5828 відвідувачів онлайн

Потрібно зробити все, щоб Путін не виграв у цій війні, - Дуда

Дуда та Павел підтвердили підтримку України

Лідер Польщі Анджей Дуда та президент Чехії Петр Павел обговорили підтримку України.

Про це пише PAP, передає Цензор.НЕТ.

Польський лідер подякував чеському колезі за ініціативу щодо боєприпасів для України.

"Це справді була величезна підтримка України. Ми не сумніваємося, що російський імперіалізм має бути зупинений і що Володимир Путін не може виграти цю війну. Потрібно зробити все, щоб це сталося", - сказав Дуда.

За його словами, обидва лідери бачать велику роль, яку спільнота Європи повинна відігравати у протидії Путіну.

Дуда та Павел вважають, що країни ЄС мають мобілізуватися для модернізації збройних сил та розвитку оборонної промисловості, що бути "максимально самодостатніми в цьому відношенні".

Топ коментарі
+12
забув додати "не порушуючи комфорт, безпеку та вигоду європейців".
показати весь коментар
07.07.2025 16:59 Відповісти
+11
А сам ножик українцям у спину, закон про " волинську різанину"
показати весь коментар
07.07.2025 16:57 Відповісти
+10
І для цього когутня польська блокує українські кордони?
показати весь коментар
07.07.2025 16:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Польща рішила - підкине МІГи Україні - чи це не про це?
показати весь коментар
07.07.2025 16:56 Відповісти
А сам ножик українцям у спину, закон про " волинську різанину"
показати весь коментар
07.07.2025 16:57 Відповісти
За для справедливості - вони просто виконали прохання депутатів ВР ...
показати весь коментар
07.07.2025 17:23 Відповісти
забув додати "не порушуючи комфорт, безпеку та вигоду європейців".
показати весь коментар
07.07.2025 16:59 Відповісти
І для цього когутня польська блокує українські кордони?
показати весь коментар
07.07.2025 16:59 Відповісти
Треба зробити все, але чи підтримає нас Польща, якщо ми захочемо повернути собі ядерний статус?
показати весь коментар
07.07.2025 17:09 Відповісти
Китайці сказали, що зроблять усе, аби рашисти не програли. Європейці (у даному випадку - поляки) сказали, що зроблять усе, аби не програла Україна . Американці вертять дупою і не знають - чи бити рашистів, чи бізнес з ними робити. Українські керманичі ворують у власної армії, понатягали вишиванки чи одностої, перестали голитися і з героїчними мордами тягнуть останнє з країни...

Срач... По науковому - хаос.

В старому радянському фільмі була хороша цитата: червоні приходят - грабують, білі приходять - грабують - і куди бідному селянину податися?
показати весь коментар
07.07.2025 17:09 Відповісти
Чого хаос - в кожної команди свій інтерес. Європі вигідно тягти, Китаю вигідно тягти, США - зіскочити, москалям - відновити імперію. Україна тут просто попала в центр поля, що вдієш.
показати весь коментар
07.07.2025 17:16 Відповісти
Може в ТЦК?
показати весь коментар
07.07.2025 17:11 Відповісти
Якщо поляки заберуть до себе галичину та волинь- путін не виграє .
показати весь коментар
07.07.2025 17:12 Відповісти
А воно їм треба?
показати весь коментар
07.07.2025 20:55 Відповісти
Хз як складуться обставини.
показати весь коментар
07.07.2025 20:58 Відповісти
Але й не програв. Європа буде Україною робити все, аби росія не програла)
показати весь коментар
07.07.2025 17:12 Відповісти
Диктатор ***** вже програв цю війну на самому її початку, Україна знищить кілька мільйонів кацапів та звільнить усі свої території і війна закінчиться ,все залежить від кількості зброї яку Україні нададуть або Україна виготовить, чим швидше тим краще!
показати весь коментар
07.07.2025 17:15 Відповісти
ти той ще мрійник,навіть не запитаю є в тебе довідка і пив ти сьогодні пігулки бо фантазії просто малореалізуємі,хіба що станеться одразу глобальне затоплення,виверження вулканів,розвопсюження вірусних інфекцій і ботоксний з клюбом озеро захлинеться в груповому загострення діареї...
показати весь коментар
07.07.2025 17:23 Відповісти
Де гарантії, що русня не використає ЯЗ як примус до капітуляції?
показати весь коментар
07.07.2025 17:27 Відповісти
А є підстави вважати, що вони можуть її використати?
показати весь коментар
07.07.2025 18:07 Відповісти
Є:
1) русняві пропагандисти про це казали, отже підготовка населення була
2) просування на фронті їм коштує дуже дорого, як і вся ця війна в принципі
3) є приклад японії - яка була змушена здатися після використання яз
4) що може завадити русні це зробити? імпотентний захід?
показати весь коментар
07.07.2025 18:19 Відповісти
да пофіг їм на все поки їх самих не торкнулося,бо перше в їх списках то є вигода,друге власне населення і його одобрямс,третє це сусіди та суспільне існування -з цього виходить від нас як країни одні трати,ми конкурент для населення як виробник і постачальник робочої сили,наміри на нашу присутність в їх середовищі навіть не окреслені бо ми взагалі не відповідаємо догматам їхнього устрою....
показати весь коментар
07.07.2025 17:17 Відповісти
Яке ж воно нице… Йому страшно сказати- «щоб Україна перемогла». Йому не вистачає сказати не з путіним в контексті, а вжити слово»Росія». Бо ж війну веде не путін сам. Чи воно з розрахунком як пуйло здохне то народ буде нє вінават у вайнє… всйо путин замутіл.
показати весь коментар
07.07.2025 17:28 Відповісти
А що скаже Навродський?
показати весь коментар
07.07.2025 18:28 Відповісти
Тому потрібно перемогти Китай.
показати весь коментар
07.07.2025 19:32 Відповісти
Дуда робить один крок вперед, в потім два кроки назад. Так і вальсує. Чого коштує його компанія про геноцид поляків під час війни.
показати весь коментар
07.07.2025 20:03 Відповісти