6232 відвідувача онлайн

Тактика РФ на Сумщині не дає результатів, - Демченко

ДРГ РФ на Сумщині

Війська РФ продовжують вдаватися до тактики штурмів малими групами на Сумщині. Втім, наразі це не дає результатів.

Про це в телеефірі сказав речник ДПСУ Андрій Демченко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Якщо говорити про всю протяжність кордону з Росією в межах Сумської області, це близько 550 км, то тільки на такому невеличкому відтинку, в межах Хотінської та Юнаківської громад, ворог застосовує тактику малих штурмових груп. Але і ця тактика за останній час не дає противнику досягти тих результатів, які б він очікував - зайти максимально глибоко на територію України, на територію нашої країни, захопити прикордоння нашої держави. Як повідомляв також нещодавно Генеральний штаб, ворога вдалося стримати, зупинити. Наноситься по них максимально вогневе ураження, і тут ворог несе великі втрати. Щоденно це десятки вбитими, десятки пораненими. І це тільки результати в смугах оборони підрозділів Державної прикордонної служби, які також тут знаходяться разом з підрозділами Збройних сил України", - сказав Демченко.

Він додав, що на інших ділянках прикордоння в межах Сумської області ворог продовжує обстріли, застосовуючи артилерію, міномети, а також авіацію як по українських позиціях, також прицільно бʼє і по населених пунктах.

"Фактично Росія продовжує підтверджувати свій статус країни-терористки, бо нищиться інфраструктура міст та сіл, є й загиблі і поранені серед людей, які перебувають у прикордонні", - сказав Демченко.

Топ коментарі
+9
ну сидячі у Києві воно авжеш видніше
показати весь коментар
05.07.2025 14:35 Відповісти
+9
по просуванню на сході видно що операція кацапів на сумщині дає результат, це якщо відкинути марафонну броваду
показати весь коментар
05.07.2025 14:59 Відповісти
+7
Речник забув чомусь,що на курщині бестолково ******** підготовлені частини.Кацапи вже досягли результату,до того ж створили сіру зону.
показати весь коментар
05.07.2025 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну сидячі у Києві воно авжеш видніше
показати весь коментар
05.07.2025 14:35 Відповісти
В мене кума в Сумах..з початку повномаштабного слухавку не брала..а тепер номір не існує..і шо думати про неї, чоловіка й доньку..
показати весь коментар
05.07.2025 15:53 Відповісти
через полімерополіспідарів,підходите на вулиці,включаєте жіночі штучки і просите пробити по базі,будьте готові назвати повні дані по особі народженню,проживання або шукайте ,,,поштаря-бігуньця,,
показати весь коментар
05.07.2025 16:20 Відповісти
Ще раз. Я не ходжу. Від слова - ВЗАГАЛІ.
показати весь коментар
05.07.2025 16:31 Відповісти
по перше я цього не знав і відповів одночасно,по-друге з соцмережами повинні справитися,тута ж ви якось спілкуєтесь??який район міста по локації??може зможу допомогти?
показати весь коментар
05.07.2025 20:19 Відповісти
соцмережі,повинні ж бути з вами загальні знайомі
показати весь коментар
05.07.2025 16:23 Відповісти
Ти повний неадекват..
показати весь коментар
05.07.2025 16:32 Відповісти
я радий що вам сподобалося,у вас проблема на рівні роздумів,не готові на дії- сидіть медитуйте далі
показати весь коментар
05.07.2025 20:16 Відповісти
Орки і в місто заїжджали і були обстріли, блокада, телефони забирали в зелених коридорах і якщо самі їхали то грабували, могло бути все і тлф втратити могли.
показати весь коментар
05.07.2025 17:33 Відповісти
Пане, то добре що Ви живий! Маю надію, рідні теж.
показати весь коментар
05.07.2025 17:42 Відповісти
Сирський,речник,генералісімус ЗЕ воворять одне й те саме.Хто іншої думки-на нього спускають всих собак і роблять з нього придурка.
показати весь коментар
05.07.2025 14:56 Відповісти
Речник забув чомусь,що на курщині бестолково ******** підготовлені частини.Кацапи вже досягли результату,до того ж створили сіру зону.
показати весь коментар
05.07.2025 14:53 Відповісти
створили сіру зону.
- на курщині і бєлгородщині ...))
показати весь коментар
05.07.2025 15:02 Відповісти
Марафєт дебілів з людей робе.Чомусь після вдалої курської операції кацапи можуть Суми херачить артою і градами!З 18 територіальних громад евакуація.На марафєті перемоги і стабільність
показати весь коментар
05.07.2025 15:20 Відповісти
А 24.02.22 вони після якої операції на Суми поперли ?
показати весь коментар
05.07.2025 16:16 Відповісти
Валянок,вони мимо Сум пройшли!Пий таблетки для памяті.Краснопілля,Білопілля,Ворожба були під нашим контролем.Не всі дураки,як ти .
показати весь коментар
05.07.2025 16:20 Відповісти
Якраз і через ці населені пункти йшли колони 1-армії орків , штаб якої був в Тростянці. А наші були Охтирці ( бат 93-ої розвантажився вранці 24-го) і тероборона в Сумах і дві роти десантури ( строковиків) 23-го в Лебедині.
показати весь коментар
05.07.2025 17:27 Відповісти
Ботва намагається стрілки переводити - на запитання чому кацапи 24.02. йшли тією ж трасою ? - в них починається істерика
показати весь коментар
05.07.2025 18:33 Відповісти
так,була облога в кільце,але на шляхах
показати весь коментар
05.07.2025 16:25 Відповісти
І до суджанської операції Суми були в зоні стрільби РСЗВ і дальнобійної артилерії" Торнадо-Г", "Ураганів", "Смерчів", "Піонів", "Гіацинтів" але це все тоді не застосовувалося
показати весь коментар
05.07.2025 17:42 Відповісти
по просуванню на сході видно що операція кацапів на сумщині дає результат, це якщо відкинути марафонну броваду
показати весь коментар
05.07.2025 14:59 Відповісти
Віримо в марафон?
Хіба гундосий голоборотько коли обманював посполитих ?
показати весь коментар
05.07.2025 15:11 Відповісти
А курська авантюра дала результат? Чогось безтолкове чмо перестало згадувати.
показати весь коментар
05.07.2025 23:08 Відповісти