10626 відвідувачів онлайн
3 343 32

Зеленський заслухав доповідь Буданова щодо вразливих місць у Росії

Буданов доповів Зеленському щодо ударів України по Росії

Президент України Володимир Зеленський заслухав 8 липня доповідь очільника Головного управління розвідки Кирила Буданова.

Про це глава держави повідомив у вечірньому відеозверненні, інформує Цензор.НЕТ.

"Була сьогодні доповідь керівника ГУР щодо вразливих місць, які є в Росії. Ми обговорили й процес обмінів, він триває - реалізація домовленостей іще другої зустрічі в Туреччині. Стараємося звільнити якнайбільше наших людей із російського полону", - наголосив Зеленський.

Крім того, президент заслухав доповідь міністра закордонних справ Андрія Сибіги щодо наради з усіма українськими послами, запланованої на 21 липня.

"Визначили чіткі завдання дипломатам і деякі реформаторські кроки в системі Міністерства закордонних справ – міністр їх представить. Готуємо відчутне розширення можливостей української дипломатії", - додав він.

Нагадаємо, напередодні далекобійні дрони ГУР МОУ уразили Ільський НПЗ ім. А.Шамара в Краснодарському краї Росії. Це НПЗ входить до числа провідних нафтопереробних компаній Південного Федерального округу.

Топ коментарі
+12
Зеленський заслухав доповідь?
Єрмак заслухав доповідь!
Зеленський просто був присутній і виконував роль ширми, як Стефанішина.
показати весь коментар
08.07.2025 21:08 Відповісти
+12
а, нахера там єрмачина, за будановим ховається?
зе!поц, хоч розуміє на скільки воно нікчемне з постійною присутністю єрмачини біля себе?
показати весь коментар
08.07.2025 21:17 Відповісти
+5
стефанішіна звізда тік тока!
показати весь коментар
08.07.2025 21:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Куди може дістати наша зброя - там рашка і вразлива
показати весь коментар
08.07.2025 20:59 Відповісти
The Show Must Go On.
показати весь коментар
08.07.2025 21:08 Відповісти
Два кольори...
показати весь коментар
08.07.2025 21:31 Відповісти
Валєра, паслушай ло умниє люді хаварят
показати весь коментар
08.07.2025 21:07 Відповісти
Зеленський заслухав доповідь?
Єрмак заслухав доповідь!
Зеленський просто був присутній і виконував роль ширми, як Стефанішина.
показати весь коментар
08.07.2025 21:08 Відповісти
стефанішіна звізда тік тока!
показати весь коментар
08.07.2025 21:19 Відповісти
Вона просто звізда.
показати весь коментар
08.07.2025 22:23 Відповісти
скоро будут увязвимые места в ваших жопах
показати весь коментар
08.07.2025 21:09 Відповісти
а, нахера там єрмачина, за будановим ховається?
зе!поц, хоч розуміє на скільки воно нікчемне з постійною присутністю єрмачини біля себе?
показати весь коментар
08.07.2025 21:17 Відповісти
В россіі найвразливіше місце це русскій язик.
показати весь коментар
08.07.2025 21:18 Відповісти
Який їм навіть не належить...
показати весь коментар
09.07.2025 06:07 Відповісти
Найвразливіше місце рашки - кававялті .
показати весь коментар
08.07.2025 21:26 Відповісти
Доклад Буратіни таваріщу Пуйлу про можливі удари.
показати весь коментар
08.07.2025 21:27 Відповісти
про вразливі місця 3,14дерації і американська розвідка знає,але єрмак не дає "зезеденту" дозволу на знищення рашистських "вразливих",Одним із вразливих місць 3,14дерації є ОП (офіс путлєра) В Україні
показати весь коментар
08.07.2025 21:33 Відповісти
Самальоти літять, бамбіть будєм - висловлювання вави перед 22-м роком, тепер дасть доручення, куди бомби скидати
показати весь коментар
08.07.2025 21:33 Відповісти
Помощник Валуєва в постелі все розбовкав про вразлівіє місця.
показати весь коментар
08.07.2025 21:34 Відповісти
Янелох, смотри куда лупить надо. Готовая мишень диаметром 40-50 км, не промажешь.
показати весь коментар
08.07.2025 21:41 Відповісти
Трохи сумбурно, але заслуговує на увагу 🤔
показати весь коментар
08.07.2025 22:27 Відповісти
Янєлох з Козтрьом почитали статтю в Politico і вирішили влаштувати виставу для критиків, типу, «Дивіться, Єрмак не намагається звільнити Буданова.».
показати весь коментар
08.07.2025 21:43 Відповісти
Ця вистава у них з 31 грудня 2018 року тягнеться...з того моменту як цей балярун вискочив з-за занавески в студії каналу брехунів і зрадників,з 2014 року...може ракушки це і забули але нормальні люди це пам'ятають....пробачте нас ,що ми брехали...це були не ми нас заставляли...це виступ виродків з 1+1,про який ракушки дуже швидко забули...
показати весь коментар
09.07.2025 06:12 Відповісти
За наказом товариша полковника з ФСБ Зеленський заслухав доповідь Буданова щодо вразливих місць у Росії
показати весь коментар
08.07.2025 22:14 Відповісти
Поправка: генерал-лейтенант.
показати весь коментар
08.07.2025 23:04 Відповісти
"Зеленський заслухав доповідь Буданова щодо вразливих місць у Росії"

как-то луку напомнило: я вот тут карты привез, сейчас покажу откуда они нападение планировали
показати весь коментар
08.07.2025 22:15 Відповісти
люди гинуть а ці придурки все не награються у піар... ідіотів розигрують з себе...

люди, шо ви зробили у 2019... нема прощення вам...
показати весь коментар
09.07.2025 06:19 Відповісти
І шо то дало ішаку, що воно щось там заслухало. Воно ж безтолкове бидло від народження.
показати весь коментар
09.07.2025 07:00 Відповісти