9412 відвідувачів онлайн

Рубіо зустрівся із Лавровим у Малайзії

Марко Рубіо зустрівся із Сергієм Лавровим. Що відомо

Держсекретар США Марко Рубіо та міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров провели зустріч у Малайзії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Зустріч відбулася під час саміту ASEAN (Асоціація держав Південно-Східної Азії). 

Наразі деталей про зустріч немає.

Топ коментарі
+1
Два чоботи - пара. Хоча пишуть, що рубіо не такий хворий як трамп.
показати весь коментар
10.07.2025 14:28 Відповісти
+1
показати весь коментар
10.07.2025 14:36 Відповісти
+1
Кацап, ти недоговорюєш. Було ще одне відео, яке оповіло, що це ефесбешна фальшивка.
показати весь коментар
10.07.2025 14:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рубіо зустрівся із Лавровим у Малайзії

Більше ніде було - пічалька!
показати весь коментар
10.07.2025 14:27 Відповісти
Два чоботи - пара. Хоча пишуть, що рубіо не такий хворий як трамп.
показати весь коментар
10.07.2025 14:28 Відповісти
Рубіо був раніше найбільшим яструбом у Конгресі проти русні. це було ще за часів Обами, а пізніше Трампа. Зараз він вже виступає не від себе, а як представник команди Чуба. хоча, пишуть, що Чуб зараз передав багато своїх повноважень саме Марку Рубіо. і те питання, що на посаду радника з національної безпеки поки нікого нового не призначили, а його обов'язки після відставки Волца виконує паралельно саме Рубіо, а не той прикацаплений Віткофф, то це теж дещо значить на користь Рубіо. Будемо надіятися, що після того як Чуб передав Рубіо більше повноважень, то той Рубіо швидше повернеться в себе періоду 14-20 років.
показати весь коментар
10.07.2025 17:15 Відповісти
Кацап, ти недоговорюєш. Було ще одне відео, яке оповіло, що це ефесбешна фальшивка.
показати весь коментар
10.07.2025 14:38 Відповісти
Він що тобі конкуренцію склав, або заздриш тому, що він гей, а ти *******
показати весь коментар
10.07.2025 14:50 Відповісти
Ти ще і дебіл, звіняйте не сразу зрозумів
показати весь коментар
10.07.2025 14:54 Відповісти
показати весь коментар
10.07.2025 14:36 Відповісти
"на полях форума"?
на "одном гектарє"?

полєгчало ?

.
показати весь коментар
10.07.2025 14:36 Відповісти
показати весь коментар
10.07.2025 14:37 Відповісти
Це дно трампівської дипломатії переговори з злочинцем терористичної імперії зла.
показати весь коментар
10.07.2025 14:39 Відповісти
А як припинити війну, та загибель наших воїнів та простих людей. Хай хоть щось роблять
показати весь коментар
10.07.2025 14:53 Відповісти
ну так конь сказал : признание всех захваченных територий , распустить армию спустить штаны и ждать ....сейчас Рубио обсуждает как удобнее это твое "щось" провернуть
показати весь коментар
10.07.2025 15:06 Відповісти
Рубіо походженням з Куби, якщо нічого не плутаю, аби був мексиканець, ті так можуть дати лад старому вірменському(рюзьгеє) коневі.....
показати весь коментар
10.07.2025 14:51 Відповісти
дно. штати ви кого вибрали?
показати весь коментар
10.07.2025 15:03 Відповісти
якась чучьхела зустрічається з конем
показати весь коментар
10.07.2025 15:05 Відповісти
"Зустріч відбулася під час саміту ASEAN..." Джерело: https://censor.net/ua/n3562548

Все правильно. Московія - улус однієї з країн Південно-Східної Азії...
показати весь коментар
10.07.2025 15:09 Відповісти
Рубіо вже у ролі сраліна????? - Американці !?!, --- це вже потужна потужність, чи ще ні???(
показати весь коментар
10.07.2025 15:24 Відповісти