6936 відвідувачів онлайн

Київ пережив особливо жахливу ніч: Сибіга закликав ухвалити законопроєкт Сенату США та 18-й пакет санкцій ЄС

Обстріли Києва 10 Липня

Європейський союз та  Сполучені Штати Америки повинні не спостерігати, а посилити санкції проти Росії на тлі її масованих атак проти України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це у Х написав голова  МЗС України Андрій Сибіга.

"Масована російська атака цієї ночі. Київ пережив особливо жахливу ніч, з жорстокими атаками роїв безпілотників і ракет, включаючи балістичні ракети.

У столиці є пошкоджені житлові будинки та жертви серед цивільного населення, а також густий дим у ранковому небі", - йдеться в дописі.

Сибіга зазначив, що  Путін відкидає будь-які мирні зусилля і дипломатію на користь терору і військових злочинів.

"Я закликаю партнерів якнайшвидше ухвалити як законопроєкт Сенату США, так і 18-й пакет санкцій ЄС.

Не просто спостерігайте, як Росія тероризує людей в Україні. Дійте зараз, щоб припинити фінансування російської воєнної машини", - додав голова МЗС.

Топ коментарі
+10
скликай раду безпеки оон, про це треба піздіти кожного дня. Цим треба прїсти всім всі мізки..
показати весь коментар
10.07.2025 09:43 Відповісти
+10
Наївні ті, хто вчора радів, що тромб поміняв позицію. Він просто розпочав втілювати новий план кремля по зняттю санкцій. Сьогоднішня заява, «я підпишу 18 пакет тільки заберіть у Конгресу право вирішувати долю санкцій і віддайте мені»- Занавіс! Тільки тупий не зрозуміє для чого то.
показати весь коментар
10.07.2025 09:43 Відповісти
+9
Наче 18-й пакет санцій - то пакет від ЄС. Чи Трамп вже президент ЄС?
показати весь коментар
10.07.2025 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
скликай раду безпеки оон, про це треба піздіти кожного дня. Цим треба прїсти всім всі мізки..
показати весь коментар
10.07.2025 09:43 Відповісти
про це у Х написав голова МЗС України Андрій Сибіга. 🤡🤡🤡
показати весь коментар
10.07.2025 09:59 Відповісти
кацап, іді нах*й
показати весь коментар
10.07.2025 10:07 Відповісти
Наївні ті, хто вчора радів, що тромб поміняв позицію. Він просто розпочав втілювати новий план кремля по зняттю санкцій. Сьогоднішня заява, «я підпишу 18 пакет тільки заберіть у Конгресу право вирішувати долю санкцій і віддайте мені»- Занавіс! Тільки тупий не зрозуміє для чого то.
показати весь коментар
10.07.2025 09:43 Відповісти
Наче 18-й пакет санцій - то пакет від ЄС. Чи Трамп вже президент ЄС?
показати весь коментар
10.07.2025 09:53 Відповісти
Чукча писатель, чукча не читатель.....
"ухвалити законопроєкт Сенату США та 18-й пакет санкцій ЄС"
показати весь коментар
10.07.2025 10:30 Відповісти
Ну то вчись читати, чукча: «я підпишу 18 пакет тільки заберіть у Конгресу право вирішувати долю санкцій і віддайте мені».
показати весь коментар
10.07.2025 10:46 Відповісти
яким боком трумп до 18-го пакета ЄС?
показати весь коментар
10.07.2025 09:53 Відповісти
ще один "обдарований"
показати весь коментар
10.07.2025 10:32 Відповісти
для недолугих: Сибіга закликав ухвалити законопроєкт сенату сша та 18-й пакет санкцій ЄС. трумп має відношення тільки до першого.
показати весь коментар
10.07.2025 10:44 Відповісти
#а прі чьом здєсь ЗЄлєнскій ?

.
показати весь коментар
10.07.2025 11:07 Відповісти
Так, але 18-й пакет санкцій підпишуть, рано чи пізно, але це станеться. Який раз наголошую, що санкціх проти РФ - то воля США, а ми маємо робити свою справу, але вже три роки звинувачуємо то США, то Німеччину, то Фпанцію, то всіх разом і тільки Володя Херпіду Боневтік Потужний маладєць, нічого не зробив, не випустив жодної ракети, крім сто тисяч бракованих мін на 20 мільярдів, розікрав зі своєю сворою мільярди, виділені на снаряди, на фортифікації, на захист споруд ТЕС(ТЕЦ), прокачує через Україну російську нафту і фінансує виключно марафон і на кацапській мові фрідом. Я нічого не переплутав?
показати весь коментар
10.07.2025 10:10 Відповісти
Десь, на кінець осені, Трамп, мабуть таки, 10 ракет ППО дасть, щоб прутіна не провокувати?? Яка влада в Україні, такі й наслідки!!
Стефанчуки-разумков+зеленський+шмигаль-гончарук, мають понести покарання, за свої дії=бездіяльність з 2019 року, що призвели до смерті Українців!
показати весь коментар
10.07.2025 09:45 Відповісти
Для того щоб відбувся суд над усіма злодіями з 91 року , українці повинні стати суверенами; мати свою віру, мову (монолітну на всій території), суди, національний уряд, військо, спец служби (свій цахал) ... поки що система заважає їм це зробити.
а без цього повноцінна республіка не можлива ,так територія різношерсних рабів з імітацією суінреності
показати весь коментар
10.07.2025 09:55 Відповісти
Дивно, а що там з розробкою нових потужно потужних технологій по збитю шахедів, щось пішло не так, чи якесь хрипате чмо, знову спи-діло...
показати весь коментар
10.07.2025 09:47 Відповісти
Варто цілити по містам раші. Гра йде ва-банк. Хто кого. Поки - вони нас.
Я про цивільних. На фронті наші соколи знищують їхнє сміття, біо-срань.

Але...нема чим бомбити раху. Все в бруківках або в смердючих черевах УСІХ рівнів влади.
Варто ВЖЕ міняти на переправі. Ні, не коня. Навіть не віслюка.
Шакала, та його зграю.
показати весь коментар
10.07.2025 09:48 Відповісти
Голова МЗС України закликає США і Євросоюз у соціальній мережі Х.
Рівень комунікації вражає.
Перемовини з к@ц@п@ми проведете в Однок@к@шниках чи ВК?
З Китаєм в Тік Ток.
З США в Ютубі.

Зараз ми на Цензор Нет закличемо Мерца надати Україні Taurus, а Трампа надати Україні Tomahawk 🤦‍♀️
показати весь коментар
10.07.2025 09:49 Відповісти
Якщо найближчим часом ми не позбудемося зеленого чекістсько-сталіністського озу,та не сформуємо уряд національного порятунку України,нам пізд@ панове.
показати весь коментар
10.07.2025 09:49 Відповісти
Трампло через два тижні "подивиться що буде далі", а два уй@бка фіцо з орбаном заблокують потуги ЄС який тільки язиком плеще. Все відомо наперед.
показати весь коментар
10.07.2025 09:53 Відповісти
Так вже заблокували...
показати весь коментар
10.07.2025 10:01 Відповісти
показати весь коментар
10.07.2025 09:53 Відповісти
"Если вечер вечер начинается мой друг..."
гімн 95 кварталу мовою оригіналу

.
показати весь коментар
10.07.2025 11:11 Відповісти
Тільки но дєрьмаківські гниди в круїз, зразу обстріл Києва..... Співпадіння?😡😡😡
показати весь коментар
10.07.2025 10:02 Відповісти
Закликай не закликай,все одно від Трампа залежить, а в нього сім п'ятниць на неділі.
показати весь коментар
10.07.2025 10:04 Відповісти
джерело
https://censor.net/ru/photonews/3176529/mir_v_glazah_putina_sovmestnoe_patrulirovanie_zeviktorina_svejie_fotojaby_ot_tsenzornet

так що видаляти пост сенсу не бачу )

показати весь коментар
10.07.2025 10:08 Відповісти
Біда не приходить одна - Львів затопило - вода місцями сягає до 3 м
показати весь коментар
10.07.2025 10:12 Відповісти
Зеля хоч і дурне, а таки послухав когось - раніше він персонально у відосиках і з трибуни повчав весь світ, що їм треба робити і що йому давати. Але після підсрачника від Трампа притих і тепер виставляє з вікна буди Сибігу - хай той гавка...
показати весь коментар
10.07.2025 10:13 Відповісти
ЕХ НАРІД, НАРІД!

Ех нарід, нарід,
Знехтував свій рід,
Зрадив козаків
Став до мудаків.

До тих мудаків,
Що вже п'ять віків
Шкуру дерли з нас,
Нищили весь час.

А ти, як мудак,
Вибрав цих макак.
Що грабують вас,
А за вас і нас.

Ви та дітки всі,
Зараз на війні.
А вони в цей час
Зраджують тут вас.

Владі марафон,
Та подовше трон.
А для нас війна,
Що немає дна.

Грьобаний нарід,
Ти продав свій рід!
Сам себе зробив,
Та ще й нас добив.
15.12.2023
Анатолій Березенський
показати весь коментар
10.07.2025 10:16 Відповісти
І що трапиться потім? ну якщо гіпотетично щось там введуть ? всі шахеди і ракети впадуть на землю і не зможуть літати?
показати весь коментар
10.07.2025 10:17 Відповісти
Поставлять путужний ультиматум, як вже було. https://tsn.ua/politika/frantsiia-vslid-za-nimechchynoiu-postavyla-putinovi-ultymatum-shchodo-peremyria-2826866.html РФ має час до вечора: Франція слідом за Німеччиною висунула Путінові ультиматум.

А опісля знов пук-пук-среньк.
показати весь коментар
10.07.2025 10:34 Відповісти
Як тільки масований обстріл: вилазить Сибіга із закликами, вилазять західні імпотенти із закликами, буба закликає надати Україні ППО. Все по сценарію вже 4-й рік.
показати весь коментар
10.07.2025 10:32 Відповісти
надо у Трампа арендовать на одну ночь В-2 и MOPов к нему штук пять на кремль = всё!)
показати весь коментар
10.07.2025 11:20 Відповісти