9900 відвідувачів онлайн

Працюємо із США для відповідних рішень щодо Patriot і ракет до них, - Зеленський

patriot

Україна працює з американською стороною для відповідних рішень щодо Patriot і ракет до них.

Про це у вечірньому відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

"Дякую всім, хто допомагає нам захищатися від російських ракет. Ми працюємо, зокрема, з американською стороною для відповідних рішень щодо "петріотів" і ракет до них. Ми готуємо також на тижні в Італії відповідні зустрічі", - сказав глава держави.

Зеленський розповів, що він доручив міністру оборони Рустему Умєрову готувати й наступні зустрічі "Рамштайну" в різних форматах. Також 7 липня президент обговорив  кілька варіантів із прем’єр-міністром Британії Кіром Стармером.

"Британія разом із Німеччиною, разом з іншими партнерами зараз зберігає функціональність "Рамштайну", і в серпні-вересні ми очікуємо, дуже очікуємо від формату нових кроків для нашої української стійкості", - сказав очільник держави.

Раніше повідомлялося, що США мають намір розглянути питання передачі Україні ракет для систем ППО Patriot, які необхідні нашій країні для захисту неба.

Топ коментарі
+9
Досить вішати локшину охочим!
Ти як довбень з торбою кілька років носився по світу з планом перемоги (з 5 пунктів і секретними додатками), давай звітуй нарешті про результат!
показати весь коментар
07.07.2025 21:46 Відповісти
+8
Єрмак вже дуже "успішно" з'їздив - поставки миттєво припинили!
показати весь коментар
07.07.2025 21:44 Відповісти
+5
Працюємо із США для відповідних рішень щодо Patriot і ракет до них, - Зеленський


показати весь коментар
07.07.2025 21:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зелені гниди, а рижі янголи?т Ти придурок, чи провокатор? Чи на роботі?
показати весь коментар
07.07.2025 21:43 Відповісти
ВасЯ.. Ти чого козел на людей кидаєшся?
показати весь коментар
07.07.2025 21:44 Відповісти
Я людей не трогаю.
показати весь коментар
07.07.2025 21:48 Відповісти
Тут всі люди .
показати весь коментар
07.07.2025 21:51 Відповісти
рестораторка пОслиця маркарова відпрацювала ))
показати весь коментар
07.07.2025 23:16 Відповісти
Працюємо із США для відповідних рішень щодо Patriot і ракет до них, - Зеленський


показати весь коментар
07.07.2025 21:35 Відповісти
500-1000 шахедів на день ти зібрався також збивати петріотами як зараз?
показати весь коментар
07.07.2025 21:38 Відповісти
Єрмак вже дуже "успішно" з'їздив - поставки миттєво припинили!
показати весь коментар
07.07.2025 21:44 Відповісти
Досить вішати локшину охочим!
Ти як довбень з торбою кілька років носився по світу з планом перемоги (з 5 пунктів і секретними додатками), давай звітуй нарешті про результат!
показати весь коментар
07.07.2025 21:46 Відповісти
Та клав він на всіх з прибором
показати весь коментар
07.07.2025 21:48 Відповісти
Напрацювали так, що роками прийдеться розгрібати це напрацювання...
показати весь коментар
07.07.2025 21:53 Відповісти
***,що воно вимелює
показати весь коментар
07.07.2025 21:56 Відповісти
Геть тупорилогго ішака! Це безтолкове чмо вже сьомий рік "працює", а з кожним днем все гірше і гірше.
показати весь коментар
07.07.2025 21:57 Відповісти
Ну то есть на позавчерашнем звонке говорили по сути о нихера.

Працюемо ... над рiшеннями ... хоспаде, кого мы выбрали.
показати весь коментар
07.07.2025 22:06 Відповісти
Вечерний треп
показати весь коментар
07.07.2025 22:09 Відповісти
Тільки мене на блювоту тягне?
показати весь коментар
07.07.2025 22:50 Відповісти
Кипить робота...