8335 відвідувачів онлайн

Нідерланди з жовтня подвоять платню за притулок для українців з роботою, - ЗМІ

МЗС розповіло, скільки українців за кордоном

Українці, які користуються тимчасовим захистом у Нідерландах і мають роботу або інший дохід, з жовтня сплачуватимуть більше за користування державними притулками.

Про це повідомила глава Міністерства у справах біженців та міграції Нідерландів Мона Кейзер, пише NOS, передає "ЄП", інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що з липня 2024 року українці, які користуються тимчасовим захистом у Нідерландах і мають роботу має сплачувати 105 євро на місяць на проживання в притулках.

З жовтня 2025 року ця сума зросте до 244,22 євро. У нідерландському уряді такий крок пояснили прагненням зменшити розбіжності між українськими біженцями та шукачами притулку з інших країн.

"Збільшення особистого внеску буде використано для покриття операційних витрат притулків, таких як газ, вода та електроенергія",- пояснила Кейзер.

Також повідомляється, що  дорослі українці в місцях тимчасового розміщення, де для них готують їжу, будуть також сплачувати внесок за харчування в розмірі 252,18 євро на місяць.

З огляду на це, максимальний внесок для сім'ї з двома дорослими українцями становить 992,80 євро на місяць.

Однак уряд Нідерландів передбачив, що місцева влада може застосовувати "індивідуальний підхід" до українського біженця.

Топ коментарі
+6
В середньому аренда хати в НЛ 1400-1700 євро на місяць. Без меблів і покриття на полу. Якшо з ламінатом і ******* - дорожче. Кому цікаво - можете подивитися тут: funda.nl
Плюс залог за 3-5 місяців наперед, який потім іноді важко вибити назад. Плюс треба надати справку з роботи і виписку з банківського рахунку за пів року. Плюс біженцям не дуже бажають сдавати.
Тож 244 євро за місяць - то просто даром.
показати весь коментар
04.07.2025 21:09 Відповісти
+6
Наше бидло думає, що в Нідерландах всім євро в кишені капають... просто так.
показати весь коментар
04.07.2025 21:35 Відповісти
+3
Он, як московити, заляпали лайном по мережі!! Одразу видно мішєбратіяв у личак, в країнах Західних Партнерів України!
Смерть сруськім московитам!
Слава Україні! Дякуємо, Західним Партнерам, за допомогу Україні!
показати весь коментар
04.07.2025 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
500 євро з дорослого, це скільки треба працювати в Нідерландах щоб заробити 500 євро? 2 дні?
показати весь коментар
04.07.2025 20:46 Відповісти
Трохи більше тижня з урахувааням податків.
показати весь коментар
04.07.2025 21:03 Відповісти
В середньому аренда хати в НЛ 1400-1700 євро на місяць. Без меблів і покриття на полу. Якшо з ламінатом і ******* - дорожче. Кому цікаво - можете подивитися тут: funda.nl
Плюс залог за 3-5 місяців наперед, який потім іноді важко вибити назад. Плюс треба надати справку з роботи і виписку з банківського рахунку за пів року. Плюс біженцям не дуже бажають сдавати.
Тож 244 євро за місяць - то просто даром.
показати весь коментар
04.07.2025 21:09 Відповісти
І що ви маєте за 244? Кімната на двох, на 4х? І ті хто робить не хоче, харчуються і живуть задарма? Ще й мабуть приплачують їм?
показати весь коментар
04.07.2025 21:20 Відповісти
Ті, хто не роблять - так. Живуть задарма, отримують харчування і якісь копійки на пиво з цигарками. Я не знаю точно скільки. Єврів 50 на місяць..
показати весь коментар
04.07.2025 21:36 Відповісти
даром!? 244 це за койку в кімнаті 16 квадратів, чи меньше, на чотири особи
показати весь коментар
04.07.2025 21:50 Відповісти
Ніхто за руки не тримає. Не подобається за 244 - вперед знімати за 1500 + 5000 залогу.
показати весь коментар
04.07.2025 23:13 Відповісти
я в тебе порад питав? я відреагував на твоє "ДАРОМ", а с порадами к жінці, бойфренду чи хто там в тебе.
показати весь коментар
05.07.2025 09:08 Відповісти
Я в тебе теж не просив коментувати мої пости. Так шо здрисни в туман, недоносок.
показати весь коментар
07.07.2025 17:46 Відповісти
Наше бидло думає, що в Нідерландах всім євро в кишені капають... просто так.
показати весь коментар
04.07.2025 21:35 Відповісти
Вони помиляються. Євро в кишеню капають просто так в Бельгії. В НЛ не дуже розгуляєшся.
показати весь коментар
04.07.2025 21:39 Відповісти
А от Таке бидло як ти завжди знає шо думають інші
показати весь коментар
04.07.2025 21:47 Відповісти
Он, як московити, заляпали лайном по мережі!! Одразу видно мішєбратіяв у личак, в країнах Західних Партнерів України!
Смерть сруськім московитам!
Слава Україні! Дякуємо, Західним Партнерам, за допомогу Україні!
показати весь коментар
04.07.2025 21:54 Відповісти
Як би наші жінки-западенки не прибирали гімно за літніми людьми у Європі а їхні чоловіки не мили унітази в Польщі.
До нас і зовсім інше ставлення було.
показати весь коментар
05.07.2025 21:44 Відповісти
Так а сам ти, московське лайно, ротом по мережі розкидаєш, щоб гадити проти Українців!!! Онучі зміни, московіт з мухосранську, бо лайном московським смердиш, з роту!
показати весь коментар
05.07.2025 22:20 Відповісти
Дорога країна.Крім овочей,все дорого в порівнянні з Німеччиною.Абсолютно все.М.ясо,птиця.Я вже мовчу за цигарки чи алкоголь.
показати весь коментар
04.07.2025 23:22 Відповісти
500 євро з дорослої людини з житлом та їжею-це дрібниці.
показати весь коментар
04.07.2025 23:26 Відповісти
Кто не работает - тот бесполезен, всё просто. Его надо гнать как собаку сутулую, пинать как мячик, в идеале ещё о6оссать.
показати весь коментар
04.07.2025 23:30 Відповісти
Коли жінки з західної з задоволенням прибирають гімно за літніми людьми у Європі.
А їхні чоловіки в Польщі унітази миють і п'ють не просихають потім.
То яке ставлення через них може бути для реальних біженців що втекли через війну з прифронтових територій
показати весь коментар
05.07.2025 21:48 Відповісти