10582 відвідувача онлайн

Атака на Київщину тривала майже 10 годин, наслідки фіксуються у чотирьох районах, 2 особи постраждали (оновлено). ФОТОрепортаж

Майже 10 годин тривала масована нічна атака ворога на Київщину. Проти мирних населених пунктів ворог застосував ударні дрони та ракети.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив начальник КМВА Микола Калашник.

"На жаль є постраждалий. У Обухівському районі поранення отримав чоловік 51 року. Він госпіталізований в місцеву лікарню.

Наслідки ворожої атаки фіксуємо у 4 районах області", - зазначив він

У Броварському районі пошкоджені приватні будинки та господарчі споруди. У них вибиті вікна та двері, посічені фасади. Ще в одному приватному будинку унаслідок ворожої атаки сталося пожежа. Загорання ліквідовано. Пошкоджено два автомобілі. Кількість пошкоджених будинків уточнюється.

У Вишгородському районі ліквідована пожежа гаражного приміщення.

У Бориспільському та Обухівському районах також виявлені пошкоджені приватні будинки.

Оперативні групи продовжують роботи з фіксації наслідків ворожої атаки. Кількість пошкоджених обʼєктів може збільшитися.

За інформацією ДСНС України, внаслідок атаки постраждали дві особи.

У Фастівському, Броварському, Бориспільському та Вишгородському районах пошкоджені приватний житловий сектор, гаражі, господарчі будинки та 23 автомобілі.

Київщина
Київщина
Київщина
Київщина

Топ коментарі
+8
https://www.facebook.com/moshovska?comment_id=Y29tbWVudDoxMTA2MTY4OTc0NzE2MTY3XzYwNDY5MjA0MjcyMDIyMg%3D%3D&__cft__[0]=AZWsiUOdPx0VLiTWs9pwjwOjxBrrKx6Byd40b20dVciFDKrI_BJZpHLJXDXNa3mYgvC2ZQRA2k-R3p0KGS7KeNbC9kuUwpjma6IFaBbTVZaWs_FdJ9_RZZP-rvRnHMZJqstoP5zJEYVuDeAtpUGSfn2W3by_np67vWQsM_CbuhtgNVtoPyvuzaNhMzFVmhDGmXHE0eDIITVs4wlTQbXOuj0w&__tn__=R-R Anzhelika Mudryk

Московська наволоч має бути знищена! За кожну невинну дитину,яка загинула на цій клятій війні.Скільки ж їх гине кожного дня від рук окупантів і скільки ж в тилу злодіїв і манкуртів на руках яких кров наших захисників!

Українці, ніколи не забувайте якою ціною здобувається наша свобода!

Слава нашим світлим воїнам! Низький уклін і шана навіки вічно!
показати весь коментар
10.07.2025 07:11 Відповісти
+6
https://www.youtube.com/@Helen-l4r @Helen-l4rhttps://www.youtube.com/watch?v=FJkfmOXwog0&lc=UgyFpeQupICFu2rttKF4AaABAg 13 минут назад

Якщо б родина міністра оборони Рустема Умєрова та родині інших високопосадовців проживали в Україні, а не в США та за кордоном, можливо, тоді б всі питання оборони України вирішувалися б швидше та позитивніше для України ??? Можливо, тоді б Україну не бомбили щоночі ракети і по 500 шахедів щодня ??? І тоді не гинуло б стільки золотих - безцінних - найдорожчих захисників України?
показати весь коментар
10.07.2025 11:07 Відповісти
+4
Манкурте, а що українською писати рускоазична щелепа заважає ?
показати весь коментар
10.07.2025 07:13 Відповісти

Завантаження...