8768 відвідувачів онлайн

У Трампа обговорюють скасування енергетичних санкцій проти Росії, - Politico

Сенат США

У адміністрації Дональда Трампа виникли суперечки щодо можливого скасування енергетичних санкцій проти Росії.

Про це повідомляє Politico, передає Цензор.НЕТ.

За даними видання, спецпредставник президента США Стів Віткофф виступає за зняття обмежень з енергетичного сектору РФ. Він вважає, що це могло б відкрити нові можливості для американських інвесторів у Європі. Натомість міністр внутрішніх справ США Дуг Бургам наполягає на збереженні тиску, щоб послабити позиції Москви на європейському ринку та збільшити експорт енергоносіїв зі США.

Politico зазначає, що Москва, за деякими даними, вже веде перемовини з Вашингтоном щодо можливого відновлення газопроводу "Північний потік", пропонуючи американцям доступ до енергетичних проєктів.

Такі переговори викликають тривогу в ЄС. Один з високопосадовців Євросоюзу в коментарі Politico заявив, що Дональд Трамп і Володимир Путін "намагаються поділити європейський енергетичний ринок" і створити зони впливу на континенті.

Топ коментарі
+43
Коротше,кацапи захопили владу в США.
показати весь коментар
04.07.2025 11:45 Відповісти
+18
продать маму стива виткофа на панели, это даст возможность заработать денег для семьи виткофов -
показати весь коментар
04.07.2025 11:45 Відповісти
+12
Я дуже розчарований розмовою з Путіним, він не хоче зупинятися, - Трамп Джерело: https://censor.net/ua/n3561477

У Трампа обговорюють скасування енергетичних санкцій проти Росії, - Politico Джерело: https://censor.net/ua/n3561496

Без комментариев
показати весь коментар
04.07.2025 11:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коротше,кацапи захопили владу в США.
показати весь коментар
04.07.2025 11:45 Відповісти
з посильною допомогою місцевих цензорівських юзерів, які минулого року агітували тут за агента кгб"Краснова"
показати весь коментар
04.07.2025 11:51 Відповісти
Які саме юзери? Я помню підлога макартні, та ще мразота
показати весь коментар
04.07.2025 11:59 Відповісти
не один він, як не прикро...
показати весь коментар
04.07.2025 12:04 Відповісти
о так юзери цензора ж голосують на виборах у штатах
показати весь коментар
04.07.2025 12:47 Відповісти
є такі, що й голосують. Так, тут є громадяни США. Небагато, але є.
показати весь коментар
04.07.2025 13:19 Відповісти
ну і скільки їх тут ? від сили 100 людей..
показати весь коментар
04.07.2025 14:13 Відповісти
Чомусь думаю, що навіть менше. І тих, хто піддався агітації і голосував за агента кгб - з десяток.
Але ж яка агітація тут була... Особливо проти Байдена, проти Камали, чисто по магашиських методичках... Зараз - віднєкуються, мовляв, я не я і тряпка не моя.
показати весь коментар
04.07.2025 14:34 Відповісти
ну він пообіцяв проста пірістать стрілять як один комік що грав на роялі і лошки знову купились.
показати весь коментар
04.07.2025 15:24 Відповісти
Мама давно ласты склеила
показати весь коментар
04.07.2025 11:53 Відповісти
продать маму стива виткофа на панели, это даст возможность заработать денег для семьи виткофов -
показати весь коментар
04.07.2025 11:45 Відповісти
Кому це сміття на панелі потрібно. Не дай бог ще одне віткофопобіне лайно вилупиться
показати весь коментар
04.07.2025 11:47 Відповісти
є такі любителі старих бабусь, але вона не здатна щось народити
показати весь коментар
04.07.2025 11:49 Відповісти
Вітков же друг москви((
показати весь коментар
04.07.2025 12:02 Відповісти
****** піндоси.
показати весь коментар
04.07.2025 11:46 Відповісти
Та не піндоси, а трампісти: не усіх же американців мага покусала?
показати весь коментар
04.07.2025 11:59 Відповісти
Половину так, решті - пох. Піндоси, сер.
показати весь коментар
04.07.2025 12:25 Відповісти
удачно стив виткофф съездил в московию
показати весь коментар
04.07.2025 11:48 Відповісти
Надьожний партньор!
показати весь коментар
04.07.2025 11:48 Відповісти
Віткофф реве - водка Смірнофф - наліфай!
показати весь коментар
04.07.2025 11:49 Відповісти
коли вони мають більше інформації про наших ларьочників,шоколадних гетьманів,та розуміють що не має Єднання у нації і не буде,то не бачать сенсу вкладатись в нас.
Нахіба зараз Зелі воювати з Порохом ?
показати весь коментар
04.07.2025 11:50 Відповісти
в ЄС теж ларьочники?
яким куєм ти приплів шоколадних гетьманів уже навіть не питаю, а так бачу синку що ти іблан
показати весь коментар
04.07.2025 11:57 Відповісти
Ти *****? До чого тут взагалі Україна?
показати весь коментар
04.07.2025 12:00 Відповісти
Норм наші 5-6 дефективних менеджерів працюють
показати весь коментар
04.07.2025 11:51 Відповісти
А шо? 120 млн застави - як з куща, хіба не ефективно?
показати весь коментар
04.07.2025 11:57 Відповісти
Навіть занадто ефективно
показати весь коментар
04.07.2025 15:25 Відповісти
Я дуже розчарований розмовою з Путіним, він не хоче зупинятися, - Трамп Джерело: https://censor.net/ua/n3561477

У Трампа обговорюють скасування енергетичних санкцій проти Росії, - Politico Джерело: https://censor.net/ua/n3561496

Без комментариев
показати весь коментар
04.07.2025 11:54 Відповісти
да, там докторская по психиатрии напрашивается
показати весь коментар
04.07.2025 11:57 Відповісти
Між подіями тромб не встиг сходити в туалет по Великому
показати весь коментар
04.07.2025 13:18 Відповісти
Підори! Сер...
показати весь коментар
04.07.2025 11:55 Відповісти
спецпредставник президента США Стів Віткофф виступає за зняття обмежень з енергетичного сектору РФ. Він вважає, що це могло б відкрити нові можливості для американських інвесторів у Європі. Джерело: https://censor.net/ua/n3561496
Як посилення конкуренції на ринку ЄС ( через зняття з кацапів обмежень ) може відкрити нові можливості для американських інвесторів .!??
Той америкос або сам дебіл , або вважає дебілами всіх інших .
Дядя Вітькоф -
..
показати весь коментар
04.07.2025 11:58 Відповісти
Ну, можливо йому зробили пропозицію, від якої він не зміг відмовитись - у #уйла вистачить по кілька мільярдів і на трампа, і на вітькова
показати весь коментар
04.07.2025 12:02 Відповісти
Те що йому зробили пропозицію - я в цьому навіть і не сумніваюсь .
Я лише кажу про те що в його словах немає логіки . Бо - посилення конкуренції не може полегшувати життя інвесторам . Це нонсенс .!!
Навпаки це додає їм головної болі .
показати весь коментар
04.07.2025 12:29 Відповісти
Мабуть це буде нагородою путіну за нічне бомбардування України. Поки у трампа є такі радники як віткофф нічого іншого чекати не треба. Цей любитель путіні такого нарадить, що не тільки нам буде погано але і Америці буде непереливки.
показати весь коментар
04.07.2025 12:00 Відповісти
трампон сигналізує пуйлу що треба бомбити ще більше
показати весь коментар
04.07.2025 12:09 Відповісти
Вітьку віддали центр моськи для забудови отелями Трумп-тауер,
невже він відмовить таким щедрим друзям?
показати весь коментар
04.07.2025 12:10 Відповісти
рыжее ******* чтоб ты сдохло вместе с ******!
показати весь коментар
04.07.2025 12:10 Відповісти
Пздц виродки фашистські🤬
показати весь коментар
04.07.2025 12:12 Відповісти
схоже шалави в Москві трампона не просто обісцяли..
показати весь коментар
04.07.2025 12:12 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2025 12:12 Відповісти
Анаконда вдавилася.
показати весь коментар
04.07.2025 12:24 Відповісти
схоже більшість дописувачів забули, що Трамп президент не України і працює він лише у власних інтересах
показати весь коментар
04.07.2025 12:31 Відповісти
от саме що у власних..а не США

ну і він президент країни що давала обіцянку .. нехай навіть таку жалюгідну як Будапештську
показати весь коментар
04.07.2025 12:40 Відповісти
США давали обіцянку не порушувати кордони України і нічого більше.
показати весь коментар
04.07.2025 13:37 Відповісти
і взагалі важко зрозуміти що власне виграє США коли її президента пуйло крутить на бую
показати весь коментар
04.07.2025 12:41 Відповісти
виграють, якщо почнуть Європі російський газ та нафту продавати. АлевСША зараз святкування потім вони декілька місяців будуть новий гарний закон переварювати. Буде не до України
показати весь коментар
04.07.2025 12:45 Відповісти
типу ЕС сама цього не робить ..нахера їм посередник

"У 2024 році ЄС витратив приблизно 21,9 млрд євро на імпорт російського викопного палива - лише на 1% менше, ніж попереднього року. Для порівняння: ця сума перевищує 18,7 млрд євро фінансової допомоги, яку ЄС надав Україні того ж року", - зазначає видання.
показати весь коментар
04.07.2025 12:47 Відповісти
на моє бачення це єдиний сценарій, від якого США можуть отримати вигоду. А як він може бути реалізований не знаю
показати весь коментар
04.07.2025 12:50 Відповісти
Іншими словами: співпрацювати з диктаторами, у яких лапи не те, що по лікті -- по шию в крові -- для ЗПШ абсолютна норма, "just business".

Якщо так -- щоб їх короста покрила, таких "оплотівців демократії".
показати весь коментар
04.07.2025 13:47 Відповісти
https://t.me/svoboda_radio/38008 Радіо Свобода:
У Сполучених Штатах припинення військової допомоги Україні не стало головною темою інформаційного простору - ні у медіа, ні серед політиків. Про це в коментарі Радіо Свобода заявила Катерина Лісунова, медійниця громадської організації Razom for Ukraine.
«Про Україну згадують, але я змушена констатувати, що це не є топ-новиною і це не є хедлайном і не є обкладинкою газети», - пояснила Лісунова. За її словами, новини про Україну не перебили обговорення великого проєкту бюджету Америки, через який посварились Дональд Трамп з Ілоном Маском, а також суд над репером Шоном Комбсом. У США про зупинку допомоги Україні згадують, однак здебільшого у профільних виданнях або спеціалізованих публікаціях. Навіть у Конгресі про це переважно говорять члени міжпарламентської групи з підтримки України.
«Реакція, як з демократичної, так і республіканської сторін, виходить здебільшого від членів українського конгресового фокусу, від обох палат і від обох партій, а це не така велика кількість законодавців», - каже Лісунова, і додає: «Від прихильників Дональда Трампа і тих, хто зараз фактично веде політику в Сполучених Штатах Америки, ми заяв (на підтримку України) не чули».
показати весь коментар
04.07.2025 12:40 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2025 13:23 Відповісти
Ось вам і відповідь чому США припинила поставки озброєння!! НА КОНУ ВЕЛИКІ БАБКИ!! І ЗА ЦІ БАБКИ ТРАМП УДАВИТЬСЯ!!
показати весь коментар
04.07.2025 13:12 Відповісти
Піндоси срані!!!
показати весь коментар
04.07.2025 13:35 Відповісти
Кацап сраний! Американців називають піндосами тільки кацапи
показати весь коментар
04.07.2025 14:29 Відповісти
УВАГА! Стицько кацап.
УВАГА! Стицько кацап.
показати весь коментар
04.07.2025 14:31 Відповісти
ви однакові кадри., з одного гнізда, різних яєць.
показати весь коментар
04.07.2025 14:47 Відповісти
показати весь коментар
04.07.2025 14:57 Відповісти
після зупинки постачань озброєння слідуючий крок великої Америки - це зняття санкцій з мразії
показати весь коментар
04.07.2025 13:54 Відповісти
Ура! Цены на газ и бензин упадут. Это отличная новость для автолюбителей и простых граждан. Газ точно подешевеет т.к. русский в три раза дешевле американского, а качество тоже
показати весь коментар
04.07.2025 14:09 Відповісти
Гідко що весь світ танцюж перед цієй путлерською ******.
показати весь коментар
04.07.2025 14:11 Відповісти
Це путлєр його попросив чи наказав, бо оприлюднить трампа, як він трахає малолітніх??? Казав і кажу Трамп накоїв щось в минулому на мокшанії, тепер воно заручник монголоїдів!!!!
показати весь коментар
04.07.2025 15:35 Відповісти