9824 відвідувача онлайн

Трамп підписав "великий і прекрасний" закон про податки

підписання закону про податки Трампом

У п'ятницю, 4 липня, президент США Дональд Трамп підписав закон про скорочення податків і державних витрат, який він назвав "великим і прекрасним законом".

Про це пише Bloomberg, інформує Цензор.НЕТ.

Вищезгаданий закон американський лідер підписав під час церемонії в Білому домі з нагоди Дня Незалежності США.

Законопроєкт обсягом 3,4 трлн доларів, передбачає продовження податкових пільг, тимчасові нові податкові послаблення для працівників, які отримують "чайові", а також фінансування заходів боротьби з нелегальною міграцією.

Зазначається, що закон посилює вплив Трампа на Республіканську партію, лідери якої на Капітолійському пагорбі забезпечили проходження законопроєкту через Палату представників і Сенат цього тижня.

Bloomberg пише, що Трамп особисто проводив телефонні переговори та запрошував деяких законодавців до Білого дому, чинячи тиск на ключових сумнівних членів Конгресу для того, щоб встигнути підписати закон до встановленої ним дати - 4 липня.

Республіканські лідери в Конгресі подолали мінімальні переваги в голосах, єдиний спротив з боку демократів та заперечення з боку фіскальних консерваторів і поміркованих, щоб ухвалити законопроект до встановленого президентом строку, який збігся зі святкуванням Дня незалежності США. 

Раніше повідомлялося, що Палата представників Конгресу США схвалила "Великий прекрасний закон" президента Дональда Трампа, що визначає майбутню податкову й міграційну політику, а також бюджетні питання.

Топ коментарі
+18
Воно то так, але яке моральне право мають українці 73% висміювати дії президента США, коли самі вибрали керувати країною та ще й під час війни: портнова, єрмака, татарова, Зе, арахамію, стефанчука...? Куди їм братия до Маска, чи іншого оточення Трампа - Чунга, Валса, Скабіно, Харба, Міллера...? Серед оточення Зе найяскривіша фігура Бур'яна. Навіть в Трампа такої немає! А чого тільки варті Колян Котлєта чи Абдристович?
показати весь коментар
05.07.2025 07:43 Відповісти
+12
Скільки дегенератів коло нього...
показати весь коментар
05.07.2025 02:18 Відповісти
+10
Дегенерати завжди тягнутся до дегенератів.
Дегенерат при владі завжди оточує себе дегенератими.
Дегенерати обирають собі вожаком дегенерата.
Вибори у нас в 2019 році це яскравий тому приклад.
Вибори у сша в 2025 році тому підтвержження.
показати весь коментар
05.07.2025 06:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чудовий чарівник в в краіні мрій Мерлін затвердив великий і прекрасний Закон.
Маск ще на чемоданах?
показати весь коментар
05.07.2025 02:06 Відповісти
Надаль не всі зрозуміли аферу NWO - трамп посварився з маском узурпувавши владу а тепер маск створює однопартійну систему за яку тупі амери проголосують бо маск деж проти трампа. Задорнов був правий.. вони тупі.
показати весь коментар
05.07.2025 02:48 Відповісти
Воно то так, але яке моральне право мають українці 73% висміювати дії президента США, коли самі вибрали керувати країною та ще й під час війни: портнова, єрмака, татарова, Зе, арахамію, стефанчука...? Куди їм братия до Маска, чи іншого оточення Трампа - Чунга, Валса, Скабіно, Харба, Міллера...? Серед оточення Зе найяскривіша фігура Бур'яна. Навіть в Трампа такої немає! А чого тільки варті Колян Котлєта чи Абдристович?
показати весь коментар
05.07.2025 07:43 Відповісти
Шо його казать, якщо воно конешно)))
показати весь коментар
05.07.2025 10:01 Відповісти
Великий, прекрасний, 25 см!
показати весь коментар
05.07.2025 02:08 Відповісти
Є старий, потертий анекдот на цю тему:
Вирвалася жінка "бальзаківського віку", на курорт, сама. Ходить на пляжі, і почало її тягти на роздивляння чоловіків у плавках. І більше всього - на мускулистих, та з великим наповненням пахової області плавок... Якось рішилася, і "підбила клинці" до такого власника "великооб"ємних" плавок. Туди, сюди... Дійшло діло до постелі. Вона і так, і сяк - а у нього не "фуричить"!... Вона каже: "Що це в тебе таке? Таке прекрасне "дишло" в 25 см - а "лежить"!" Чоловік і каже: "Дишло" прекрасне, не заперечую... Якби ще й стояло - йому-б ціни не було!"...
показати весь коментар
05.07.2025 04:29 Відповісти
Який Трамп, такий і закон
показати весь коментар
05.07.2025 02:13 Відповісти
Скільки дегенератів коло нього...
показати весь коментар
05.07.2025 02:18 Відповісти
А вони думають, що аристократи.
показати весь коментар
05.07.2025 04:42 Відповісти
Дегенерати завжди тягнутся до дегенератів.
Дегенерат при владі завжди оточує себе дегенератими.
Дегенерати обирають собі вожаком дегенерата.
Вибори у нас в 2019 році це яскравий тому приклад.
Вибори у сша в 2025 році тому підтвержження.
показати весь коментар
05.07.2025 06:19 Відповісти
BBC

Економісти, політичні опоненти і навіть соратники Трампа попереджають, що його "великий і прекрасний закон" ще більше роздує гігантський державний борг і дефіцит бюджету США, скоротить доходи населення і бізнесу, курс долара впаде і підірве вплив Америки у світі.

Головна тема суперечки - величезний дефіцит американського бюджету і те, як його може змінити закон Трампа.

Білий дім заявив, що закон "зменшує дефіцит на понад 2 трильйони доларів", але його опоненти наполягають, що він насправді додасть трильйони до бюджетної діри.
показати весь коментар
05.07.2025 02:29 Відповісти
За розрахунками бюджетного офісу Конгресу, "великий і прекрасний закон" за 10 років збільшить дірку в бюджеті США на 3,4 трильйона доларів, а державний борг зросте до 124% ВВП із нинішніх з 97%. І це при тому, що офіс оцінює наслідки тільки цього закону.

А крім нього на економіку впливають дві інші масштабні ініціативи другого терміну Трампа - торгівельна війна з усім світом та масштабна депортація мігрантів із Америки.

Державний борг США наразі становить близько 36 трлн доларів, з яких близько 29 трлн доларів - це гроші, які уряд заборгував інвесторам по всьому світу.
показати весь коментар
05.07.2025 02:31 Відповісти
Пільги стосуються тільки великого бізнесу і 20% найбагатших американців. Для решти 80% податки виростуть, підрахувала Бюджетна лабораторія при Єльському університеті.

Зокрема, для 10% низькооплачуваних працівників доходи після податків впадуть на 6,5%, для найбільш оплачуваних - на 1,5%.

А це призведе до ще більшого розшарування і напруження в американському суспільстві, відзначають оглядачі.
показати весь коментар
05.07.2025 02:32 Відповісти
Hаразі торгівельна війна приносить невеликі додаткові доходи в бюджет, оскільки Трамп обклав податком в 10% весь імпорт в США.
Цей додатковий податок розганяє інфляцію, підриває експорт і "американську винятковість", оскільки позбавляє фінансові ринки віри в здатність Америки заробляти більше за інших в умовах дикого капіталізму, а не тепличного протекціонізму.
Більший дефіцит та більший борг теоретично можуть призвести до вищої облікової ставки. А це, своєю чергою, призведе до вищих процентних ставок для споживачів, що зробить такі речі, як житло та автомобілі менш доступними, а також обмежить інвестиції в бізнес, а отже, і продуктивність праці та робочі місця.
показати весь коментар
05.07.2025 02:34 Відповісти
«Якщо цей божевільний законопроєкт про витрати буде прийнято, Америка Партія буде створена на наступний день», - сказав Маск у пості в X в понеділок.
У п'ятницю, 4 липня, Трамп підписав закон.
Подивимось, що зробить Маск завтра
5 липня.

Current time in Washington, District of Columbia, United States
8:19 p.m.
Friday, July 4, 2025


показати весь коментар
05.07.2025 03:19 Відповісти
Чемодани пакує. Мерлін йому чітко сказав: або не пісци, або накуй.
показати весь коментар
05.07.2025 04:49 Відповісти
Якщо Маск перекинеться на бік Китаю, то в Америці будуть проблеми.
показати весь коментар
05.07.2025 09:23 Відповісти
Низький курс долара, по ідеі", це добре для економіки США в перспективі.
показати весь коментар
05.07.2025 04:46 Відповісти
як не економіст питаю, чим добре?
показати весь коментар
05.07.2025 05:28 Відповісти
Для державного боргу. Правда при низькій інфляціі.
показати весь коментар
05.07.2025 07:37 Відповісти
розумію, тобто коли в мене борг $100
і доллар опустится до 50 центів то я вжє не $100 долларів винен,
а як би $50?
а чому би тому доллару опускатися при низькій інфляції?
показати весь коментар
05.07.2025 07:44 Відповісти
соррі, і правда хочю зрозуміти, що за чим...
спочятку падіння доллара, а вже потім інфляція,
чи спочятку інфляція і як наслідок падіння доллара.
яка ваша думка?
показати весь коментар
05.07.2025 07:56 Відповісти
от і у вас відповіді нема...
показати весь коментар
05.07.2025 08:19 Відповісти
RIP USA. Горіть в пеклі.
показати весь коментар
05.07.2025 02:46 Відповісти
А що вам USA так на п'яти наступав? Чиє кіно дивитесь? Чиїми комп'ютерами та смартфонами-айфонами користуєтеся? Біг-Маки істе? Кока-колу п'єте? Чи скучили за столовськими каклетами з сухарів та сітро?! Чи за куркулятором "Електроніка-31"? Чи за п'ятою перезйомкою "Іронії судьби" та розмальованою "Волґой-Волґой"?

Це, як жити за рахунок заможного дядечки, а як він захворів, щиро бажати йому смерті...
показати весь коментар
05.07.2025 09:36 Відповісти
Схема.
1. Америка не облагает налогами корпорации. Оттого у них куча кеша.
2. Корпорации идут в Европу и покупают её стартапы, так как в Европе налоги.
3. В Европе нет передовых технологий.

Работает уже которое десятилетие. Европейским чиновникам надо думать как это избежать.
показати весь коментар
05.07.2025 03:53 Відповісти
В ЄС багато соціалки на ті податки, в штатах менше а ту що є закривали друком доллара. ЄС не хоче все покривати друкарським станком тому і така ситуація.

Щоб ЄС це вирішив їм треба перше вигнати всіх мігрантів і перестати їм платити допомогу, не субсидіювати фермерів, зменшити соціалку, на це ніхто з політиків не піде, просто на вила візьмуть.
Друге в ЄС є деяка політична конкуренція, в штатах її немає там просто гра в доброго і поганого поліцейського, фактично всі корпорації спонсорують на виборах обидві партії, і яка виграє для них особливо не важлива. Тому там більше уваги до них чим до соціалки.
показати весь коментар
05.07.2025 09:09 Відповісти
Европа тратит огромное количество денет на технологии, но не на стартапы. Так что может государственные субсидии европейских технологий как раз решение.
показати весь коментар
05.07.2025 20:56 Відповісти
Тонкие европейские технологии лучшие в мире, а на них тратятся кучу средств. Если выделить на грубые передовые технологии, то это будет выигрыш для Европы, так как это усилит базу Европы в виде непревзойденного технического качества.
показати весь коментар
05.07.2025 20:57 Відповісти
І головне в ЄС сильні незалежні профсоюзи, і вони реально можуть вивести людей на вулиці, в штатах цього немає, там профсоюзи часто криміналізовані і вони ніколи не підуть на організацію протестів, та і самі протести можуть бути розігнані а організатори заарештовані за замах на державність.
показати весь коментар
05.07.2025 09:14 Відповісти
Ото відпустка, мені та дружині, ЛА то супер, пляжі ґалереі музеі.Латінос чемні люди, а от мусора то непонятно шо.Будемо якос' локально.
показати весь коментар
05.07.2025 04:03 Відповісти
Мекси реально по менталітету до нас схожі, але там багато криміналітету серед бідних, тому і поліція така жорстка, також через це копи часто корумповані і краще до них не бикувати. На пляжах обережно з гаманцями і вечером обережно в East LA, а все решта реально гарно.
показати весь коментар
05.07.2025 09:33 Відповісти
вже стільки великого і прекрасного навкруги, шо може варто і призупинитися?
показати весь коментар
05.07.2025 05:21 Відповісти
якось раніше і жвавіше і гучніше був салют на 4th of July
а тут раз гупнуло і все, а щє був Christmas in July.
чи то діти повиростали, чи то ентузіазму поменшало,
а жалко на самому ділі...
показати весь коментар
05.07.2025 06:08 Відповісти
Безвідповідальний самозакоханий м*дак
показати весь коментар
05.07.2025 07:38 Відповісти
рудий стає більше схожим на Ина
показати весь коментар
05.07.2025 07:39 Відповісти
зграя винищювачів.
показати весь коментар
05.07.2025 07:50 Відповісти
Снижение налогов и бюджетных расходов - это для агентуры сивковича в Украине красная тряпка,поэтому столько дерьма здесь выливается на этот закон.
показати весь коментар
05.07.2025 07:47 Відповісти
Поховання Трампа повинно бути дійсно великим і прекрасним! Боже,допоможі!
показати весь коментар
05.07.2025 07:59 Відповісти
Трамп підписав "великий і прекрасний" закон про податки...

"Великий і прекрасний" нарцис, фанфарон, хлєстаков ХХІ століття, "господар свого слова" і т.д. т.п. ...
Кожний день творить чудеса не тільки для США і планеті, а і для всього всесвіту.

А ще строгий і принциповий ворог жертви агресії України, адвокат агресора і активний Путінфер штеєр/ Putinversteher «той, хто розуміє Путіна». Трамп розуміє Путіну https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D1%82%D1%96%D1%8F співпереживає https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%83%D1%82%D1%96%D0%BD_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Володимиру і намагається переконати світ, що всі теж мають розуміти позицію Путіна. Поділяє право Путіна на реалізацію «законних інтересів Росії» в https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8F%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B8 пострадянських державах, не вірить типову рису путінферштеєрів https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%BC антиамериканізм. (У РФ є компанія «Putinversteher» яка продає сувеніри із зображеннями Путіна. (короткий переказ з W про Putinversteher)
показати весь коментар
05.07.2025 08:39 Відповісти