8108 відвідувачів онлайн

Російський дрон влучив у будинок в Києві, - МВА

шахеди

В ніч на 10 липня росіяни атакували Київ безпілотниками.

Про це повідомив очільник МВА Тимур Ткаченко, передає Цензор.НЕТ.

За попередньою інформацією, у Шевченківському районі є влучання у нежитлову будівлю та падіння уламків на відкритій території. 

Також попередньо влучання у житловий будинок у Шевченківському районі.

Крім того, в Дарницькому районі уламки впали у дворі житлового будинку.

Топ коментарі
+19
суки російські, щоб всім вам 140 мільйонам прилетіло по дрону в кожну хату, а після цього балістикою відшліфувати по вас, орки грьобані
показати весь коментар
10.07.2025 02:47 Відповісти
+6
І звісно - "отвєтка" полетіла?
Вони нам будинок зруйнують - ми "лади" поцарапаємо
показати весь коментар
10.07.2025 04:00 Відповісти
+5
Знову весь Київ в диму від пожеж. Зате на москвабаді все прекрасно.
показати весь коментар
10.07.2025 05:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
суки російські, щоб всім вам 140 мільйонам прилетіло по дрону в кожну хату, а після цього балістикою відшліфувати по вас, орки грьобані
показати весь коментар
10.07.2025 02:47 Відповісти
Так треба казку зробить реальним святом!
показати весь коментар
10.07.2025 03:19 Відповісти
І звісно - "отвєтка" полетіла?
Вони нам будинок зруйнують - ми "лади" поцарапаємо
показати весь коментар
10.07.2025 04:00 Відповісти
Ви ще не чули, як по лівому летіло
показати весь коментар
10.07.2025 04:04 Відповісти
Все ми чули
показати весь коментар
10.07.2025 19:45 Відповісти
Ні, ну конкретно Ви..то так
показати весь коментар
10.07.2025 20:16 Відповісти
Знову весь Київ в диму від пожеж. Зате на москвабаді все прекрасно.
показати весь коментар
10.07.2025 05:42 Відповісти
Зеленський по своїх в масквє не збирається стріляти.
Він тим самим спеціально затягує війну. (Він взагалі скоріше за все громадянин рф.)
показати весь коментар
10.07.2025 05:58 Відповісти
Нах, банабак, шаурму продавай. У мене е мер, котрий мені розкаже шо та як. "Військовий" воно, ***.
показати весь коментар
10.07.2025 06:05 Відповісти
Михаил Боголей #533369 у тебя есть только ЗЕ-***** кремлевский - он тебе скоро видосик запилит
показати весь коментар
10.07.2025 06:39 Відповісти
Тоже черножопая шаурумная тварь? Откуда такая мерзасть берётся? Из гноя Zелёного членограйского?
показати весь коментар
10.07.2025 23:06 Відповісти
підорефія повинна бути стерта з лиця землі - і крапка!
показати весь коментар
10.07.2025 06:08 Відповісти
Добре що в держави є зельоний Лазер який вже не один місяць знищує все що рухається в небі України не за планом ГШ ЗСУ..
показати весь коментар
10.07.2025 06:25 Відповісти
Ігор #586906 добре что вас ботов кацапских всех забанят
показати весь коментар
10.07.2025 06:42 Відповісти
Закаплене чмо тут тільки ти ,яке підтримує таке ж саме закацаплена чмо яке бреше українцям в наркоманському угарі розповідаючи людям казочки про неіснуючі типи ,види озброєння, їх кількість , ротом робить фортифікації, дупою оборняло-підривало Чонгар і купою клало українських солдат в Бахмуті, Кринках,Курськах і подібних їм котлах - тирах.Ти ,одебілена худоба, здатна зрозуміти що за всією цією брехнею ховаються втрачені життя десятків тисяч українців?Пнх в свій саратов чмо ти зелене.
показати весь коментар
10.07.2025 06:53 Відповісти
Мендель Док кацап епанный верь в ботоксного путлера и его окурков
показати весь коментар
10.07.2025 06:41 Відповісти
Коли ми прочитаємо у новинах - український дрон влучив у багато верхівку у мацкві. Зруйновано два під'їзди....Коли???!!!
показати весь коментар
10.07.2025 09:25 Відповісти
Тимур Фіруддінович Ткаченко (уроджений Мамедов, нар. 18 серпня 1989), он большой трудяга