12069 відвідувачів онлайн

Я допомагаю Україні. Я їй дуже допомагаю, - Трамп. ВIДЕО

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що багато допомагає Україні у війні з Російською Федерацією.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на відео спілкування Трампа з журналістами.

Президента США запитали, чому б Америці не допомогти Україні так само як країна допомагає Ізраїлю. У відповідь він знову почав повторювати, що повномасштабної війни між Україною та Росією не сталося б, якби він був президентом:

"Я допомагаю Україні. Допомагаю їй дуже багато. Це війна, яка ніколи не повинна була початися. Якби я був президентом, у вас не було б війни з Росією зараз"., - заявив очільник Білого дома

Водночас Трамп вкотре повторив свою позицію, що ця війна ніколи не почалася, якби він був президентом у той момент. Трамп знову заявив, що вибори у 2020 році "були сфальсифікованими".

Також Трамп сказав репортерам, що нещодавно мав гарну телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським, а от розмовою із кремлівським правителем Путіним був дуже розчарований.

Топ коментарі
+40
Трамп-"я великий лицемір та брехун по постійно лицемірю та брешу"...
показати весь коментар
07.07.2025 06:37 Відповісти
+38
Десь щось таке я вже чув в 2019 році...Дякую, дуже дякую...та ще це вимовлялося с певною гундосістью....
показати весь коментар
07.07.2025 06:36 Відповісти
+27
Через пару років від початку президентства Зеленського прочитав такий вислів:

https://ru.espreso.tv/news/2020/06/13/portnykov_v_okruzhenyy_zelenskogo_schytayut_chto_borba_s_poroshenko_pomogaet_emu_poluchyt_luchshyy_reytyng Зеленский: https://ru.espreso.tv/news/2020/06/13/portnykov_v_okruzhenyy_zelenskogo_schytayut_chto_borba_s_poroshenko_pomogaet_emu_poluchyt_luchshyy_reytyng "Порошенко ведет себя так, будто он сейчас президент Украины…."
Но проблема не в том, как ведет себя Порошенко, проблема в том, что Зеленский себя ведет так, как будто сейчас Порошенко президент Украины.
Точно така сама ситуація , на сьогодні, і з Трампом... Він веде себе так, наче президент США , зараз, Байден, а не він...
показати весь коментар
07.07.2025 06:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Взагалі його словам не можна довіряти. Каже одне, а робить протилежне.
показати весь коментар
07.07.2025 11:32 Відповісти
як маленька дитинка.. скільки сумління стільки і розуму, як і навпаки..
показати весь коментар
07.07.2025 11:54 Відповісти
Звідки в тебе інформація, скільки допомоги надав Трамп? Тобі про це розповів єрмак?
показати весь коментар
07.07.2025 13:39 Відповісти
https://defence-ua.com/weapon_and_tech/skilki_dopomogi_ssha_zaraz_zablokovano_bo_mlrd_dolariv_na_neukladenih_kontraktah_usai_u_zoni_riziku-19398.html
показати весь коментар
07.07.2025 20:12 Відповісти
а в тебе? а тобі?
показати весь коментар
07.07.2025 22:19 Відповісти
Ще один раб на галерах!
показати весь коментар
07.07.2025 12:17 Відповісти
********* рыжая.
показати весь коментар
07.07.2025 12:26 Відповісти
Що тобі особисто поганого зробив Трамп, що ти так возбудився?
показати весь коментар
07.07.2025 13:38 Відповісти
а що тобі гарного трамп зробив?? Джавеліни дав у 2019-му з яких заборонив стріляти? То хоч би вже просто не трандів про свою "величезну" допомогу. Намагання вдаватися "сильнішою державою" ще не означає бути нею. Оно ***** також себе вважає "сильнішою", а раша-армію "другою". І що маємо в результаті? Світ бачить що таке ***** і що таке трамп.
показати весь коментар
07.07.2025 15:21 Відповісти
а що доброго?
показати весь коментар
07.07.2025 22:20 Відповісти
а что хорошего?
показати весь коментар
08.07.2025 05:20 Відповісти
Рыжий идиот давно забрехался до такой степени, что уже сам не соображает, когда и что надо врать...
показати весь коментар
08.07.2025 00:58 Відповісти
Американська корпорація BlackRock Inc. припинила пошук інвесторів для багатомільярдного Фонду відновлення України через відсутність зацікавленності на фоні прогнозів щодо тривалості війни.
показати весь коментар
07.07.2025 12:32 Відповісти
В цензорі сидить купа тих, хто обсирає президента найпутужнішої держави в світі. І це робиться разом з злодійською зеленої шантрапою, яка безбожно обкрадає американських платників податків. І після цього ще хочуть, щоб Трамп ще щось їм давав. АСТАНАВІТЄСЬ!
показати весь коментар
07.07.2025 13:34 Відповісти
Це оті " а нас за шо", які не розуміють заязку між наслідками і причиною.
показати весь коментар
07.07.2025 21:43 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2025 22:21 Відповісти
он сам себя давно обосрал.
показати весь коментар
08.07.2025 05:18 Відповісти
Шумейко! Навіщо оточуючим "обсирать" Трампа? Він і сам прекрасно з цим справляється... (До речі, саме цей анекдот з"явився вже в кінці 2019-го року... Правда, персонажем його був Зеленський... Чим закінчилося його правління? Правильно - повномасштабною війною в Україні... Правління Трампа може закінчиться ТРЕТЬОЮ СВІТОВОЮ ВІЙНОЮ...)
показати весь коментар
08.07.2025 07:29 Відповісти
Для чого обгаджувати президента найсильнішою державою в світі від якого залежить життя сотні тисяч українців.
показати весь коментар
07.07.2025 13:36 Відповісти
бо цілування в сраку Трампона запевнить рудого дегенерата що він все робить добре
показати весь коментар
07.07.2025 13:52 Відповісти
Так завісно деградували в політиці якісь рожеві поні. Подивітся ЦРУ керуе Тутсі Путсі... міністр оборонт яйсь мажор ... зараз би такого президента як Рейган!
показати весь коментар
07.07.2025 23:42 Відповісти
"найсильнішої" це давно вже в минулому.
показати весь коментар
07.07.2025 15:18 Відповісти
ну ти і нікчема підхолуйна!! Тьфу!
показати весь коментар
07.07.2025 22:22 Відповісти
Дякуєм,дуже дякуєм. І бажаємо, щоб ви так жили, як іншим допомагаєте.
показати весь коментар
07.07.2025 13:49 Відповісти
Брехло ! бьч '
показати весь коментар
07.07.2025 14:38 Відповісти
показати весь коментар
07.07.2025 14:40 Відповісти
фуфло погоняет тампона нобелевской а тампон ишака ракетами.Но едут все на ишаке гениально.
показати весь коментар
07.07.2025 18:43 Відповісти
Як тільки відкриє рота так і чути - я, я, я... головка від фуя.
показати весь коментар
07.07.2025 15:24 Відповісти
З такими помічниками і ворогів не треба!!! Пстун-пнх!!!
показати весь коментар
07.07.2025 19:29 Відповісти
...зараз його друзяка маск таку кашу заваріть перед виборами в Конгресс, що мало тр не покажеться, втратить він більшисть... багато американців були розлючені на внутр.політику бай... і вважали, що обирають менше зло, тому третя партія буде мати успіх, навіть більший ніж нова дем.рартія в Канаді але ... для України настануть ще більш важки часи, недарма ж батько маска до пу поперса.
показати весь коментар
07.07.2025 19:32 Відповісти
Вже пора поміняти платівку бо від його допомоги Україні весь світ вже нудить.
показати весь коментар
07.07.2025 19:49 Відповісти
Еще один "потужний"! А как известно "на всякого мудреца довольно простоты". А нам все про "потужности"
показати весь коментар
07.07.2025 21:59 Відповісти
Абсолютная полная брехня от Трампа. Все что он делал или не делал,он делал на пользу рашке и против Украины
показати весь коментар
07.07.2025 22:03 Відповісти
респект ув. Ивану Шумейко за лаконичность и точность формулировок:

выживший из ума рыжий идиот, которому пошёл 8-ой десяток лет, всё делал на пользу рашке, всё делал против Украины и против глобальных ценностей США.
показати весь коментар
08.07.2025 01:03 Відповісти
Шо дурак совсем?..Рижий телепень...
показати весь коментар
07.07.2025 22:18 Відповісти
"Україну як зіницю бережу! Відлучитись помочитись не можУ!"
показати весь коментар
07.07.2025 22:57 Відповісти
3.14здун!
показати весь коментар
08.07.2025 02:36 Відповісти
Ну да... допомогатель. Как и "Девятипальцевый" - с утра проснулся и первая мысль - А что я сделал для Украины?
показати весь коментар
08.07.2025 03:00 Відповісти
Є приказка, я її трохи переіначив, пока є такий пропутінський дебіл, як Трампидло, приказка : сам брехун, брехунів бачив, але такого брехуна, як рудий блазень Трампидло не знайти, цей ідіот чемпіон світу серед брехунів