11357 відвідувачів онлайн

МЗС: Затримка у підтримці України з боку США лише заохочує Росію до продовження війни

МЗС закликає світ відреагувати на порушення релігійної свободи Росією

Будь-яке зволікання з боку США щодо зміцнення обороноздатності України лише спонукає Росію продовжувати агресію, а не шукати шляхів до миру.

Про це повідомили у МЗС, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, ключовою темою розмови стала військова допомога США та оборонна співпраця двох країн на тлі повномасштабної війни РФ проти України.

Беца підкреслила критичну важливість продовження постачань виділених раніше оборонних пакетів, зокрема - зміцнення української системи ППО.

Вона нагадала, що Росія досі ігнорує запропоноване Україною безумовне припинення вогню від 11 березня, натомість посилює повітряні удари та атаки на цивільне населення.

"Україна підтримує мирні зусилля та позицію США щодо необхідності негайного припинення вбивств і завершення війни та наголошує на необхідності примусу Росії до миру. У цих умовах критично важливе посилення обороноздатності України та збільшення скоординованого трансатлантичного тиску на агресора", - заявила Беца.

Сторони також обговорили триваючі консультації щодо оборонних постачань і наступні контакти між Києвом та Вашингтоном для пошуку взаємовигідних рішень.

Топ коментарі
+7
А ці все продовжують гратися з рудим ******. Невже ще незрозуміло, що воно НЕ БУДЕ надавати/продавати нам зброю??? Його оці "подивимося" і є еквівалентом "ні, не дамо".
показати весь коментар
02.07.2025 12:57 Відповісти
+6
Та не просто заохочує, а цілком підтримує!!!
показати весь коментар
02.07.2025 12:57 Відповісти
+3
Я правильно розумію, що Україна підтримує мирні ініціативи недопризедента трампа які зводяться до фактичної капітуляції нашої країни, що і підтвердила вже колишня посол в Україні Брянка?
показати весь коментар
02.07.2025 12:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А ці все продовжують гратися з рудим ******. Невже ще незрозуміло, що воно НЕ БУДЕ надавати/продавати нам зброю??? Його оці "подивимося" і є еквівалентом "ні, не дамо".
показати весь коментар
02.07.2025 12:57 Відповісти
Та не просто заохочує, а цілком підтримує!!!
показати весь коментар
02.07.2025 12:57 Відповісти
Я правильно розумію, що Україна підтримує мирні ініціативи недопризедента трампа які зводяться до фактичної капітуляції нашої країни, що і підтвердила вже колишня посол в Україні Брянка?
показати весь коментар
02.07.2025 12:57 Відповісти
Правильно.
Біда що більшість слухає/дивиться Шмарофон, зелена пропаганда вміє прикривати найпотужніші Пройоbи .
Їм Германія та Британія заважають підписати відкриту капітуляцію - ЕС розуміє сутність режиму, але Українців рятує тому що вони були б наступні. За аналогією попередньої світової - спочатку ЧехоСловаччина, потім Польща, потім Фінляндія, потім Югославія, Франція, Норвегія, Данія... потім вся Європа палає ..
показати весь коментар
02.07.2025 13:04 Відповісти
Росія підготувала "план розподілу" України на три частини і передала його США, коли Трампон переміг - ЗМІ. КАРТА Джерело: https://censor.net/ua/n3521003
Тармпон успішно працює над досягненням цього плану...
показати весь коментар
02.07.2025 13:04 Відповісти
Ну так Тампон задовольняє бажання всіх сторін. ***** заявив що закінчить війну коли досягне цілей сво, тобто повного захоплення України. А Україна заявила що хоче припинення вогню щоб настав мир. От слабоумний Тампон і заблокував Україні зброю щоб Україна перестала стріляти. Бо дебілоїд Тампон як сцяки тече туди де найменший опір. Якщо на ***** він натиснути не може то на хворе місце України він жме обома ногами
показати весь коментар
02.07.2025 13:19 Відповісти
Якщо роками цілеспрямовано руйнувати свій впк то рано чи пізно до цього і дійде, що партнери припинять допомогу, у теперішньої влади вистачає тільки красти.
показати весь коментар
02.07.2025 12:59 Відповісти
Вибачаюсь посол Брінк
показати весь коментар
02.07.2025 12:59 Відповісти
Охреніти...схопилися...а хто єто сдєлал?
показати весь коментар
02.07.2025 13:00 Відповісти
Взагалі одне з іншим не пов'язане!
показати весь коментар
02.07.2025 13:03 Відповісти
Може, тойво, патріотичні руханки на "єдиному" якось допоможуть?
показати весь коментар
02.07.2025 13:03 Відповісти
Тому що менше потрібно було триндіти що Україна хоче перагаворів і миру. В розумінні Тампона мир це коли Україна перестає вести опір і капітулює на умовах *****. От Тампон вам і заблокував поставки зброї щоб ви поскоріше підкорились і впали на коліна.
показати весь коментар
02.07.2025 13:14 Відповісти
А чого притомного можна чекати від випускників академії Трускавця? Вони не орієнтуються абсолютно ні в чому окрім методів крадіжок з бюджету.
показати весь коментар
02.07.2025 13:21 Відповісти
А ще - їм пофігу , що ви там майже 8 років пишете на форумах ....))
показати весь коментар
02.07.2025 13:35 Відповісти
Ну то не пишіть.
показати весь коментар
02.07.2025 13:53 Відповісти
Узгоджені дії, проти Вільної України, двох здєльщикаф, Трампа-бите вухо і прутня-******!!
показати весь коментар
02.07.2025 13:14 Відповісти
Беца підкреслила...Беца заявила...Хто це?
показати весь коментар
02.07.2025 13:19 Відповісти
Не підтримував, не підтримує, і не буде підтримувати Україну. Маю на увазі Трампона, у якого з Х-уйлом взаємна хімія і симпатія - вони обидва, завзяті брехуни, некомпетенті невігласи, наахаби, злодії-розкрадачі державних коштів своїх держав і т. п., дуже близькі за поведінкою. Дратують журналісти і люди, які подають Трампона як державного діяча, здатного приймати адекватні з точки зору демократичного соціуму рішення. Він - ворог людства, а головне, на жаль, насамперед для нас - він, з причин, що вимагають додаткового дослідження - ворог українського народу.
показати весь коментар
02.07.2025 13:22 Відповісти
Patriot opravdalis,nado ix bolse Ukraine.Ja bi poprosil ecio i dopolnitelno samoliotov F-35 s F-22,tut oni na radarax kacapskix vygledit kak pticki letajut.Nenado kacapam dat pomoc daze slovami ,kak raz nado sto oni ponimali sto vojujet s NATO i tam letajucije F-35 nad maskvoj eto kak bi normalno
показати весь коментар
02.07.2025 13:29 Відповісти
Da ecio liocyki s F-16 k F-35 bystro prinimajet etot samoliot.,eto teperesnego urovnia samoliot kak i telefon.Nado prosit F-35 i F-22 stob letal nezamecenim nad kremliom
показати весь коментар
02.07.2025 13:37 Відповісти
Погано, що Трамп став президентом

Добре, що це сталось зараз і він не був президентом у 2022 році

І ми, нарешті, можемо оцінити, як багато було зроблено Байденом для того, щоб Україна вистояла. Це була необхідна, але, звісно, не достатня умова і не спрацювало б без героїчного спротиву ЗСУ.

Всі обмеженя Трампа зараз болючі, але вже не критичні. Бо вибудована колація працює і підтримка України навіть збільшується. Хоча, звісно, ракет для Патріотів буде не вистачати і це рішення буде коштувати дуже дорого для України. Але, звісно, це не зможе змусити Україну піти на капітуляцію.
показати весь коментар
02.07.2025 13:31 Відповісти
Амери це чудово розуміють , а отже - вони свідомо на це йдуть !
показати весь коментар
02.07.2025 13:33 Відповісти
ВВП ЄС -20 трлн., США -30 трлн., а ще є Японія Англія Канада ... не можуть справитись з свинособаками з ВВП 2 трлн..... уже давно мав би бути дощ з снарядів і дронів кожен день
показати весь коментар
02.07.2025 13:43 Відповісти
Не може МЗС правду вголос сказати,бо дипломатично треба,щоб Трампон не псіханув,але й це мало допомагає("В інтересах сша" торгувати з терористом ******,і ти хоч кіл теши(
показати весь коментар
02.07.2025 13:44 Відповісти
Владі потрібно працювати 24/7,а не констатувати та тикати пальцями Поміняйте спочатку посла в США."Стукайте і відкриють,просіть і дано буде!"
показати весь коментар
02.07.2025 15:41 Відповісти
Треба було нормально вести себе з головним геостратегічним партнером, а не бикувати-добикувалися. А зараз результат на табло. "Не можєшь срать (в політику) не мучай жопу."