57 Відповісти
99% розігнати і забрати усе що вони намародерили , оце реформа а то аваков нареформував на 900га фундука на закарпатті
показати весь коментар
01.07.2025 15:54 Відповісти
Верим-верим,квартальные реформы это потужно и переможно.
показати весь коментар
01.07.2025 16:01 Відповісти
Неможливо зробити людину з мусора!!!
показати весь коментар
01.07.2025 16:05 Відповісти
Відправка на фронт - це буде найкраща реформа. Нехай виконують присягу.
показати весь коментар
01.07.2025 16:12 Відповісти
как минимум - возможно наберутся моральных ценностей. (или станут окончательными отморозками, но это будет очень явно видно) так что - да.
показати весь коментар
02.07.2025 03:00 Відповісти
За його словами, Україна вже виконала всі необхідні умови для початку переговорів про вступ до ЄС за кластером "основи вступу" "ОСНОВИ ВСТУПУ " ВИКОНАЛА.але топчеться в "зеленому корупційному лайні" і нікуди не вступає(не беруть"
показати весь коментар
01.07.2025 16:17 Відповісти
Клименко, ти просто брехло. Як і всі твої підлеглі.
показати весь коментар
01.07.2025 16:36 Відповісти
Брехло собачьє !
показати весь коментар
01.07.2025 16:57 Відповісти
... так це вже робив авакян .
Спочатку нехай задекларують все,та всі , що награбували і нарішали під час служби
показати весь коментар
01.07.2025 17:38 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=dY7CWo59oq8
показати весь коментар
01.07.2025 17:58 Відповісти
при Петре Порошенко в Украине стартовала реформа полиции:
2 июля 2015 года Верховная Рада приняла закон «О национальной полиции»,
4 июля в Киеве запустили новую патрульную службу,
7 ноября 2015 года Национальная полиция официально сменила старую милицию
Кратко: реформировали МВД, переименовали милицию в Национальную полицию, уволили старый коррумпированный аппарат, привлекли новых патрульных и международных тренеров.
... НОВАЯ МЕТЛА ПРИШЛА И ВЗЯЛА БАБКИ НА ОЧЕРЕДНУЮ РЕФОРМУ ...
МЕНТЫ ,,КУШАТЬ,, ХОТЯТ
показати весь коментар
01.07.2025 19:05 Відповісти